کمتر زندانی بزرگتر زندان بودجه

از سال 2011 با وجود دولت, زندان, جمعیت کاهش تقریبا یک چهارم کالیفرنیا زندان صرف ballooned است توسط بیش از یک سوم با توجه به تجزیه و تحلیل توسط دولت حزبی قانونی تحلیلگر ،

آن را سخت به درک چرا: هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه از اعضای مجلس قانونگذاری ایالتی باید همواره منافع کالیفرنیا نگهبانان زندان اتحادیه جلوتر از ساخت و ساز واقع معقول سیستم عدالت کیفری.

در حالی که آن است که اغلب فراموش شده با توجه به موفقیت های عدالت کیفری اصلاح طلبان بیش از چند سال گذشته در کالیفرنیا برای سال قفل شده است به طور معمول زندانی افراد به صورت نسبتا جزئی جرایم در زندانها.

این سیستم از یک دهه پیش خیلی ضعیف تصور و فکر از طریق آن درخواست دیوان عالی ایالات متحده به منظور آزادسازي کالیفرنیا با جمعیت زندان نسبت به وضعیت زندان ظرفیت.

پس از عبور از مجمع لایحه 109 در سال 2011 که تفویض مسئولیت برای افراد محکوم به سطح پایین به جرائم این شهرستان در سطح دولت برای عقب نشسته و مبارزه مداوم دادگاه فدرال نظارت است.

در سال های پس از آن رای دهندگان به تصویب اصلاحات به “سه اعتصاب” رای به کاهش از جنایت به جنحه یک تعداد انگشت شماری از سطح پایین در اختیار داشتن مواد مخدر و جرایم سرقت و رای دادند و اجازه می دهد تا زودتر آزادی مشروط توجه به دسته معینی از زندانیان برای رفتار خوب یا شرکت در توانبخشی برنامه نویسی.

تنها به تازگی ساکرامنتو به دنبال خواهد از رای دهندگان با عبور اضافی عدالت کیفری اصلاحات از آن خود کرد و به تاکید هر دو قربانیان خدمات بهداشت روانی و درمان است.

واضح است که کار را به انجام. تکرار ممیزی باید پرچم مشکلات با دولت, زندان, سیستم خدمات توانبخشی. محلی حوزه های قضایی نیست و لزوما ساخته شده با استفاده از بودجه از AB109 برای اهداف در نظر گرفته شده. و این آشکار است که بیشتر باید انجام شود برای رسیدگی به مشکلات اعتیاد به مواد مخدر, بهداشت روان و تکرار جرم سال.

در حالی که اینها همه چیزهایی است که باید برای مبارزه در قوه مقننه و در محلات کشور شده است خوشحال به پرتاب پول در آن اصلاحات بودجه عمدتا در دستور بخش عمومی اتحادیه های کارگری به خصوص نگهبانان زندان اتحادیه.

با توجه به لائوس بودجه برای اصلاحات دمیده شده است تا $3.6 میلیارد دلار از 2010-11 از 9.7 میلیارد دلار 13.3 میلیارد دلار در سال مالی جاری.

“در حالی که هر موقعیت هزینه CDCR به طور متوسط $110,000 2010-11 هر موقعیت هزینه CDCR به طور متوسط $158,000 در 2018-19 43 درصد افزایش در” یادداشت لائوس.

با وجود اینکه تقریبا به همان تعداد از کارکنان که در سال 2011 به 3 میلیارد دلار افزایش به کارمند و هزینه های که باید در رشد سه برابر نرخ تورم است. این است که هر دو به افزایش هزینه های بازنشستگی و اخیر پرداخت افزایش نگهبانان زندان که به طور معمول پاک مقننه با حمایت هر دو حزب با وجود لائوس هشدار در مورد گذشته دو نفر از آنها که هیچ توجیه روشن برای پرداخت را افزایش می دهد.

“تادیبی کارکنان—که نیمی از CDCR کارکنان—دریافت و پرداخت را افزایش می دهد اعم از 3 درصد به 5 درصد در همه اما یکی از هفت سال مالی” یادداشت لائوس.

همه آن را حس می کند که یکی را نگه می دارد در ذهن است که دولت نگهبانان زندان اتحادیه همچنان به پمپ پول به مبارزات انتخاباتی از جمله در حمایت از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom. یک بار دیگر ما یک داستان که در آن بخش عمومی اتحادیه دریافت آنچه آنها می خواهند در هزینه چه چیزی می شده اند.

برای یک لحظه تصور کنید اگر به جای پمپاژ حقوق کالیفرنیا اصلاحات کارکنان در چنین نرخ بالای برخی از این پول را به جای آن قرار داده و نسبت به پیشگیری از جرم, دارو و درمان یا مراقبت از سلامت روان?

افسوس که تا زمانی که ما یک نماینده مجلس و فرماندار در خدمت بیشتر به خواسته های بخش عمومی کارگری ما باید مداوم وقفه در پیشگیری از جرم, توانبخشی و سلامت روان درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbet