مبارزه با تعصب در برابر Covid بیماران: Naidu

دهلی نو جولای 26: معاون رئیس جمهور M Venkaiah Naidu روز یکشنبه ابراز غم و اندوه بیش از موارد stigmatising از Covid-19 بيمار و محرومیت از وقار آخرین مراسم به افرادی که تسلیم شدن به این ویروس.
او گفت: این حوادث کاملا برای ناخوانده و خواست جوامع محلی و جامعه برای جلوگیری از تکرار چنین اتفاقات.
در یک Facebook پست Naidu گفت: “نیاز ساعت است که برای مبارزه با تعصب و نطفه آن در جوانه. در غیر این صورت آن را می تواند تبدیل به سمی تر از جعلی اخبار و اطلاعات غلط”.
اصرار همه برای درمان Covid-19 بيمار با تفاهم و همدلی او گفت: “باید به یاد داشته باشیم که هیچ کس کاملا امن و نامرئی ویروس می تواند آلوده هر کسی”.
اشاره به این که از زمان بسیار قدیم در هند شناخته شده است به عنوان یک سرزمین و تحمل مردم شده است نمایش خود را همدلانه طبیعت با آمدن به کمک کسانی که در پریشانی معاون رئیس جمهور به عنوان “اخلال” گزارش های رسانه ها از برخی از افراد از جمله بستگان از stigmatising و ostracizing کسانی که مبتلا به کروناویروس عمدتا به دلیل ترس از ابتلا به عفونت است.
با اشاره به موارد که در آن مردم به مخالفت با فراهم کردن فضایی برای آخرین مراسم به کسانی که در اثر ویروس, او گفت: آن را کاملا غیر قابل قبول می رود و در برابر سن-پیر هندی سنت بودن در همبستگی با داغدیده اعضای خانواده.
مشاهده است که یک میزبان از عوامل از جمله بی سوادی خرافات جعلی اخبار و شایعات سوخت باورهای غلط در میان مردم Naidu خواست مقامات بهداشتی و رسانه ها به ویژه مبارزات به ترویج آگاهی و آموزش مردم در تمام حقایق مربوط به کروناویروس و انتقال آن.
“صحیح پیام است تصریح کرد تقویت شده و به طور گسترده ای منتشر شده به اطمینان حاصل شود که آن را ایجاد تاثیر مثبت و به ارمغان می آورد مورد نظر تغییر و تحول در رفتار,” او گفت:.
ابراز خوش بینی که وضعیت وخیم ناشی از این بیماری همه گیر می تواند با غلبه بر تلاش جمعی او گفت: اولین و مهمترین وظیفه است برای پهن کردن منحنی. “هر شهروند به عمل مسئولانه با پیوستن به هنجارهای مانند شستن مکرر دست ها با پوشیدن ماسک و حفظ فاصله اجتماعی” او تاکید کرد.
او همچنین به نام برای ابراز قدردانی به کشاورزان “گمنام تاج رزمندگان” که ارائه شده است خدمت خالصانه در تامین امنیت غذایی. (PTI)

مقاله قبلیمرکز به تبدیل دره از Chambal منطقه به زمین های قابل کشت: تومار
مقاله بعدیRam معبد ‘bhoomi pujan’ می تواند انجام شود از طریق لینک ویدئو: Uddhav

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان