فاروق عبدالله خواستار بازگرداندن استقلال به جامو و کشمیر پین امید SC

دهلی نو : به عنوان ابطال جامو و کشمیر را در وضعیت ویژه ای قرار است برای تکمیل یک سال در اوت 5, رئیس سابق وزیر فاروق عبدالله روز یکشنبه به نام برای مرمت آن استقلال و امیدوار دیوان عالی کشور خواهد رندر عدالت با توجه به پایین لغو ماده 370 مقررات.
در رسانه ها مصاحبه پس از abrogation از ماده 370 قانون اساسی به پایان رسید که در سابق دولت, ویژه, وضعیت, عبدالله 82 گفت که حزب او در ادامه به مسابقه این تغییرات را از طریق تمام دموکراتیک.
این تغییرات بودند یک “خیانت” اعتماد reposed توسط مردم جامو و کشمیر زمانی که دولت ملحق شده به اتحادیه هند, او گفت:.
این مرکز تا به حال لغو قانون وضعیت ویژه در آگوست 5 سال گذشته گفت: ماده 370 متوقف شده بود توسعه جامو و کشمیر مانع مناسب آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و رشد صنایع علاوه بر کمک در مهار تروریسم است.
همایش ملی (NC) که عبدالله رئیس جمهور است نصب شده یک چالش قانونی در دیوان عالی کشور به abrogation از ماده 370 و کنده کاری از دو اتحادیه در مناطق جامو و کشمیر و لاداخ از سابق دولت است.
(سازمان)

مقاله قبلیزن مرده 3 مجروح در حادثه Poonch

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>