طرفداران ممنوع از رزمندگان بازی در تعقیب و گریز از مرکز برای جلوگیری از coronavirus گسترش

سان فرانسیسکو را رسما ممنوعیت حوادث بیش از 1000 نفر از جمله رزمندگان بازی به عنوان تصمیم شهردار لندن نژاد و بهداشت شهرستان مقامات برای کمک به در برابر گسترش coronavirus. موثر شنبه ممنوعیت خواهد شد و حداقل دو هفته.

“بهداشت عمومی باید اولویت اول” شهر سرپرست مت هانی گفت: در یک صدای جیر جیر.

این را بلافاصله بر رزمندگان که یک بازی برنامه ریزی شده در برابر بروکلین نتس در ماموریت خلیج تعقیب مرکز در روز پنج شنبه. مطابق با سن فرانسیسکو سفارش رزمندگان بازی خواهد کرد و پنج بازی در تعقیب و گریز از مرکز بدون طرفداران ضروری پرسنل تنها — به پایبندی به 1000 نفر محدود می کند.

رزمندگان’ خانه بعدی بازی پس از پنج شنبه نیست تا مارس 25 برابر آتلانتا هاکس. در همه رزمندگان در حال برنامه ریزی برای بازی هفت بیشتر بازی های خانگی این فصل همه از آن می تواند تحت تاثیر این ممنوعیت.

با وجود مسئولان شهرستان’ خواستار آنها را به انصراف از بازی ها برای جلوگیری از گسترش coronavirus رزمندگان بازی سه شنبه شب بازی در برابر کلیپرز به عنوان برنامه ریزی شده. وجود دارد قابل ملاحظه طرفداران کمتری در این عرصه است که می تواند آخرین بازی در تعقیب مرکز با طرفداران در حالی که برای.

رزمندگان گفته اند که آنها را بازپرداخت تمام بلیط برای پنج شنبه شب بازی.

یک ملت مقامات بهداشت گفت: ایالات متحده آمریکا مجلس نظارت کمیته جمعه که لیگ باید در حفظ و طرفداران از تمام عرصه های, در حالی که coronavirus همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده است.

“ما توصیه می کنم که وجود دارد نمی تواند جمعیت زیادی” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت. “در صورتی که به معنی نداشتن مردم در مخاطب به عنوان NBA بازی می کند پس از آن می شود.”

NBA میزبانی یک کنفرانس تلفنی روز شنبه با صاحبان تیم به بحث در مورد برنامه های احتمالی از جمله یک احتمال است. گزینه های دیگر روی میز ممکن است شامل حرکت بازی به شهرستانها با شیوع کمتر یا تعلیق بازی در دسترس نباشد.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>