پنج بازداشت شده در پلقر مجازات مورد 115 تا کنون

بمبئی: پنج نفر دستگیر شدند روز جمعه در پلقر مجازات مورد توسط Crime Investigation Department (CID) ماهاراشترا پلیس رسمی گفت.

در آن زمان تعداد افراد دستگیر شده در ارتباط با مجازات سه مرد از جمله دو راهبان در کشور همسایه پلقر منطقه به 115 از جمله نه افراد زیر سن قانونی, او گفت:.

این حادثه صورت گرفت در Gadchinchle روستا در مارس 16 زمانی که راهبان بودند و به سمت سورات از بمبئی در یک ماشین با راننده برای شرکت در یک مراسم تشییع جنازه.

اراذل و اوباش از روستاییان آنها را متوقف و آنها را ضرب و شتم به مرگ ظن است که آنها دزد حتی به چند پرسنل پلیس رسیده بود ،

برخی از متهم بعد از فرار به جنگل های انبوه اطراف روستا. پلیس با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین به شکار آنها این مقام گفت.

پنج نفر از افراد متهم به تولید شد قبل از دادگاه در روز جمعه و remanded در CID را بازداشت تا مارس 13, او گفت:, و اضافه کرد که کاوشگر بود. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>