مبارزه با COVID-19 مسئولیت مشترک: Jitendra سینگ

جامو: اتحادیه وزیر امور خارجه در سازمان بنادر و دریانوردی دکتر Jitendra سینگ امروز گفت که مبارزه با رمان coronavirus (COVID-19) یک مسئولیت مشترک و هر کس با توجه به بازی نقش مهمی در مقابله با سرایت.

این اتحادیه افزود: این سخنان در حالی که ریاست جلسه را در اینجا به بررسی آمادگی جامو و کشمیر در مقابله با کرونا بیماری همه گیر.

مشاور معاون فرماندار Rajeev Rai <url> و مالی کمیسیون بهداشت و آموزش پزشکی وزارت اتل Dulloo نیز حضور داشتند به مناسبت.

پرداختن به نشست اتحادیه وزیر در حالی که در تمجید از تلاش های پزشکی برادری J&K که او گفت: در حال انجام یک کار ستودنی در پی همکاری از تمامی بخش های جامعه در مبارزه با گسترش ویروس.

“همه ما باید به همکاری در یک شیوه ای مطلوب و هر فرد نیاز به گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم و ورزش های فردی و مسئولیت جمعی در این مبارزه با کروناویروس,” او اضافه شده است.

اتحادیه وزیر نیز خواسته مردم توجه به نخست وزیر نارندرا مودی تماس بگیرید برای ‘Janata حکومت نظامی’ روز یکشنبه به حداقل رساندن تعامل اجتماعی در تلاش برای کمک در کنترل گسترش از coronavirus.

در حالی که تاکید بر نیاز به رعایت بهداشت شخصی خوب با شستن دست به طور منظم او همچنین تاکید کرد نیاز به پیروی از دستورالعمل های لازم که به طور منظم توصیه می شود از وزارت بهداشت و رفاه خانواده در حالی که دور از شایعات و اطلاعات غلط از منابع تایید نشده.

دکتر سینگ به کارگردانی مقامات برای محدود کردن تعدادی از مسئولین در بیمارستان و بررسی امکان تعیین شده OPD ساعت به صورت منظم بیماران برای جلوگیری از تجمعات.

در حالی که خواستار توجه و مراقبت مناسب و به قرنطینه مردم در بیمارستان ها گفت که آنها نباید احساس زندانیان.

صحبت به مناسبت مشاور <url> تاکید بر نیاز به پیوستن به شدت به دستورالعمل در برخورد با این بیماری همه گیر. او گفت: مردم نباید وحشت و به دنبال دولت مشاوره در نامه و روح و روان.

او گفت: COVID-19 بیماران نیاز به مراقبت گرفته شود و هر احتیاط باید اعمال شود در برخورد با عفونت است.

زودتر مالی کمیساریای Dulloo ارائه یک گزارش مفصل در مورد اقدامات انجام شده توسط دولت برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در J&K.

او گفت که مشاوره های صادر شده به تمام بیمارستان ها به حالت تعلیق همه غیر ضروری OPDs و جراحی و تصمیم گرفته شده به قرنطینه تمام اتباع خارجی ورود به J&K و مسافران از لاداخ.

او در ادامه گفت که تمام وسایل نقلیه ورود J&K خواهد بود decontaminated در Lakhanpur و پایین Munda و معاون کمیسیون خواسته شده است شامل شهری و محلی بدن در آلودگی از مکان های شلوغ و ادارات و بیمارستان ها.

FC نیز هیزم اقداماتی را که در نظر گرفته شده برای نظارت و ردیابی تماس شبکه و گفت که 253 مخاطبین اند ترسیم شده است که در تماس با موارد مثبت و قرار داده شده اند و تحت نظارت است.

در مورد در دسترس بودن ایمنی تدارکات و تجهیزات اتحادیه وزیر اطلاع داده شد که در بخش بهداشت و درمان دارای تعداد کافی از PPE کیت ماسک های عفونی هواکش و سفارشات قرار داده شده است برای افزایش سهام است.

با توجه به جداسازی امکانات آن گفته شد که جدا از تاسیس امکانات در بیمارستان های مختلف و مکان های دیگر ارتش امکانات در یودهمپور, Nagrota, Satwari و سرینگر می توان طناب را در به انزوا هدف در حالی که به عنوان مراکز آموزشی از ارتش و CAPF نیز می تواند برای بررسی امکانات قرنطینه.

در این جلسه همچنین اطلاع داد که تریاژ توسعه داده شده است با باز کردن آنفولانزا درمانگاه در بیمارستان بزرگ برای جلوگیری از معاشرت با COVID-19 مظنون با دیگر بیماران است.

در مورد تست آزمایشگاهی امکانات آن داده شد که علاوه بر SKIMS Soura GMC سرینگر و GMC, Jammu امکان در حال کاوش برای شروع آزمایش در فرماندهی ارتش بیمارستان labs در یودهمپور و IIIM جامو.

در این جلسه همچنین توسط مدیر ماموریت ملی بهداشت ماموریت, J&K, Bhupinder Kumar; مدیر خدمات بهداشتی و درمانی, Jammu, Dr Renu Sharma; اصلی دولت کالج پزشکی, Jammu, Dr Sunanda Raina; OSD Corono ویروس اویس احمد; اصلی پزشکی دانشگاه, Doda, Dr Karim Azad; مدیر ISM, J&K, Dr موهان سینگ; مدیر رفاه خانواده دکتر آرون Sharma; کمیسر مواد غذایی و, مواد مخدر, J&K شکیل ur Rehman; مدیر جدید کالج پزشکی دکتر Yashpal Sharma; دولت مواد مخدر کنترل Lokita Khajuria; مشترک مدیر برنامه ریزی H&ME, Madan لعل و دیگر نگران.

نگرانی مقامات از کشمیر بخش شرکت کننده در جلسه از طریق ویدئو کنفرانس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>