FDA: مایو منجر به convalesescent پلاسما درمان

این حرکت به طور موثر در مکان های دولت بزرگترین خصوصی کارفرما در خط مقدم درمان برای این بیماری است.

“ما خوشحال به کار با همکاران ما و ملت برای مبارزه با این بیماری همه گیر در هر راه ما می توانیم به عنوان بخشی از مایو بیمار متمرکز بر ماموریت” گفت: دکتر مایکل Joyner, در بیانیه ای. “ما اعتقاد داریم که این برنامه در گسترش دسترسی به این درمان تحقیقاتی است که امیدوار درمانی گزینه است. ما پیش بینی یک قطره از نقاهت پلاسما برای درمان آغاز خواهد شد در هفته آینده با در دسترس تر در هفته بعد. ما همچنین جمع آوری داده بنابراین ما می تواند درک چگونه به بهترین استفاده از پلاسما برای درمان COVID-19.”

به طور گسترده ای در نظر گرفته قویترین ابزار در نزدیکی افق برای معکوس کردن بیماری در انتظار له بيماران بستری مبتلا به COVID-19 نزدیک شدن به سیستم مراقبت های بهداشتی در آینده هفته نقاهت پلاسما به سرعت به دست آورد متعدد همکاران سازمانی بالا مشخصات حمایت مالی مشارکت American Red Cross, خرده فروش آنلاین آمازون ملت بانک خون مراقبت های انجمن و ثابت مارس مقدماتی مقالات نشان می دهد ایمنی و اثر بخشی آن.

در اوایل این هفته هوستون متودیست بیمارستان گزارش اولین آمریکایی به درمان شده با پلاسما برداشت از افراد که قبلا زده با کروناویروس و در حال حاضر تحت درمان دو نفر است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

پژوهش در 19 بيمار از محققان در ووهان چین بود که در 25 مارس منتشر شد و آن این است که قبل از بررسی دقیق نشان داد که درمان به خوبی تحمل در همه بیماران و به نظر می رسد به منظور کاهش بار ویروسی غیر قابل کشف سطوح پس از تزريق در هفت بيمار. مطالعه پس از آن از پنج نفر از شنژن چین و منتشر شده در JAMA یافت می شود که بیماران در آمد از هواکش پس از درمان, البته در نرخ متفاوت است. FDA تعیین مکان مایو در موقعیت با دقت بیشتری بررسی این یافته ها با یک استخر بزرگتر از بیماران و قرار است در این مرکز با دانشگاه جانز هاپکینز از رول-از آنتی بادی-غنی نقاهت پلاسما برای درمان coronavirus.

این یک پروژه است که به صورت جدی آغاز شد در 21 مارس با 100 پزشک کنفرانس برگزار شده توسط کلینیک مایو متخصص بیهوشی دکتر مایکل جوینر جلسه اضطراری در پاسخ به یک ایده برای اولین بار مطرح شده توسط Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health میکروبیولوژیست دکتر Arturo Casedevall. آن متحد صلیب سرخ آمریکا یک ائتلاف گسترده ای از متخصصان کلینیک مایو و یک میزبان از پزشکان از 34 قبلا-رقابت موسسات در 17 متحده از جمله کلینیک مایو دانشگاه جانز هاپکینز و ده کشور پیشتاز در مراکز علمی.

در پی سکته مغزی از زمان بندی خوب و یکی است که ممکن است نقش مهمی در FDA تصمیم تعیین می آید فقط به عنوان کلینیک مایو آزمایشگاه اعلام کرده است از آن خواهد شد یک آزمایش خون قادر به تعیین اگر بیماران مبتلا به کروناویروس آنتی بادی های لازم اولین گام در شناسایی که می تواند به اهدای خون خود را به طور بالقوه به کمک دیگران آمده هواکش.

“ما خواهد شد تست نقاهت پلاسما اهدا کنندگان با استفاده از این آزمون قطعا می گوید:” Elitza Theel. “ما هنوز در حال کار با بیماری های عفونی همکاران واقعا تعریف استفاده مناسب از این آزمایشات چرا که در حال حاضر ما محدود کیت در دسترس است. بنابراین ما می خواهیم به مطمئن شوید که حق افراد در حال آزمایش در زمان مناسب است.”

اگر این برنامه موفق در ramping تا ظرفیت برای درمان coronavirus بیماران ایالت را نیاز قابل توجهی به زیرساخت های اداری به منظور هماهنگی انتقال پلاسما از بهبود coronavirus بیماران و توزیع آن به طور گسترده ای. پرسید: اگر دولت در بخش بهداشت و درمان ممکن است نقش مهمی در کمک به تمرکز و یا تسهیل اجرای این تلاش مقامات بهداشت پاسخ مثبت است.

“سیستم مراقبت های بهداشتی در مینه سوتا برای این پاسخ است که متصل به هم از طریق 8 منطقه ای مراقبت های بهداشتی ائتلاف و هماهنگی نیروی کار که MDH است” گفت: Doug شولتز از مینه سوتا وزارت بهداشت. “در گذشته موارد اضطراری مانند همه گیر H1N1 زمانی که سیستم مراقبت های بهداشتی مورد نیاز MDH به عمل به عنوان یک مرکزی تسهیل یا کارگزار مانند در های واکسن منابع ما انجام داده اند که نقش. ما تصور می کنیم که دوباره اگر خواسته به انجام این کار است.”

پزشکان در درمان بيماران مبتلا به COVID-19 می توانند ثبت نام خود را در بيماران اطلاعات در uscovidplasma.org.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در بالا righthand گوشه ای از صفحه اصلی.

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 تدریس خصوصی در خانه: 651-201-3920.

MDH COVID-19 وب سایت: بیماری کروناویروس (COVID-19) وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>