حصار بسته, Highland park زمین در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به سرقت رفته است

زنجیره ای پیوند حصار که ساخته شد در اطراف کوهستانی زمین بازی را به نگه داشتن مردم به دلیل San Bernardino County health department سفارشات در برابر تجمعات در طول رمان coronavirus همه گیر به سرقت رفته بود دوشنبه و سهشنبه, مارس 21 یک Highland مرد به اتهام سرقت بزرگ.

تحقیقات آغاز شد فقط قبل از ساعت 8 صبح روز شنبه هنگامی که معاونین کلانتر رفتم هایلند پارک جامعه پس از حصار به ارزش $3,000 گزارش شده بود که دزدیده شده است شب قبل از سان برناردینو شهرستان کلانتر بخش انتشار اخبار گفت.

نظارت تصویری نشان داد یک فرد ترک در یک دوج داکوتا تمدید-کابین وانت کشیدن سیاه و سفید پشت سر هم محور ابزار تریلر که شامل حصار.

معاون مایکل Kling اختصاص داده شده به کوهستانی متعدد اجرای تیم به رسمیت شناخته شده و یکی از متهمان به عنوان هنری آلن اسمیت, 28, از قبلی تماس با ما. در روز سه شنبه اسمیت در مصاحبه دستگیر شد و به رزرو مرکزی بازداشتگاه در سن برناردینو انتشار گفت.

چون grand theft نیست یکی از این جنایات که تحت آن یک مظنون برگزار می شود با قید وثیقه تحت ایالت اضطراری وثیقه برنامه صادر شده توسط کالیفرنیا قضایی شورای اسمیت منتشر شد. جدید وثيقه قانون در نظر گرفته شده است به منظور محدود کردن گسترش coronavirus در زندان با ایجاد فضای بیشتر.

بسیاری از مقامات اجرای قانون از جمله کلانتر جان مک ماهون اند و برابر صفر قرار وثیقه قاعده زیرا آنها شکایت دارند که آن را قرار می دهد افرادی که در غیر این صورت می تواند در زندان در خیابان. انتشار اخبار در سرقت توصیف اسمیت به عنوان یک گذرا.

دوم مشکوک شده است واقع شده است. او در گذشته دیده رانندگی دو تن 1997 تا 2004 داکوتای که کروم جلو پنجره.

محققان بپرسید هر کسی با اطلاعات در مورد تماس 909-425-9793 یا ترک اطلاعات به صورت ناشناس با WeTip در 800-782-7463 یا wetip.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>