پنج چیز آموخته ایم در مورد کوروناویروس در شهرستان ریورساید

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی برای یادگیری در مورد رمان coronavirus – واقعی تعدادی از موارد که آیا کسانی که ام بازیافت می تواند دوباره آلوده و در هنگام ثابت واکسن آماده خواهد شد در میان دیگر گمنام.

اما به عنوان Riverside County وارد پنجمین هفته تحت یک ایالت اقامت در خانه سفارش برخی از روند پدید آمده است که نشان می دهد COVID-19 خرید اینترنتی در شهرستان 2.4 میلیون.

در اینجا نگاهی به پنج راه ملت 10th اکثر جمعیت شهرستان یک رقابت نیوجرسی در مایل مربع – تحت تاثیر قرار شده است coronavirus.

شهرهای بزرگ بسیاری از موارد

توسط دوشنبه, مارس 23 county health مقامات تایید کرده اند 3,218 COVID-19 موارد با مرگ و میر 100 مقصر ویروس.

رودخانه منجر راه با 571 موارد و 21 مرگ و میر به دنبال Moreno Valley (332 نفر و مرگ و میر 12) تاج (165 موارد و مرگ و میر پنج), همت (156 موارد و شش مرگ و میر) و پرریس (130 مورد و یک مورد مرگ).

لینک های مشترک بین شهرستانها با اکثر موارد تایید شده در این اندازه است. ریورساید, Moreno Valley و تاج — در صورتی که سفارش — آیا شهرستان بیشترین جمعیت شهرستانها. اما حتی به دنبال در موارد نسبت به جمعیت همت ریورساید پرریس و مورنو ولی باید عفونت نرخ بالای شهرستان به طور متوسط.

بزرگ و پرجمعیت شهرها با حمل و نقل عمومی می توان باغ برای COVID-19 گفت: Brandon Brown, استادیار با سابقه تحصیل در رشته بیماری های عفونی در UC ریورساید دانشکده پزشکی.

مکان هایی مانند رودخانه – صفحه اصلی همراه با پرریس به یک قرار ملاقات-فقط درایو از طریق COVID-19 تست سایت – همچنین ممکن است در بیشتر موارد از آنجا که بیشتر مردم در حال آزمایش وجود دارد و بیشتر در موارد مشخص براون گفت.

تست های بیشتر موارد بیشتری

صحبت از تست سرعت که در آن ساکنان شهرستان در حال آزمایش ممکن است چیزی برای انجام با شهرستان مورد اعداد در مقایسه با بقیه از کالیفرنیا.

یک نگاه در دولت COVID-19 وب سایت را نشان می دهد Riverside County رتبه بندی تنها پشت لس آنجلس در تعداد موارد مثبت. به عنوان روز پنج شهرستان بود سوم پشت لوس آنجلس و سن دیگو شهرستان در مرگ و میر.

آیا معنی کنار رودخانه بدتر است ؟ نه لزوما.

علاوه بر این واقعیت شهرستان یکی از کالیفرنیا پرجمعیت ترین در این شهرستان نیز ممکن است تست بیشتر مردم و گزارش موارد بیشتر از شهرستانهای مشابه با اندازه کمتر تست.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

در کنار رودخانه شهرستان تعداد زیادی از مردم تست شده که از روز شنبه معادل 1.45 درصد از کل جمعیت. که نرخ 0.68% در سن برناردینو کانتی 0.65% در اورنج کانتی و 0.97% در شهرستان لا بر اساس تست آمار و ارقام منتشر شده توسط سلامت عمومی ادارات و وزارت امور خارجه جمعیت تخمین می زند.

نژاد و مرگ و میر

مطالعات نشان می دهد افراد از رنگ ها به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID-19.

با توجه به بنیاد خانواده کایزر, بین نژادهای اختصاص بالاتر از موارد تایید شده در 20 از 31 متحده و مرگ و میر در 19 24 متحده در مقایسه با زمانی که به سهم خود از این کشورها’ جمعیت.

Riverside County نیست شکسته موارد تایید شده توسط مسابقه. اما تا کنون اقلیت مرگ و میر به نظر می رسد در خط با شهرستان نژادی, آرایش.

بخش بهداشت عمومی وب سایت اطلاعات در 55 COVID-19 مرگ و میر. از کسانی 27 در میان سفید پوستان که 61 درصد از جمعیت شهرستان. Latinos که حدود نیمی از ساکنان شهرستان به حساب برای 19 مرگ و میر; مردم آمریکای لاتین/اسپانیایی مبدا می توان از هر مسابقه در سرشماری.

سیاه پوستان که اختصاص سه مرگ و میر هستند در حدود 6 درصد از جمعیت شهرستان به عنوان آسیایی هستند که به حساب برای یکی دیگر از سه مرگ و میر.

هیچ افزایش در عین حال دیده می شود

یکی از مقامات بهداشت عمومی’ بزرگترین نگرانی شد موجی از COVID-19 بيمار قریب به اتفاق این شهرستان را 17 بیمارستان مراقبت حاد و طاقت فرسا ونتیلاتور لوازم.

بنابراین بیمارستان ها لغو روش انتخابی و گسترش ظرفیت. با گارد ملی را به کمک میدان بیمارستان ها راه اندازی شد در Indio fairgrounds و سابق سیرز در ریورساید.

افزایش ممکن است هنوز هم آمده است. اما مقامات اعتبار عمومی با پیروی از دستورات بهداشتی برای زمان عدم فشار بر روی محلی مراقبت های بهداشتی زیرساخت ها است.

در روز سه شنبه Riverside County هیئت ناظران جلسه بروس بارتون شهرستان اضطراری مدیریت مدیر گفت که از دوشنبه شب بیمارستان شد و در 52 درصد از آنها دارای مجوز و ظرفیت تخت و 67 درصد از آنها در بخش مراقبتهای ويژه ظرفیت. فقط 33 درصد از هواکش استفاده قرار مي گرفت, او گفت:.

برای مقایسه, یکشنبه, San Bernardino County بیمارستان شد و در 23 درصد از افزایش ظرفیت ويژه شد و در 33 درصد از ظرفیت و 37 درصد از هواکش استفاده قرار مي گرفت.

منحنی خم

اجتماعی فاصله و ماندن در خانه و همچنین اعتبار با عنوان کردن یک کابوس سناریو پیش بینی شده است که بیش از 1200 COVID-19 کشته و بیش از 65,000 موارد در این شهرستان در اوایل مارس با بیمارستان های هواکش و تخت های مراقبت ويژه خسته قبل از آن.

موارد هنوز صعود هستند. در حالی که وجود دارد بیش از 3000 نفر در این شهرستان در حال حاضر وجود دارد صرف 185 در مارس 27 با هشت مرگ و میر.

چه دلگرم کننده است این شهرستان دو برابر شدن نرخ یا نرخ که در آن عفونت در تعداد. اوایل که رای شد و در حدود 4.6 روز آن را در حال حاضر بیش از 7 روز که مسطح و منحنی به بیمارستان ها توانایی بیشتری برای جذب coronavirus بیماران.

هفته گذشته مقامات پرده برداری زمان واقعی به روز شده پیش بینی های نمایش شهرستان با حدود 13,000 موارد و 289 مرگ و میر در اوایل ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>