کاباره عملکرد قطاری آفریقایی-آمریکایی تجربه از طریق آهنگ کلمه و تصویری.

ارائه شده توسط یک سری از هنرمندان نشان می دهد ویژگی های شعر و موسیقی و دکلمه گفت: پنی Millspaugh, مدیر اجرایی, آتش, سالن تئاتر.

“این خواهید بود با افرادی که به اشتراک گذاشتن تجربه خود را گفت:” Millspaugh اضافه کرد که برخی از خواندن خود به خود شعر و برخی از به اشتراک گذاری شعر نوشته شده توسط دیگران به عنوان یک ادای احترام.

عملکرد “منحصر به فرد است به ما,” او گفت:. “این است که ما مردم محلی که با هم می آیند” به ارائه برنامه است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

حدود یک دوجین از هنرمندان محلی درگیر در نشان می دهد از جمله آن Christopherson کیم Forness Wilson, Qui اسکات و سونیا Brumskill.

عملکرد “یک محل برای بیان هنر ما و یک یادآوری از سفر آفریقایی آمریکایی ها همه به خوبی می دانیم” گفت: Brumskill برنامه مدیر.

عنوان “انعطاف پذیری: 401,” نشان دهنده طول سال پس از “اولین ‘کشتی’ وارد در سواحل آنچه که تبدیل به ایالات متحده امریکا” Millspaugh گفت.

“در طول این دوره از سال 401 آفریقایی آمریکایی ها افزایش یافته است تا با وجود تجربه افراطی ترین اشکال سرکوب هر انسان ممکن است در معرض — برده داری و جدایی از خانواده های جنسی و حمله فیزیکی و بعدا پس از برده داری به پایان رسید تفکیک و ادامه داد: تبعیض” او گفت:.

“اما به عنوان یک مردم آفریقایی آمریکایی ها نه تنها جان سالم به در برد اما آنها نشان داده اند هیبت الهام بخش انعطاف پذیری است که بارها و بارها آشکار در بیان هنری برای بیش از چهار قرن است.”

هدایت رستوران ارائه چای و داوطلبان ساخته شده اند پای سیب زمینی شیرین.

“این رفتن به یک رویداد فوق العاده” Millspaugh گفت.

بلیط ها $10 برای بزرگسالان است. کودکان سنین 14 و جوانتر هستند بستری رایگان.

دفتر جعبه را باز خواهد کرد و در ساعت 2 بعد از ظهر یکشنبه.

آتش سوزی سالن تئاتر 412 دوم Ave. N., خانه, بیشتر, Grand Forks جامعه تئاتر.

برای اطلاعات بیشتر ایمیل info@ggfct.com و یا تماس با دفتر جعبه را در (701) 746-0847.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im