یک فیلم مستند به تصویر می کشد که یک سال saga برای تغییر UND دو و میدانی نام مستعار است که انتظار می رود برای رسیدن به برخی از داکوتای شمالی, تئاتر, شروع, آوریل 1.

اخبار از این فیلم را در دولت اعلام شد هایلایت شده در یک شنبه پادکست توسط انجمن ارتباطات شرکت. وبلاگ نویس راب پورت که مهمان بود فیلمساز مت سرخس. سرخس از بیسمارک در زمان در این پروژه هفت سال پیش به امید گفتن یک “بزرگتر داستان در داکوتای شمالی” و یکی که “تا به حال شده است در سرفصل برای یک مدت زمان طولانی است.”

“به نظر می رسید مانند یک فرد کامل برای مستند” سرخس گفت: بندر.

تلاش های UND برای تغییر سنتی آن سو نام مستعار – باعث تهدید اقدام توسط NCAA — شده است و یک front-سوز مسئله در دولت برای حداقل دو دهه است. آن آغاز شده و در سال 1999 با یک شکست خورد پیشنهاد در مجلس به تغییر UND را با نام مستعار; در سال 2005 نام مستعار جلب تمسخر از NCAA حاکم بدن از بالا به سطح کالج دو و میدانی. در سال 2015 این دانشگاه رسما به تصویب رسید و مبارزه با شاهین به عنوان تیم خود نام کاربری و لوگو.

در سال های بین آمد حقوقی دعوا نشد درخواست برای تصویب از یک سو قبیله در درون دولت ایالتی رای و انواع کشمکش سیاسی.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“این یک بخش بزرگ از داکوتای شمالی تاریخ” سرخس گفت: در بندر پادکست. “شما نمی تواند کمک کند اما می بینیم که نام و آرم همه جا. این فیلم نشانی از یک کار خوب توضیح هر دو طرف است. آن نیز نشانی از یک کار خوب توضیح تمام تاریخ از سو نام و آرم خود را.”

سرخس گفت: این مستند با عنوان “مبارزه با بیش از سو” – بود که حداقل بخشی از بودجه توسط Kickstarter آنلاین جمعیت بودجه سایت. نشان داده شده است در جشنواره های فیلم و نمایش با سرخس گفت: او “در تلاش برای آن را بهتر از هر فرصتی من.”

او گفت که او امیدوار است برای یک لیست کامل از تئاتر و اطلاعات بلیط در دسترس در اواخر مارس.

او گفت: این مستند است بزرگتر و عمیق تر از یک فیلم ساده در مورد ورزش.

“بزرگترین غذای آماده من از این فیلم این است که وجود دارد بسیاری از مسائل بزرگتر اینجا هنوز هم در مواجهه با جوامع قبیله ای” او گفت:. “من فکر می کنم که باعث می شود آن مرتبط است. … ما هنوز در حال دست و پنجه نرم کردن با تبعیض نژادی بین بومی و غیر بومی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de