تغذیه به خرید به اندازه بدهی دولت به عنوان مورد نیاز برای کمک به کروناویروس-اقتصاد کتک

توسط کریستوفر RUGABER | AP اقتصاد نویسنده

واشنگتن — در آن برجسته ترین تلاش برای محافظت از اقتصاد ایالات متحده از coronavirus فدرال رزرو می گوید آن را به اندازه خرید بدهی دولت به عنوان آن را بداند لازم و نیز آغاز خواهد شد اعطای وام به کوچک و بزرگ کسب و کار و دولت های محلی برای کمک به آنها آب و بحران است.

فدرال ریزرو اعلام حذف دوشنبه هر دلار محدودیت از برنامه های خود را برای حمایت از جریان های اعتباری از طریق یک اقتصاد است که ویران شده است با شیوع ویروسی. بانک مرکزی تمام تلاش در حال حاضر فراتر رفته و حتی فوق العاده آن درایو ساخته شده برای نجات اقتصاد از بحران مالی 2008.

“Coronavirus همه گیر است و باعث فوق العاده ای مشکلات در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان” فدرال رزرو در بیانیه ای گفت. “ملت ما اولویت اول این است که به مراقبت برای کسانی که مبتلا به محدود کردن گسترش بیشتر ویروس. در حالی که عدم اطمینان باقی مانده مشخص شده است که اقتصاد ما را مواجه شدید اختلال. مهاجم تلاش ها باید در سراسر بخش های دولتی و خصوصی برای محدود کردن ضرر و زیان به شغل و درآمد و به ترویج بهبود سریع پس از اختلالات آباته.”

بازارهای مالی به شدت معکوس خود را پس از اعلام, اما پس از آن کاهش یافت و دوباره پس از به بازار باز کرد. توسط اواسط صبح و میانگین صنعتی داو جونز پایین بود حدود 1.5%. عملکرد 10 ساله وزارت خزانه داری اوراق قرضه کاهش یافت و یک نشانه آن است که بیشتر سرمایه گذاران مایل به خرید اوراق بهادار.

در رها کردن آن تهاجمی جدید تلاش های فدرال رزرو در تلاش است هر دو برای ایجاد ثبات اقتصادی متوقف و کاستن از هراس در بازارهای مالی است. بسیاری از شرکت ها و شهر و دولت نیاز دارد و وام به پرداخت صورتحساب و حفظ عملیات به عنوان درآمد خود را از مشتریان و یا مالیات دهندگان فرو می ریزد. که نیاز به تشدید تقاضا برای پول نقد. در این میان کسب و کارهای بزرگ شده, نقشه کشی, تا آنجا که آنها می توانید موجود خود را به قرض گرفتن روابط با بانک ها.

تشدید نیاز به صورت نقدی به این معنی است که بانک ها و دیگر سرمایه گذاران به دنبال به سرعت در حال خالی کردن خزانه کوتاه مدت بدهی شرکت های بزرگ شهری, اوراق قرضه و سایر اوراق بهادار. فدرال ریزرو حرکت به گام و عمل به عنوان یک خریدار از آخرین چاره در نظر گرفته شده است فراهم می کند که پول نقد مورد نیاز.

بسیاری از اقتصاددانان می گویند که هر چه حمایت مالی کنگره در نهایت فراهم می کند به احتمال زیاد خواهد بود و حتی مهم تر از بانک فدرال مداخله. و به آنها هشدار می دهند که چنین کمک مالی نیاز دارد به زودی می آیند.

بانک فدرال مداخله است نه یک جایگزین برای محرک های مالی گفت:” جوزف Gagnon سابق بانک فدرال اقتصاددان است که در حال حاضر عضو ارشد در موسسه پترسون بین المللی اقتصاد. “بیایید امیدواریم که کنگره می گذرد چیزی به سرعت.”

در آن اطلاعیه روز دوشنبه تغذیه گفت: از آن ایجاد خواهد شد سه اعطای وام های جدید است که امکانات را فراهم خواهد کرد تا به 300 میلیارد دلار خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ از یک طیف وسیع تری از اوراق قرضه شهرداری ها و اوراق بهادار به چنین بدهی به عنوان خودرو و وام های املاک و مستغلات. آن را نیز به خرید نامحدود اوراق قرضه خزانه داری و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار به تلاش برای پایین نگه داشتن نرخ استقراض و اطمینان از این بازار تابع هموار.

بانک مرکزی جدید go-for-شکست رویکرد اذعان که در آن برنامه های قبلی به اعتبار جریان یکنواخت که شامل دلار محدودیت نمی خواهد به اندازه کافی در این صورت از شیوع ویروسی آورده است که اقتصاد ایالات متحده به نزدیکی وقفه به عنوان کارگران و مصرف کنندگان در خانه بمانند. هفته گذشته آن گفت: خرید 500 میلیارد دلار از خزانه و 200 میلیارد دلار از وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار سپس به سرعت فرار را از طریق تقریبا نصف آن مقدار توسط هفته تا پایان این هفته.

و در روز دوشنبه در نیویورک فدرال رزرو گفت: خرید 75 میلیارد دلار از خزانه و 50 میلیارد دلار از وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار هر روز این هفته است.

“آنها واقعا تنظیم اقتصاد” را به شروع دوباره زمانی که بحران بهداشت و درمان فروکش گفت: دونالد کوهن سابق بانک فدرال معاون صندلی است که یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز. “بخشی از این است که در مورد سمت دیگر دره: مطمئن شوید که اعتبار وجود دارد.”

هنوز کوهن اشاره کرد: “این چیزها را برخی از زمان برای راه اندازی. اینها پیچیده” برنامه های.

فقط دانستن است که فدرال ریزرو در این صورت باید اطمینان کسب و کار به عنوان برنامه های سطح شیب دار تا کوهن گفت.

“واقعیت این است که این است که: مردم را” کوهن گفت. “آنها می دانند که فدرال رزرو در کار. اگر مسائل وجود دارد که می آیند تا آنچه که شما در حال دیدن از این فدرال رزرو است: ‘ما را در مقابله با آن است. “

ایان Shepherdson اقتصاددان ارشد در پانتئون اقتصاد کلان گفت: روشن است که فدرال رزرو در حال حاضر انجام “هر آنچه در آن طول می کشد.”

“این همه تلاش برای اطمینان حاصل شود که بخش کسب و کار می تواند همچنان وجود دارد و حتی به عنوان فعالیت های اقتصادی به طور موقت از سقوط” Shepherdson گفت.

“مراحل اعلام کرد امروز همراه با قبلی … باید قابل ملاحظه ای بهبود عملکرد بازار و باید با ارائه برخی از حمایت مهم برای اقتصاد” گفت: Roberto Perli سابق بانک فدرال اقتصاددان است که در حال حاضر رئیس سیاست جهانی پژوهش در بنای ماکرو.

اما Perli هشدار داد که منافع نمی تواند احساس می شود بلافاصله.

“زن و شوهر بعد از محله های قدیمی هنوز هم احتمالا بد,” او گفت:.

جدید برنامه های روز دوشنبه اعلام کرد که فدرال ریزرو شامل دو است که به خرید بدهی های شرکت های بزرگ صادر شده توسط شرکت های بزرگ. فدرال رزرو از نظر قانونی نمی تواند به من قرض بدهید به طور مستقیم به شرکت های. اما آن را می تواند به من قرض بدهید برای جدا کردن اشخاص پس از آن می تواند آن را خرید.

یکی از برنامه خرید به تازگی صادر شده و بدهی های شرکت های بزرگ. این تلاشی است برای احیای این بازار است که به طور موثر به وقفه. دوم خواهد خرید که قبلا صادر شده بدهی های شرکت های بزرگ. هر دو برنامه شامل 10 میلیارد دلار ارائه شده توسط وزارت خزانه داری برای جبران هر گونه ضرر و زیان.

یک سوم جدید برنامه اعطای وام به خرید اوراق بهادار با پشتوانه بسته وام خودرو وام های کارت اعتباری و برخی از وام کسب و کار کوچک. اعطای وام در این مناطق بستگی به توانایی بانک ها برای بسته بندی آن دسته از وام به اوراق بهادار و فروش آنها را. بنابراین تغذیه حرکت بسیار مهم است به توانایی بانک ها برای ادامه به ارائه این وام به عنوان اقتصاد دچار تزلزل.

وزارت خزانه داری نیز ارائه خواهد شد 10 میلیارد دلار به این برنامه به جبران هر گونه ضرر و زیان است. تمام گفته کسانی که سه برنامه می توانید به من قرض بدهید تا 300 $میلیارد دلار است.

فدرال رزرو همچنین گفت به زودی آن را به ایجاد یک “خیابان اصلی کسب و کار برنامه اعطای وام”به حمایت از اعطای وام به کوچک و متوسط کسب و کار. اما به شرطی چند جزئیات و نمی گویند زمانی که برنامه آغاز خواهد شد.

بانک مرکزی در تلاش برای محافظت از اقتصاد می تواند تقویت شده توسط نجات قوانین حرکت را از طریق کنگره است. جمهوری خواهان مجلس سنا پیشنهاد ارائه حدود 500 میلیارد دلار به وزارت خزانه داری که از آن می توانید استفاده کنید و سپس backstop بیشتر در اعطای وام توسط بانک فدرال.

بسیاری از اقتصاددانان می گویند که هر چه حمایت مالی کنگره در نهایت فراهم می کند به احتمال زیاد خواهد بود و حتی مهم تر از بانک فدرال مداخله. و به آنها هشدار می دهند که چنین کمک مالی نیاز دارد به زودی می آیند.

“این خوب است برای کار با خزانه برای کمک به حفظ اعتبار جریان و نه یک جایگزین برای محرک های مالی گفت:” جوزف Gagnon سابق بانک فدرال اقتصاددان است که در حال حاضر عضو ارشد در موسسه پترسون بین المللی اقتصاد. “بیایید امیدواریم که کنگره می گذرد چیزی به سرعت.”

AP اقتصاد نویسنده پل وایزمن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>