جانی بازداشت مورنو ولی پس از گزارش از تیراندازی

یک مرد بود که ممنوع از داشتن یک اسلحه دستگیر شد پنج شنبه, مارس 26 بعد از او دیده می شد تیراندازی در Moreno Valley, رودخانه, شهرستان کلانتر گفت.

آلفرد جورج گونزالس, 38 دستگیر شد مارس 26 سال 2020 به ظن داشتن مواد تحت کنترل در حالی که مسلح و جانی در اختیار داشتن اسلحه گرم. (حسن نیت ارائه میدهد از کنار رودخانه شهرستان کلانتر)

حدود 3 بعد از ظهر نمایندگان در پاسخ به یک گزارش از عکس اخراج در منطقه مورنو درایو ساحل و ملخ Avenue north of 60 آزادراه. بورس را ترک کرده بود در زمان نمایندگان رسید اما نمایندگان جستجو در منطقه و کشیده شدن یک کامیون در جعبه چشمه جاده offramp از آزادراه 215 انتشار اخبار گفت.

نمایندگان جستجو در این خودرو یافت می شود دو تفنگ و مواد مخدر, آزادی گفت. راننده آلفرد جورج گونزالس, 38, است به عنوان یک جانی است که منع از داشتن سلاح گرم انتشار گفت. او به اتهام در اختیار داشتن مواد تحت کنترل در حالی که مسلح و جانی در اختیار داشتن اسلحه گرم زندان شهرستان ورود می گوید.

دو نوجوانان در این کامیون منتشر شد به پدر و مادر خود را.

گونزالس منتشر شد جمعه پس از ارسال $25,000 به قید وثیقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>