فارگو صاحبان با هدف جلوگیری از اخراج پس از سفارش به میله, رستوران ها — اما برخی از مشاغل خشک

سفارش طول می کشد از طریق پنج شنبه, مارس 6, حداقل. تخطی از نظم توسط یک نوار یا رستوران می تواند منجر به جریمه نقدی از $1,000.

خبر از این جهت جای تعجب نیست به نیزه Thorson, توسعه دهنده, از JL آبجو زنجیره ای از کافه ها و رستوران ها و پسر شهوتی Thorson که همراه با شریک کسب و کار وارن Ackley عمل چندین کاباره ها و رستوران ها در فارگو از جمله: قدیمی برادوی NoBull دودخانه وینیل تاکو و برادوی ورزشی منطقه.

لنس Thorson گفت که او و دیگران متصل به خانواده اش کسب و کار مشغول به کار بود به آمده تا با یک دوره از عمل در راستای بورگوم باشد.

“ما در حال ساخت برنامه به عنوان بهترین ما می توانیم و طرح های احتمالی برای کارکنان خود را به مطمئن شوید که ما می تواند همچنان به مراقبت از آنها را تا آنجا که ما می توانیم” Thorson گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“ما می خواهیم به نگه داشتن افراد مشغول به کار است که می خواهید به نگه داشتن کار و نیاز به نگه داشتن کار” او گفت:, و اضافه کرد که گزینه های که در نظر گرفته شده است که ممکن است شامل حرکت برخی از کارگران به کسب و کارهای دیگر که توسط خانواده اش. “ما شده است از طریق سیل و دیگر بلایای طبیعی اما چیزی شبیه به این. آن را قطعا ناشناخته ،

لنس Thorson گفت که به دلیل بار محدودیت بودند پیش بینی کلوپ شبانه طرف از کسب و کار خانواده اش در عمل تعطیل شد در اوایل این هفته.

پنج شنبه بعد از ظهر بود و غم انگیز یکی در فارگو Brewing Co., به عنوان خدمه وجود دارد فکر انشعابات فرماندار سفارش.

Aaron Hill, co-owner of Fargo Brewing Co., listens to North Dakota Gov. Doug Burgum on Thursday, March 19, as he announces the statewide closure of bars and restaurants due to the coronavirus. David Samson / The Forum

هارون تپه مالک فارگو Brewing Co., گوش به داکوتای شمالی رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم در پنجشنبه 19 مارس به عنوان او اعلام کرد این ایالت بسته شدن کافه ها و رستوران ها با توجه به کوروناویروس. دیوید سامسون / انجمن

هارون تپه بنیانگذار آبجوسازی گفت: این اقدام به احتمال زیاد منجر به تعطیل از آبجوسازی آل خانه در 4445 خیابان 17. S. در فارگو اما او گفت: taproom در 610 N. دانشگاه درایو باز باقی خواهد ماند برای خاموش-فروش کنسرو آبجو.

“حداقل ما می توانیم به فروش چیزی که خوب” هیل گفت.

با توجه به تپه بزرگترین بخش آبجوسازی عملیات توزیع به عنوان مخالف به taproom اما او گفت: بخش عمده ای از توزیع آنها در حال چیز قابل فروش به کافه ها و رستوران ها.

“اگر تمام دیگر کافه ها و رستوران ها نمی تواند باز کردن و فروش پیمانه نیم لیتری آبجو به مردم که به دینگ ما کمی” هیل گفت:, و اضافه کرد که در این مرحله آنها به دنبال در اجازه دادن به هر یک از کارکنان بروید.

“ما همه چیز را ما می توانید به مطمئن شوید که آنها در حال مراقبت از گرفته شده به عنوان بهترین ما می توانیم” هیل گفت.

بورگوم منظور روز شنبه بسته شدن کافه ها و رستوران ها نیز تمدید تفریحی کسب و کار از جمله سینما سلامت باشگاه ها و سالن های موسیقی.

ابی Jensen, دستیار مدیر در NoBull در مرکز شهر فارگو گفت: بعد از ظهر پنجشنبه که کسب و کار برنامه ریزی برای ادامه ارائه به مشتریان مواد غذایی و به او ابراز خوش بینی همه چیز را به حالت عادی بازگشت هر چه زودتر به جای بعد “و ما بازگشت به روال عادی ما.”

برنت Tehven شرکت صاحب گله و شاخ 1414 12th Ave. N. فارگو و گفت: فرماندار منظور شد و در راه ورود خود را به ارمغان آورد یک اندازه گیری کمی از امداد.

“ما می دانیم که در حال حاضر و ما انتظار داریم روز به روز” Tehven گفت.

“این کمک می کند تا کارکنان ما,” او اضافه شده است. “حداقل آنها می دانند که آنها در حال آمدن به محل کار فردا که داره صادقانه به شما بگویم.”

Tehven گفت که او امیدوار شیوع ویروس است در کوتاه مدت چیزی که در زندگی می تواند به عقب بر گردیم به حالت عادی برای همه به زودی.

“این فقط ما در اینجا در فارگو یا وست فارگو یا مورهد و یا کالیفرنیا,” او گفت:. “ما همه در همان قایق است.”

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>