اولین coronavirus مرگ یک زندان ایالتی سیستم عضو هیات گزارش افسر در نورکو شد 53

یک اصلاحات افسر کار در یک زندان ایالتی در نورکو که تا به حال قرارداد coronavirus شد اولین عضو هیات از وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی مشکوک به درگذشت این بیماری جدید گفته مقامات یکشنبه, مارس 31.

افسر دنی Mendoza, 53, به تازگی آزمایش مثبت برای coronavirus و بعد از درگذشت در شنبه 30 مه CDCR سخنگوی دانا Simas گفت. او تا به حال شده با وزارت 24 سال و شروع به کار در کالیفرنیا مرکز توانبخشی (CRC) در نورکو در سال 2018 است.

“من دل شکسته با از دست دادن یکی از ما CRC اعضای خانواده” CRC سرپرست سینتیا Tampkins گفت. “افسر مندوزا بود دوست داشتنی و مورد احترام همسالان خود او خواهد بود تا حد زیادی از دست رفته است.”

مندوزا شد که صفوف از آتش نشانان و ماموران اجرای قانون در طول یک وسیله نقلیه در صفوف منظم در روز شنبه.

CDCR مقامات کاهش یافته است به بحث چگونه و از کجا مندوزا او ممکن است قرارداد این ویروس. علت دقیق مرگ او را تایید توسط Riverside County خو یش ،

ده کارمند در CRC تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19, یکشنبه, با توجه به آمار منتشر شده توسط CDCR. یکی از کسانی که بيماران پس از بهبود و بازگشت به کار. به عنوان بسیاری از 309 نفر شاغل در زندانها باید قرارداد این ویروس تا کنون و 161 از آنها بازگشته اند به وظیفه.

شده اند وجود دارد هیچ موارد گزارش شده در میان زندانیان در CRC, یکشنبه. در ضمن 1,701 دولت زندانیان مبتلا به کروناویروس در کالیفرنیا که از روز شنبه. تا کنون نه زندانی که تا به حال تمام شده است قرار دارد در کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین باید درگذشت COVID-19.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان