اولین مورد از coronavirus تایید در داکوتای شمالی

“ما برنامه ریزی شده است و آماده شدن برای این از ژانویه و اولویت ما باقی مانده است سلامت ایمنی و رفاه همه اهالی داکوتای شمالی,” بورگوم گفت. “با داکوتای شمالی وزارت بهداشت و شرکای آن در دولت های محلی و فدرال ما در حال کار با هم به ماندن در بالای این سرعت در حال تحول وضعیت است.”

“ما را تشویق شهروندان آماده می شود و نه وحشت – به پایه اقدامات خود را بر حقایق و نه ترس” بورگوم اضافه شده است. “اهالی داکوتای شمالی باید این ویروس به طور جدی اقامت مطلع و به دنبال توصیه های برای کاهش گسترش COVID-19 از جمله شستن دست ها اغلب و ماندن در خانه زمانی که آنها بیمار هستند. ما همچنان به همکاری نزدیک با ما بیمارستان ها و خانه های پرستاری و مدارس و کسب و کار جامعه و سایر ذینفعان به اطمینان حاصل شود که هر اندازه گیری مناسب است که گرفته شده برای حفاظت از جمعیت های آسیب پذیر و همه شهروندان است.”

قبل از تبدیل شدن به بیمار مردی که آزمایش مثبت برای COVID-19 تا به حال سفر خارج از کشور که در آن او تا به حال تماس با کسی که پس از آزمایش مثبت برای این بیماری است. بخش شهرستان است که در دهه 60 است و در بیمارستان بستری است و در حال حاضر خود جدا و دوره نقاهت در خانه. بهداشت عمومی از تحقیقات در حال انجام است.

به عنوان NDDOH در انتظار تایید تست از مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از اعضای تیم در حال کار برای شناسایی افرادی که ممکن است به تماس نزدیک با فردی به منظور جلوگیری از گسترش بیشتر COVID-19.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این NDDoH آزمایش قرار گرفته است و 27 نفر برای COVID-19. دوازده آزمون برگشتم منفی و نتایج برای 14 آزمون هنوز در انتظار است.

“همانطور که تیم ما از کارشناسان کار به شدت و در سراسر ساعت برای حفاظت از سلامت اهالی داکوتای شمالی, ما در حال هماهنگی و ارتباط منظم با دیگر اشخاص از جمله ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مدارس ارائه دهندگان مراقبت از کودکان, کسب و کار, کلیساها و دیگران” ایالتی داکوتای شمالی افسر بهداشت Mylynn steve sisko گفت. “این NDDoH برنامه ریزی شده است و آماده شده و هدف ما این است که برای اطمینان از اهالی داکوتای شمالی هستند به عنوان آماده به عنوان امکان پذیر است. هر کس نقشی در کاهش گسترش COVID-19.”

بورگوم و NDDoH مقامات از جمله steve sisko تقسیم کنترل بیماری مدیر کربی کروگر و آمادگی اضطراری رئیس بخش تیم Wiedrich بحث دولت در پاسخ به کروناویروس در یک کنفرانس مطبوعاتی در ساعت 9 صبح پنج شنبه, مارس 12 در NDDoH بخش اورژانس آمادگی 1720 برلینگتون رانندگی در بیسمارک. کنفرانس مطبوعاتی خواهد بود به صورت زنده در NDDoH Facebook صفحه.

بعدا بررسی برای به روز رسانی بیشتر در این توسعه داستان.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>