کشاورزان نگاهی به پیدا کردن بازارهای جدید در طول همه گیر

“هنگامی که مدارس تعطیل شد یک توده در گلو با اطمینان گفت:” Doherty, اجرا می شود که باز دست مزرعه با همسرش, Erin جانسون در جنوب ایالت مینه سوتا در نزدیکی نورثفیلد.

مینیاپولیس مدارس دولتی هستند یک مشتری بزرگ برای مزرعه خود را و زمانی که آنها بسته و منتقل شد به آموزش از راه دور در ماه گذشته دست باز مانده بود با بیش از 9000 کیلو هویج. به طوری که آنها ارائه شده 25-کیسه پوند برای فروش در Facebook — به فروش می رسد و همه آنها را.

“ما آن را کشف شد بیش از 250 خانوار است که یا مستقیما به مزرعه و یا سازماندهی یک قطره سایت در (دوقلو) شهرهای” Doherty گفت. “این بسیار هیجان انگیز است لحظه برای ما که هنوز نوع نگه داشتن ما رفتن فرض کنید که وجود دارد رفتن به ادامه بود ثابت بهره در طول تابستان.”

هزاران نفر از مینه سوتا مزارع مانند دست باز رشد مواد غذایی که عرضه مدارس و رستوران ها و خانواده ها با همه چیز از گوشت و سبزیجات به آرد. Coronavirus همه گیر تبدیل شده و بسیاری از کسانی که در بازارهای وارونه ایجاد فرصت برای برخی — ها و چالش ها برای دیگران.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

دوهرتی و جانسون رشد طیف گسترده ای از سبزیجات و گیاهان و میوه ها و گل ها در حدود 20 هکتار است. در علاوه بر این به مدارس آنها را به فروش به رستوران و مستقیم به مصرف کنندگان از طریق انجمن پشتیبانی کشاورزی سهام.

آنها امید خود را به گسترش CSA برنامه حدود 30 درصد این سال است.

Open Hands farm owners Ben Doherty and Erin Johnson pose with with workers next to a pile of carrots bagged for delivery in December 2018. The farm near Moorhead, Minn., typically sells its carrots to schools -- but now that they're closed, has pivoted to selling directly to consumers trying to stock up on fresh vegetables. Courtesy of Ben Doherty

باز دست صاحبان مزرعه بن Doherty و ارین جانسون مطرح با کارگران در کنار توده ای از هویج صعود برای تحویل در ماه دسامبر سال 2018 است. مزرعه در نزدیکی مورهد, Minn., به طور معمول به فروش می رساند آن هویج به مدارس — اما در حال حاضر که آنها بسته شده چرخد و به فروش مستقیم به مصرف کنندگان در تلاش برای انبار کردن سبزیجات تازه. حسن بن Doherty

و پس از آن وجود دارد هویج: رشد آنها حدود 100.000 پوند از آنها در هر سال. Doherty گفت: آنها می دانند که آنها نمی تواند حرکت کند که حجم بدون سفارشات بزرگ است که مدارس و رستوران ها به ارمغان بیاورد.

او می داند که عقل متعارف است که شما نمی گیاه زراعی مگر اینکه شما در بازار است.

اما در حال حاضر آنها در حال کاشت کاهو که معمولا به فروش می رسد به مدارس که تعطیل هستند حداقل تا اوایل ممکن است.

“تمام کسانی که ابهامات وزن به شدت در ما به عنوان ما در حال کاشت” Doherty گفت. “ما تصمیم به رفتن به جلو و گیاه. اما شما می دانید, در علاوه بر این به طور معمول ابهامات کشاورزی ما بسیار بزرگتر عدم قطعیت در بازار در حال حاضر بیش از حد.”

آنا مسابقه و پیت Skold در حال کاشت بیش از حد. آنها رشد سبزیجات در حدود 5 هکتار در نزدیکی وبستر درست در جنوب شهرهای دوقلو. آنها همچنین بالا بردن خوک و فروش گوشت خوک.

هفته گذشته آنها شروع به حرکت و کاهو و چغندر و خیار و دیگر سرد از فصل محصولات به پلاستیک تحت پوشش, حلقه, خانه, که در آن گرم خاک به سرعت دادن به گیاهان شروع به سر در فصل رشد است.

خود را Waxwing مزرعه به فروش می رساند به رستوران و مستقیم به مصرف کنندگان از طریق یک CSA.

رستوران بازار تا حد زیادی ناپدید شد و در حال حاضر, اما بیشتر مردم در حال ثبت نام به صورت هفتگی تحویل از تولید از طریق مزرعه CSA.

“ما تا به حال شش تا 10 نفر ثبت نام در یک روز” گفت: مسابقه.

سال گذشته به آنها تحویل داده و 100 جعبه تولید یک هفته. در این سال آنها را به امید افزایش به 130.

“است که به نوبه خود به وضوح به ما کمک می کند چرا که ما در حال گرفتن پول از سمت راست به جلو در حال حاضر,” او گفت:. هنگامی که اشتراک مردم در یک CSA آنها برای پرداخت کامل فصل قبل از آن آغاز می شود. “ما احساس کمی بیشتر امنیت مالی در حال حرکت به یک فصل از داشتن بیشتر کارکنان (شاغل) در اینجا و به خصوص نمی دانستند چگونه رستوران فروش خواهد رفت.”

Anna Racer plants vegetable seeds in a hoop house at Waxwing Farm near Webster last week. Courtesy of Anna Racer

آنا مسابقه گیاهان دانه های گیاهی در یک حلقه خانه در Waxwing مزرعه در نزدیکی وبستر هفته گذشته است. حسن نیت ارائه میدهد از آنا مسابقه

مسابقه و Skold در حال تلاش برای حمله به یک تعادل با فروش بیشتر از آنچه که آنها رشد می کنند از طریق CSA اما نه ارتکاب به CSAs که به شدت آنها نمی تواند خود را تامین رستوران مشتریان اگر و زمانی که آنها بازگشایی شده است.

“ما برخی از روابط واقعا بزرگ با یک زن و شوهر از حساب در شهرستانها و ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال گرفتن آنها مواد غذایی ممکن است آنها نیاز دارید, اما آن را کمی از یک قمار در حال حاضر گفت:” مسابقه.

شک توماس مزارع در نزدیکی مورهد در زمان یک قمار زمانی که نزدیک به نیمی از بازار خود را یک شبه ناپدید شد.

Noreen توماس و خانواده اش رشد آلی غلات و فروش آرد و جو نورد. توماس گفت: بسیاری از مشتریان رستوران ها و شرکت های دیگر مانند نانوایی که خرید به صورت فله.

در تلاش برای از دست فروش آنها به سرعت منتقل شده به طور مستقیم به مصرف کننده فروش از طریق وب سایت خود را.

خرید و فروش آنلاین سرعت در زمان خاموش.

“به عنوان مصرف کنندگان در حال اجرا از آرد در فروشگاه های آنها شروع به پرش به سمت راست به مزرعه که در آن می توانید آنها را دریافت کنید که مستقیم” توماس گفت. “ما در حال شنیدن از مردم ما هرگز شنیده از قبل و [در] کالیفرنیا و یا [در] سواحل شرق. آن بوده است بسیار قوی است. ما نمی دانیم که چه مدت است که رفتن به گذشته است.”

مزرعه مجبور به تعطیل خرید و فروش آنلاین به طور موقت پس از سفارش غرق عملیات کوچک.

فروش مستقیم به مصرف کنندگان است که بیشتر کار فشرده از فروش به صورت فله. به جای ارائه بزرگ totes به مشتریان تجاری وجود دارد زمان بیشتری را صرف بسته بندی و حمل و نقل هنگامی که دانه ها در حال رفتن به خانه های مردم است. کسانی که فروش فوق العاده به کمک, اما توماس گفت: آنها ساخته نشده و برای از دست دادن مشتریان بزرگتر.

بسیاری از بزرگتر عملیات در مینه سوتا نیز ضعف تقاضای مصرف کننده.

“این خیلی عجیب-در اینجا مشغول” گفت: هارون Purvis, که با این نسخهها کار راه طبیعی میلز آلی فرز عملیات در نزدیکی وسط رودخانه در شمال غربی ایالت مینه سوتا. “ما تا به حال برای متوقف کردن دستورات در وب سایت ما می توانید نگه دارید تا با دیگر ما توزیع کنندگان نانوایی و تولید است که باید دو برابر سفارشات خود را به عنوان به خوبی.”

The 40-year-old کسب و کار توزیع آرد و سبوس دار و حبوبات در سراسر کشور است. کسب و کار شده است به طور پیوسته در حال رشد تا زمانی که منفجر شد در اواخر ماه مارس است.

“ما شده اند فقط تاخت و تاز” گفت: Purvis. “ما تا به حال برای محدود کردن برخی از اقلام مانند لوبیا و برنج و پخت مخمر از همه چیز به طوری که برخی از مردم تبدیل نمی کند hoarders در هزینه دیگران رفتن بدون.”

این شرکت همچنین تا به حال به حد پیاده روی در سفارشات برای جلوگیری مردم از تجمع در نمای کوچک در آسیاب.

Purvis گفت: آنها با توجه به اضافه کردن یک ثانیه تغییر در تلاش برای گرفتن.

برخی از تولید کنندگان مواد غذایی را ندارید این گزینه را به سطح شیب دار بالا تولید به عنوان تقاضا برای محصولات خود را رشد می کند.

“آن را مانند شما می توانید یک مرغ یک شبه و یا گوشت گاو یک شب” گفت: لیندا شریف از مزرعه بر روی چهار چرخ در نزدیکی کنیون در جنوب ایالت مینه سوتا. “گوشت گاو تقریبا سه سال برنامه ریزی فرایند به افزایش گله گاو و گوساله افزایش.”

مقتدر و همسرش مایک و پسر دیلون بالا بردن علف خوار و گوشت گاو و گوسفند و بز و مرغ و اردک و غاز و بوقلمون. آنها در درجه اول خود را به فروش گوشت در مرکز شهر سنت پل بازار کشاورزان.

کسب و کار شده است و حدود 20 درصد بالاتر از حد معمول این هفته گذشته گفت: نجیب.

آنها در حال گرفتن اقدامات احتیاطی برای تشویق اجتماعی فاصله در بازار و جلوگیری از تعامل نزدیک. شریف گفت: او را رها کسب و کار خود در نظر گرفته است ضروری تحت دولت stay-در-خانه سفارش.

“آن شده اند که بسیار ویرانگر برای ما و مشتریان ما اگر ما مجاز به باز بماند” او گفت:. “این خوب است بخشی از درآمد ما.”

بازارهای کشاورزان در سراسر کشور در حال تقلا برای توسعه پروتکل های جدید به طوری که آنها می تواند با خیال راحت در میان مینه سوتا تلاش برای بلانت اثرات COVID-19. مینه سوتا وزارت کشاورزی به تازگی منتشر شده راهنمایی برای نزدیک به 300 بازارهای محلی این آهنگ در سراسر دولت است.

کتی زمان, مدیر اجرایی, مینه سوتا, بازار کشاورزان ارتباط گفت: چندین بازارهای کشاورزان در حال بررسی گزینه های آنلاین.

اما که ممکن است ترک کردن برخی از افراد بدون خانه دسترسی به اینترنت و یا افرادی که به خرید محصولات تازه با ضربه محکم و ناگهانی منافع — و این یک انتقال بزرگ برای سازمان ،

“این یک سرمایه گذاری بزرگ برای بازار به محور قرار داده و با هم یک پلت فرم آنلاین و پس از آن فقط فراموش درایو-throughs” زمان گفت.

یکی دیگر از گزینه این است که کنترل دسترسی به بازار برای اطمینان اجتماعی فاصله و تغییر روش پرداخت برای محدود کردن تعامل شخصی.

کشاورزان که رشد گل و گرفتن یک ضربه بزرگ به دلیل بسیاری از رویدادهای عمومی در حال لغو شد — و این بازار برای کسانی که محصولات فاسد شدنی تقریبا ناپدید شد گفت: زمان.

آن را هنوز هم در اوایل فصل خیلی زمان گفت: زمان وجود دارد برای بازار به ریز لحن روش های جدید انجام کسب و کار.

مینه سوتا وزارت کشاورزی نیز با ارائه منابع برای کمک به کشاورزان در پیدا کردن مشتریان جدید است.

منطقه ای و متخصص بازاریابی هلن Schnoes در حال کار بر روی یک پروژه برای اتصال کشاورزان با فروشگاه های مواد غذایی و یا منطقه ای دیگر فروشندگان.

“آژانس جمع آوری اطلاعات با مینه سوتا فروشنده انجمن برای کمک به شناسایی آن دسته از کشاورزان که در فوری بحران بود که خریدار متعهد است که می تواند دیگر را که محصول و پس از آن فروشنده انجمن دیدن اگر وجود دارد برخی از خواستگاری آنها می تواند انجام دهد” گفت: Schnoes.

او سریع به نقطه وجود دارد بسیاری از سازمان ها در تلاش برای ایجاد اتصالات جدید در طول این زمان از بازار تحول.

“بدیهی است که وجود دارد یک تن از خلاقیت و نبوغ کودک و نوجوان ما در جامعه کشاورزی در حال حاضر,” او گفت:. “این تنها یکی از بسیاری از طرح های هستند که در پاسخ به نیاز به پیدا کردن مناسب بازار است.”

روحانی گفت که او امیدوار است همه گیر خواهد شد در یک لحظه زمانی که افرادی که در حال حاضر در جستجوی مواد غذایی محلی را تشخیص ارزش بیش از 4000 مواد غذایی محلی عملیات در مینه سوتا است.

“ما باید کشاورزان را در اینجا در حال رشد مواد غذایی بوده و برای انجام آن را برای دهه,” او گفت:. “در COVID-19 گیر ما کشف کرده ایم این کشاورزان است. ما نیاز به توجه به این کشاورزان محلی از هم اکنون تا برای همیشه به خاطر این نیست که بحران گذشته ما را تا کنون داشته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>