زن کار-نیروی مشارکت در هند کاهش یافته و از 34 pc در سال 2006 به 24.8 pc در سال 2020: مطالعه

دهلی نو: زن کار-نیروی مشارکت در هند کاهش یافته است از 34 درصد در سال 2006 به 24.8 درصد در سال 2020 با توجه به یک مطالعه جدید.

با توجه به UNGC (سازمان ملل متحد در جهانی فشرده) هند تحصیل در هند تنها کشور در میان 153 مورد بررسی کشورهایی که اقتصادی شکاف جنسیتی بزرگتر از سیاسی شکاف.

این مطالعه نشان داد که افزایش مشارکت زنان در نیروی کار به همان سطح به عنوان مردان افزایش می هند تولید ناخالص داخلی 27 درصد است.

زن کار-نیروی مشارکت در هند کاهش یافته است از 34 درصد در سال 2006 به 24.8 درصد در سال 2020 این مطالعه گفت.

“کلیشه های جنسیتی و فقدان زیرساخت ها به طور سنتی کنار زنان از پردازنده ساخت توابع. به عنوان یک نتیجه بسیاری از آنها قادر به رسیدن به نقش رهبری” آن گفت:.

شرکت ها نیاز به اطمینان حاصل شود سیاست ها و روش های ساخته شده برای انطباق با انواع تغییرات زندگی در کارکنان خود را, از جمله زنان و زایمان, تغییر نیازهای مراقبت حرفه ای دو زوج و تداوم این مطالعه گفت.

“در سطح جهان 38.7 درصد از زنان شاغل در حال کار در بخش کشاورزی جنگلداری و شیلات اما تنها 13.8 درصد از زمینداری زنان هستند ،

آن است که نیاز به ساعت که سیاست های عمومی و سیاست های شرکت ها ترکیب های مختلف جنسیتی مربوط موانع در هند برای اطمینان از راه حل های موثر در, با توجه به مطالعه است. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>