مبارزه اقتصادی تاثیر Coronavirus

در حالی که تعداد COVID-19 تحت تاثیر قرار مردم در کشور در جریان است تا به طور پیوسته هنوز موقعیت است که مخاطره آمیز که در کشورهای دیگر به دنبال به اندازه کشور و آمار جمعیت. ما تقریبا تکمیل دو هفته از کشور گسترده مستند و در آینده باقی مانده هفت روز تصویر تبدیل خواهد شد روشن تر بود در زمان ما متوجه وخامت اوضاع و زمان به موقع مراحل آن را کنترل و اجازه نمی دهد آن را به سه مرحله دیگر بخشی از نبرد به همان اندازه چالش برانگیز است که چگونه به مبارزه و تاثیر آن بر اقتصاد ما. که بخشی از نبرد است که از اهمیت کمتر است. احتیاط و اختیار بر اساس کارآمد قضاوت از چیزهایی که خواستار آن است که برنامه آماده شد, اولویت های ذکر شده عمده تصمیمات گرفته شده اهداف ثابت و شرایط ظهور در میکرو سطح حل و فصل شود. ما نمی توانیم بیشتر موافق با نخست وزیر گفت که در نبرد علیه کرونا-ویروس بود و که تاثیر اقتصادی بود که مبارزه را در یک جای پای جنگ جانبی توسط سمت.
ما یاد گرفتیم چند درس از اين بحران بی سابقه ای در طبیعت و تاثیر آن وابستگی به کشورهای دیگر در بحرانی الزامات مورد نیاز برای نگهداری شود به barest ممکن است حداقل آن ساعت بیش از حد به آن اشاره نموده در حالی که به تازگی ریاست جلسه کابینه است. توجه بیش از حد در برخی از کشورها برای تامین مواد اولیه مانند برای ما دارویی و دیگر صنایع و ترویج واردات حتی کالاهای اساسی شده اند که محصولات سنتی کلبه صنعت به ما داده اند برخی از درسهای تلخ است و به همین دلیل نخست وزیر به خود دیده است طلایی در خط تیره ترین ابرها از تاثیر کورونا ویروس که از ارائه یک فرصت برای افزایش ” را در هند ابتکار. توافق, تهدید ویروس محدودیت های ما را در یک بار باز مانند قبل اما تنها در روش مرحله به مرحله و بیش از حد با احتیاط که روز باقی مانده از مستند به ما ارائه یک فرصت برای مشاهده آن به شدت بیشتر و رد هر گونه امکان هر گونه ‘نقاط موجود اجازه دهید به تنهایی جوانه از آنهایی که جدید است. که می تواند به سادگی فراهم نمی شود هر بیشتر.
هر بخش از اقتصاد است که تاثیر آن قرار داده می شود در فرایند بازیابی از طریق برنامه ریزی مناسب و در حال تحول استراتژی. اجتماعی فاصله است بخشی جدایی ناپذیر از مبارزه با این ویروس مخوف اما آن ذرات منجر به کاهش شدید در فعالیت های اقتصادی به ویژه در بخش خدمات. دولت باید mull بیش از امکان بررسی و جایگزینی هزینه های خرده فروشی به عنوان یک اندازه گیری از محرک های مالی, چرا که می تواند به کاهش تاثیر اقتصادی. همانا نخست وزیر خواسته است تا وزارتخانه برای آماده سازی یک “تداوم کسب و کار طرح’. پس بدیهی است که همه مسائل را نمی توان پنجه و حل و فصل به طور همزمان است که می تواند visualised تنها با ساخت برخی از برآورد خشن از ضرر و زیان و قبر اثرات بنابراین انتخاب مناطق متمرکز می شود. PM بنابراین به درستی خواسته وزیران به تهیه یک لیست از 10 اولویت مناطق تمرکز به بازی با 10 تصمیم گیری های مهم. در حالی که قرار بود برای رسیدگی فوری, تاثیر, در همان زمان, همان باید در هزینه های اجرای در انتظار اصلاحات. وجود دارد نهفته است بهره وری از وزارتخانه مربوطه.
بسیار مهم است که شرایط ایجاد شده است در هر بخشی از کشور که پروتکل از مستند عبور کمک می کند که در این بیماری همه گیر در مدت طولانی تر است. باید آن را قطع سریع در هفته باقی مانده به دنبال اقدامات سریع و پیشگیرانه از طرح های در سمت راست شروع شده توسط دولت در مبارزه با ویروس. صنایع ما در حال حاضر در حال سقوط به استرس است که برای تداوم کسب و کار برنامه های مورد نیاز به آماده می شود به طوری که برخی از محرک می تواند با توجه به تقویت فرآیند تولید و صادرات نمی تواند ثابت و راکد در سطح. که بخش های جدید, نیاز به اضافه شده به خالص از صادرات کشور.
ما به طور کلی فعالیت های اقتصادی و احیای فرایند هستند و نه چیزی از چند ماه یا یک سال یا بیشتر اما جدا از میزان تاثیر بر اقتصاد ما وضعیت نیاز به دیده می شود و مورد بررسی نور از کرونا ویروس داشتن باعث جهانی ورود به یک دوره رکود و که محدود بود به ما تاثیر می گذارد احیای اقتصادی. مختلف بین المللی اقتصادی کمک مالی مانند صندوق بین المللی پول در حال حاضر صدا زنگ هشدار به عنوان رکود اقتصادی که قرار بود برای محدود کردن نقدینگی و موقعیت با هر یک تحت تاثیر اقتصاد است اما ما باید بهتر امیدوار از ما در بخش کشاورزی است. ما روستایی بخش است, با تشکر از آسمانها باقی مانده از تاثیر مستقیم این ویروس کشاورزی و عملکرد بود و در حالت عادی انتظار می رود سطح. اما برای رد کردن هر گونه عوارض جانبی تاثیر این ویروس بر روی کشاورزان PM خواسته است وزیران به کشف راه هایی برای اتصال آنها را با Mandis و استفاده از راه حل های مانند ‘کامیون aggregators’. سرخپوستان را در کل به نمایش گذاشته نمونه صبر و شکیبایی و رعایت مستند با شکیبایی و حل و فصل آنها نیاز به مبارزه اقتصادی تاثیر بیش از حد با همان تعصب و غیرت جمعی و ظهور پیروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>