فارگو میانه معلم مدرسه ابتدایی می نویسد آهنگ برای Landon نور بنیاد

و فقط به عنوان Solberg گسترش ایمان خود مهربانی و دلسوزی برای دیگران او در طول دو سال نبرد با درجه III بدخيم astrocytoma نادر و بدخیم تومور مغزی نور خود نگه می دارد و درخشان را از طریق دیگران است.

اخیرا نور خود را از طریق آمدن سالیوان مدرسه هفتم آنابل ماهر.

“من نوشت: آهنگ برای Landon Solberg می گوید:” آنابل. “او خود را از دست داد جنگ به سرطان و او واقعا قوی است. داستان خود را باز کرد چشم من به جامعه است.”

در حالی که او نمی دانست که او شخصا آنابل می گوید داستان در تشییع جنازه او کمک کرد او الهام بخش آهنگ.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Annabelle Maher, 13, has written an original song in honor of Landon Solberg, the 12-year-old West Fargo boy who had courageously battled an aggressive form of brain cancer. David Samson / The Forum

آنابل ماهر, 13, نوشته اصلی آهنگ به افتخار Landon Solberg 12 ساله وست فارگو پسر که با شجاعت مبارزه یک فرم تهاجمی سرطان مغز. دیوید سامسون / انجمن

“من فقط نمی دانستم همه چیز است که رفتن در در جامعه” آنابل می گوید. “من فقط متوجه شدم بسیاری از مشکلاتی که من نمی دانم و من فقط احساس بیشتر درگیر. او نوع از تغییر من است.”

در حالی که 13 سال است فقط به نوشتن موسیقی از او بود 10 آنابل رشد کرده است تا با یک لحن در قلب او. او با الهام از جهان اطراف خود است و می گوید: برخی از هنرمندان مورد علاقه خود را شامل خوانندگان کشور Kacey Musgraves و تیلور سویفت.

“آهنگسازی است که تنها چیزی است که اتفاق می افتد برای من,” او می گوید. “زمانی که چیزی اتفاق می افتد در زندگی من, من فقط نوشتن یک آهنگ در مورد آن. معمولا آن را به من طول می کشد حدود یک روز و یا یک هفته برای نوشتن یک آهنگ اما ‘Landon آهنگ’ زمان من سه ماه چون من می خواستم برای دریافت تمام شعر به آهنگ است.”

“آنابل نوع شسته و رفته سفر موسیقی می گوید:” آنابل مادر الیزابت ماهر. “من فکر می کنم این همه زمانی آغاز شد که او خواسته شده بود که به آواز خواندن برای معاون رئیس جمهور جو بایدن زمانی که او آمد در اینجا یک زن و شوهر از سال پیش. و زمانی که او فقط از نوع شروع به نواختن گیتار است.”

آنابل پدر معرفی او به موسیقی در سنین پایین و آن را در زمان. در علاوه بر این به بازی برای بایدن آنابل انجام شده در 1 میلیون فنجان و رویدادهای دیگر در اطراف فارگو-مورهد منطقه است و تا به حال آهنگ های حرفه ای ثبت شده است.

Annabelle Maher performs during a 1 Million Cups event at the Sanctuary Events Center in downtown Fargo on Wednesday, Jan. 22. David Samson / The Forum

آنابل ماهر انجام می دهد در طول یک 1 میلیون فنجان رویداد در محراب حوادث مرکز در مرکز شهر فارگو در چهارشنبه ، 22. دیوید سامسون / انجمن


“در ابتدا ما مانند ‘که آهنگ است ؟” و او را گفت که من در آهنگ,'” الیزابت می گوید. “من فکر می کنم او نوشته شده حدود 15 تا 20 آهنگ ها. این است که شور و شوق خود را.”

اما “Landon آهنگ’ نیست فقط یک آهنگ. فقط به عنوان Solberg زندگی خود به گسترش شفقت به دیگران آنابل است پس در راه خود را.

همه چیز تولید شده از فروش و جریانهای “Landon آهنگ” اهدا خواهد شد به طور مستقیم به Landon را بنیاد نور است که به طور مستقیم پشتیبانی از کودکان و مبارزه با شرایط پزشکی و همچنین فراهم می کند کمک های مالی به سازمان ها با بهره گیری از کودکان در موقعیت های مشابه.

“هنگامی که او آمد به ما با این ایده برای ‘Landon آهنگ و مایل به ترویج آن را دریافت و درآمد حاصل را به بنیاد ما هیجان زده شد و تا افتخار او” الیزابت می گوید.

“آن را فقط به نوع اتفاق افتاده است” آنابل می گوید.

آنابل می گوید او امیدوار به ادامه نوشتن موسیقی خود و ایجاد یک تفاوت در جهان است.

“من فقط نوشته شده در حدود 20 آهنگ ها,” او می گوید. “اما من واقعا می خواهم به نگه داشتن نوشتن آهنگ برای تمام زندگی من است. چون من احساس می کنم اگر من در حفظ و نوشتن آهنگ ، موسیقی می تواند یک تفاوت در جهان است.”

آنابل موسیقی از جمله “Landon آهنگ” را می توان در iTunes, Spotify و آمازون موسیقی. به پشتیبانی خود از طریق رسانه های اجتماعی به دنبال خود را در Instagram at @آنابل.ماهر.موسیقی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>