بودجه فدرال کاهش می اندازد RQ-4 هواپیماهای بدون سرنشین بدون تغییرات برنامه ریزی شده در گرند فرک پایه اما رهبران هنوز هم با احتیاط

سوتلانا Bilenkina یک سخنگوی نیروی هوایی مستقر در پنتاگون گفت: 24 هواپیما پیشنهادی برای دوران بازنشستگی هستند از یک مدل به طور منظم قرار دارد در گرند فرک.

“بنابراین وجود خواهد داشت بدون هیچ تغییری (در گرند فرک) در ارتباط با این حرکت,” او گفت: در یک ایمیل به نوید و اضافه کرد که “بلوک 40” مدل مستقر در گرند فرک پایگاه نیروی هوایی است که انتظار می رود پایدار و مدرن.

همانطور که از اوایل دسامبر پایه خانه 10 “بلوک 40” مدل RQ-4 هواپیماهای بدون سرنشین در هر محلی سخنگوی نیروی هوایی.

تغییرات پیشنهادی بخشی از یک $4.8 تریلیون کلی بودجه و $740.5 میلیارد بودجه دفاعی منتشر شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هستند اما برخی به عنوان بخشی از یک شدید سیاسی نبرد بیش از دولت های گسترده مالی است که به بازی در ماه های آینده. آن را هنوز روشن نیست چقدر عمیق هر احتمالی کاهش خواهد بود به RQ-4 برنامه در صورتی که اتفاق می افتد در همه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

علاوه بر RQ-4 هواپیما, 44 A-10 حمله هواپیما و 17 B-1 بمب افکن های پیشنهادی برای بازنشستگی با توجه به سی-بر اساس گزارش روزنامه هیل.

پیشنهادات تایید گسترده تر دپارتمان تعهد به بازآموزی نظامی نسبت به روسیه و چین — یک حرکت است که می تواند ترک اتاق کمتر برای RQ-4 ماموریت. اما با توجه به سرعت تغییر در وزارت دفاع آن هنوز مشخص نیست چه آینده نگه می دارد برای Grand Forks پایگاه نیروی هوایی.

“من نمی خواهد فکر می کنم که هر یک از این تهدید (Grand Forks) قطعا در کوتاه مدت” سناتور. کوین کرامر R-N. D. گفت: در یک مصاحبه تلفنی روز دوشنبه افزود که چنگال بزرگ است که به خوبی آماده برای آینده داده می شود هر دو محل از پایه و به احتمال زیاد آینده ارتش ایالات متحده.

کرامر همچنین گفت که او نمی خواهد “هر چیزی را مسلم,” چند, و نشان داد علاقه خود را در حفظ نیروی هوایی شماره از RQ-4 هواپیماهای بدون سرنشین است.

بودجه انتشار مجموعه صحنه را برای یک مبارزه سیاسی بیش از RQ-4 برنامه های آینده. سناتور. جان Hoeven R-N. D., تقدیر سرمایه گذاری در مغلوب ساختن پیشی جستن مرز دیوار اما نگرانی در جاهای دیگر.

“در حالی که بودجه در ادامه تلاش ها برای بازسازی کشور ما نظامی ما نمی موافقت با پیشنهاد کاهش بودجه برای ملت ما جمع آوری اطلاعات ماموریت” Hoeven در بیانیه ای گفت:. “به عنوان یک عضو مجلس سنا دفاعی کمیته تخصیص بودجه من در ادامه کار با همکاران و نیروی هوایی رهبران به اطمینان حاصل شود که این دارایی های حیاتی به درستی تامین می شود.”

تشکر. کلی آرمسترانگ, R-N. D., همچنین ابراز مخالفت با کاهش به RQ-4 برنامه.

“من از دولت سرمایه گذاری در نظامی ما. اما من را پشتیبانی نمی کند تعطیل این RQ-4 Global Hawks که ارائه بحرانی شناسایی قابلیت های است که جدایی ناپذیر به امنیت ملی هر دو در حال حاضر و در آینده گفت:” در ایمیل و بیانیه. “پایگاه هوایی در گرند فرک است شرقیترین پایگاه ما در مرز شمالی و مانند فراهم می کند مهم رهبری استراتژیک مزایای نیروی هوایی.”

هرالد گزارش داد در آینده از RQ-4 برنامه در ماه دسامبر در میان گمانه زنی های ملی است که این برنامه می تواند نورد در ماه های آینده. مقامات محلی در آن زمان هنوز معلوم نیست چه عملی اثرات هر گونه تغییرات خواهد بود هر چند امروز اعلام می کند تایید گزارشات اخیر از یک تغییر استراتژیک در وزارت دفاع.

“پنتاگون چالش … است که به سرمایه گذاری در ساخت نسل بعدی سیستم های است که می تواند نفوذ و دفاع — جدید B-21 خفا بمب افکن hypersonic موشک و دیگران” مجله سیاست خارجی گزارش شده در ماه نوامبر است. “اما برای انجام این کار این بخش نیاز به پول نقد. بنابراین پنتاگون به رهبری وزیر دفاع علامت Esper آغاز کرده است در تلاش برای نقد و بررسی میراث برنامه برای دیدن آنهایی که آن را می توانید بدون زندگی می کنند.”

به عنوان خبر جدید بودجه دفاعی شکست, Grand Forks, شهرستان, مدیر, تاد Feland گفت که رهبران کلیدی از شهر از جمله شهردار مایک براون توسعه اقتصادی محلی شرکت مدیر عامل کیت لوند و بالا پایه-جامعه روابط رسمی تام فورد — تمام شد در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس, برگزاری جلسات برنامه ریزی با نیروی هوایی افغانستان ،

کسانی که مقامات قادر به توان قبل از هرالد چاپ شد. اما Feland گفت که او مطمئن منطقه است که به خوبی موقعیت برای هر دو RQ-4 ماموریت و نیروی هوایی ماموریت های آینده است.

“من هنوز هم فکر می کنم Grand Forks پایگاه نیروی هوایی است که یک محل بزرگ است. ما در حال شناسایی پایگاه و ما در حال رفتن به خانه به گلوبال هاوک برای برخی از زمان” Feland گفت. “همانطور که همه ما باید گمان وجود دارد رفتن به تکنولوژی جدید سیستم های سلاح های که در حال رفتن به بیرون آمدن و ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال آماده برای چیزی که بعد از.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme