روستایی امریکا سرویس اطلاعاتی برای صادرکنندگان و یا افزایش برنامه های فارگو مبتنی بر تجاری ایالات متحده خدمات برنامه منجر به آژانس روستایی صادرات تلاش و سفارشی را فراهم می کند تحقیقات بازار تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی برای کمک به کسب و کار روستایی در ارائه محصولات و خدمات خود را در سطح بین المللی. سناتور. جان Hoeven پیوست داکوتای شمالی منطقه صادرات رئیس شورای Jay Schuler, U. s. خدمات تجاری بین المللی تجارت متخصص هدر Ranck و رهبران کسب و کار محلی در توضیح و استقبال از این برنامه در یک جلسه در فارگو در روز پنج شنبه, فوریه. 20.

موفقیت خویش و مبتنی بر برتر در حال گسترش به آفریقای جنوبی و بازارهای دیگر شد فقط یکی از این داستان ها که منجر به Ranck دفتر رهبری یک تلاش ملی برای گسترش فرصت های صادرات برای مناطق روستایی است.

Ranck نیست مجاز به صحبت در رکورد در این مراسم اما Hoeven و Schuler توضیح آنچه اتفاق می افتد با برنامه.

“او یک رهبر ملی در این تلاش” Hoeven گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این سناتور که صندلی مجلس سنا ag کمیته فرعی تخصیص بودجه گفت: 500.000 دلار بوده است و اختصاص به گسترش تجاری ایالات متحده خدمات روستایی قابلیت صادرات. این پول را به Ranck و اجازه می دهد این برنامه به استخدام کارکنان بیشتر و خروجی را افزایش دهد.

Hoeven گفت: فارگو خواهد شد و منجر به یک تلاش ملی برای ارائه تحقیقات تسهیل و کمک های دیگر برای روستایی صادرکنندگان در سراسر کشور است.

“این خواهد بود که یک برنامه ملی و آن را قریب طریق فارگو” Schuler گفت.

او گفت: مناطق روستایی زیادی برای ارائه در این راه از پتانسیل صادرات و بازگشت سرمایه گذاری با گرفتن اطلاعات از افزایش در مورد چگونه به انجام این کار بزرگ است.

“اما چگونه شما فروش به اروپا و چگونه شما فروش به آفریقا؟” “چه چیزی ما در اینجا کردم از طریق این برنامه با هدر است او می خواهید انجام تحقیقات و آن را با بودجه شما با پرداخت مقداری پول اما واقعا بودجه از طریق دولت فدرال ایالات متحده خدمات تجاری و شما قادر به اگر شما رفتن به اروپا شما را برای آلمان, شما در حال رفتن به خریداران واجد شرایط برای محصول خود را به جای فقط رفتن وجود دارد و نوع برخورد و دست و ضربه زدن بر روی درب و واقعا اشتباه گرفتن.”

افزایش استخدام دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی دانش آموزان به کمک در انجام صادرات و پژوهش است. در مقابل دانش آموزان مدرسه دریافت اعتبار و همچنین به عنوان کمک های کمک درسی.

“این فقط یک برنده معامله” Schuler گفت.

و در حالی که داکوتای شمالی آن شناخته شده است, کشاورزی و انرژی و صنایع دولت فرصت های صادرات گسترش فراتر از آن بخش. کریستین Hedger معاون رئیس جمهور از توسعه کسب و کار در Killdeer کوه تولیدی که تولید کننده قطعات هوافضا در غرب داکوتای شمالی گفت: شرکت او مشغول به کار با شرکت های دیگر که توانست تا حد زیادی از تحقیقات در بالا بردن.

“ما همچنین می تواند تبدیل به . . . تکنولوژی صادرکنندگان به عنوان خوب,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de