فست فود کارگران به اعتصاب پنج شنبه

غیر اتحادیه آشپز و صندوقداران در بیش از 30 رستوران در سراسر کالیفرنیا برنامه ریزی برای پیاده روی کردن شغل خود را پنج شنبه, آوریل 9 به تقاضا است که مدیریت را بیشتر به نگه داشتن کارگران امن در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اعتراض الهام گرفته شده بود یک سری از حملات آغاز شد که روز یکشنبه در یک مک دونالد در لس آنجلس که در آن یک کارگر آزمایش مثبت برای COVID-19. که موجب اقدام مشابه در مک دونالد در سن خوزه که در آن کارکنان بوده است در اعتصاب از روز شنبه خواستار ماسک و دستکش و صابون خطر پرداخت و بیمار روز.

مک دونالد در پاسخ به اواخر دوشنبه به لوس آنجلس و سان خوزه تظاهرات با نذر برای ایجاد “تغییرات مهم” چگونه در آن رستوران آدرس بهداشتی و ایمنی در طول coronavirus بحران است.

که شامل “شروع سلامتی, چک, افزایش شستشو و اضافی اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست ها-دستورالعمل” با توجه به سخنگوی لیندسی Rainey. مک دونالد همچنین قصد دارد به ارسال غیر پزشکی درجه ماسک به مناطق از بزرگترین نیاز و خواهد ساخت دستکش های موجود برای خدمه.

در روز سه شنبه نه کارکنان در لس آنجلس دومینو است که در آن یک همکار آزمایش مثبت برای COVD-19 پیوست مک دونالد معترضان در راه رفتن ، صدها نفر از کارکنان کالیفرنیا از Burger King, Taco Bell, domino’s Pizza Hut, مترو, Popeye را, El Pollo Loco و WaBa کوره در حال انتظار برای عضویت در یکشنبه را اعتصاب.

قابل توجه کارگران از برخی از رستوران ها به صحنه اجتماعی دور درایو-از طریق اعتصاب خط در مک دونالد در 7123 Crenshaw بلوار. در لس آنجلس.

Bartolome پرز است که در اعتصاب از روز یکشنبه در یک مک دونالد در L. A. منطقه گفت: این شرکت خط پایین “تنها چیزی که ضروری است.” دوم کارگر وجود دارد دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

که محل بسته بعد از ظهر چهارشنبه و کارگران خواستار پرداخت می شود به طور کامل برای یک هفته دو دوره قرنطینه در حالی که فروشگاه بسته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>