فارگو شهردار مسائل “ماندن در خانه’ بخشنامه می گوید بزرگ و مجامع عمومی می تواند منجر به جریمه

“این است که هرگز ترک-را-خانه سفارش” فارگو شهردار تیم ماهانی گفت: در یک کنفرانس خبری در تالار شهر. “من شارژ هر یک از شما به داکوتای شمالی هوشمند است.”

در مصاحبه بعد ماهانی گفت: فارگو را بخشنامه دندان و کار می کند به طور مشابه به سر و صدا فرمان ، کسانی که منطبق نیست می توانید در صورت جریمه توسط پلیس, او گفت:.

وست فارگو را بخشنامه امضا شده توسط شهردار برنی Dardis نمی حمل زور قانون در این زمان.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در فارگو, اجرای قانون تنها اجرای دستورالعمل که محدود کردن تجمعات به بیش از 10 نفر در اماکن عمومی و نخواهد بود و نظارت مردم در خانه های شخصی و یا کسب و کار گفت: Ty Filley, شهرستان سخنگوی.

دستورالعمل های دیگر مانند حفظ اجتماعی فاصله و یا ضد عفونی کسب و کار است که در این بخشنامه نمی افتد تحت نیروی قانون است.

فارگو رئیس پلیس دیوید تاد روز سه شنبه گفت که او دیده نشده و پیش نویس نهایی این بخشنامه هنوز اما افسران او می دانم کار خود را.

“این یک مورد تخلف” تاد گفت. “اگر وجود دارد اضطراری اعلام شده توسط شهردار و سپس آن را نقض است که یک مورد تخلف با مجازات 200 دلار جریمه مرتبط با آن است.”

تاد گفت: هدف از گروه خود را برای کمک به مردم به دنبال خوب حس مشترک در طول بیماری همه گیر.

“مسیر ما در اینجا این است که اگر ما یک شکایت و یا مشاهده … ما خواهد شد بحث به این افراد و یا کسب و کار و از آنها بخواهید برای تغییر عمل خود را” تاد گفت. “ما روش اول خواهد بود به درخواست مردم و شفاهی آنها هشدار می دهند. اگر آنها حاضر به پراکنده کردن و یا حاضر به دنبال ما بخواهید, پس از آن ما می تواند انجام دهد یک فرم شکایت به دولت اوباما در مورد شهردار اجرایی شود.”

این بخشنامه که Dardis امضا “به زور قانون در وست فارگو” گفت: Mattie با Jelseth سخنگوی شهرستان وست فارگو. “ما فقط آموزش ساکنان و کسب و کار به دنبال دستورالعمل.”

Dardis گفت: او در “قفل گام” با داکوتای شمالی رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم که کاهش یافته است و تا کنون به موضوع یک ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

“هر ساکن در هر فیلم و هر فرزند در هر خانواده هر کسب و کار و هر فروشگاه باید بیشتر” Dardis گفت. “به عنوان یک جامعه ما باید انجام بخشی خود را برای کمک به جلوگیری از گسترش مرگبار COVID-19 بیماری است.”

Dardis که عینک پزشکی ماسک در اطراف گردن و نقاش دستکش پشت تریبون گفت که به عنوان عید پاک روش آن مهم تر از همیشه برای خانواده ها برای نگه داشتن تمرین های اجتماعی فاصله.

منطقه پارک ها باز باقی خواهد ماند اما اگر دستورالعمل های آزار آنها ممکن است تعطیل Mahoney گفت. هفته گذشته یک گروه از حدود 10 نفر بازی بسکتبال در جزیره پارک, او گفت:.

“برای ماه آینده ما نمیتوانیم آنچه که من دیدم هفته گذشته” شهردار گفت.

ماهانی اضافه شده است که وجود دارد نمی توان تمایز میان ضروری و یا غیر ضروری کسب و کار و یا کارکنان خود و افرادی که هنوز هم به کار نمی خواهد نیاز ضروری کارگران نامه در این زمان.

“ما خواهد شد توسط یک سیستم افتخار, اما برخی از مردم در حال جمع آوری نامه ها فقط در مورد” او گفت:.

اگر مورد شماره را شروع به کاهش در ظرف هفت تا 10 روز پس از آن اقدامات سختگیرانه تر خواهد بود اجرا Mahoney گفت.

Mayors Tim Mahoney and Bernie Dardis signing the Stay Home Save Lives directive on Tuesday, April 7. Screenshot of livefeed.

شهرداران تیم ماهانی و برنی Dardis امضای ماندن در خانه صرفه جویی در زندگی رهنمود در سه شنبه 7 آوریل. تصویر از livefeed.

جری Rostad رئیس فارگو پارک مدیره گفت: آمار نشان می دهد فروشگاه مواد غذایی ترافیک پایین است 13% خرده فروشی و تفریح ترافیک پایین 44% و پارک ترافیک در سراسر کشور است تا 44%.

“این به وضوح نشان می دهد که ما پارک و امکانات تفریحی هستند چیزی است که مردم می توانند به نوبه خود در این زمان” Rostad گفت.

او به مردم توصیه می شود برای به اشتراک گذاشتن مسیرهای پیاده روی و هشدار دادن به دیگر کاربران دنباله از حضور خود با استفاده از شش پا, فاصله, قوانین, جلوگیری از مناطق 10 یا بیشتر مردم تغییر فعالیت برای دیدار با اندازه گروه و اجتماعی فاصله مورد نیاز, عمل, استفاده محدود از زمین های بازی و دادگاه و استفاده از سرویس بهداشتی دستمال مرطوب قبل از گرفتن نوسان و یا استفاده از تجهیزات دیگر.

Mahoney صادر پنج نقطه اصلی تحت رهنمود: فکر می کنم دو بار قبل از خروج از خانه نیست به نوبه خود لازم گشت و گذار به احتکار سفر و یا گردهمایی های اجتماعی, احترام, رستوران کارگران و دیگر کارکنان که اغلب در مکان های عمومی, پوشیدن ماسک در هنگام مصرف لازم سفرهای خارج از خانه و یا در مواجهه با مواد غذایی تحویل پرسنل شستن دست بارها و بارها و عمل اجتماعی فاصله.

“ما در حال رفتن به از هم جدا ماندن پس از ما می آیند با هم هر چه زودتر. ما می توانید این کار را با هم و صرفه جویی در زندگی می کند. ما در حال خاموش کردن هر چیزی. …ما فقط درخواست شما به بیشتر های شناختی. این فرد خود را از اقدامات است که می تواند این دور” Mahoney گفت.

شهرداران گفت: آنها در حال ارائه دستورات در حمایت از, و پس از گسترش فرماندار تلاش.

بورگوم گفت: یک ایالت اقامت در خانه سفارش شده است که در میان ابزارهای او ممکن است استفاده از. اما داکوتای شمالی همچنان یکی از تعداد انگشت شماری از کشورهای بدون چنین سفارش.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz صادر اقامت در خانه سفارش در مینه سوتا از 27 مارس تا آوریل 10 که او ممکن است گسترش. تحت نظم Minnesotans می تواند به ترک خانه های خود تحت شرایط خاص از جمله گرفتن مواد غذایی یا گاز کار در یک کار ضروری و با بهره گیری از خارج از منزل.

روز سه شنبه تایید کرد COVID-19 موارد در داکوتای شمالی افزایش یافت و دوباره به 237 با چهار مرگ و میر با توجه به وزارت بهداشت. Cass County است که تا کنون سنگین ترین ضربه با 70 نفر.

“این بار ما می توانیم بیشترین تاثیر. اجتماعی فاصله بسیار مهم است و ماندن در خانه / صرفه جویی در زندگی’ بخشنامه نشان دهنده درست است که” Mahoney در بیانیه ای گفت. “این یک تماس فوری برای ساکنان ما برای کمک به مبارزه با جامعه گسترش COVID-19. ما نیاز شما را به طور جدی از این — در حال حاضر است.”

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>