ایمان گروه اکو غیر انتفاعی بپرسید بورگوم برای توقف اخراج سلب حق مالکیت در طول بحران همه گیر

چنین اقدامی خواهد بود که ساده ترین و انسانی ترین چیزی که به انجام این کار در این زمان گفت: Barry نلسون یک سازمان با داکوتای شمالی حقوق بشر ائتلاف که پیوست دیگران در یک مجازی در کنفرانس خبری روز سه شنبه. نام شرکت کنندگان در بورگوم به صدور یک فرمان اجرایی تحمیل moratoriums اخراج و سلب حق مالکیت و همچنین در هزینه های اواخر و دیگر مجازات های متصل به پرداخت اجاره و یا وام مسکن.

احساسات بودند در نامه ای به بورگوم توسط ائتلافی از گروه های غیر انتفاعی در روز دوشنبه در این نامه همچنین خواسته است که چنین moratoriums در اثر برای 90 روز فراتر از نقطه بحران کنونی اعلام شده است بیش از.

بورگوم گفت: در اخبار روزانه جلسه روز شنبه که این موضوع تا به حال تولید شده بیشتر ایمیل به دفتر کار خود از هر موضوع دیگر در این زمان بحرانی.. او گفت که او خانههای گلی خالی چه اقداماتی را اگر هر, و اگر چنین اندازه گیری نمی شد با دقت در نظر گرفته شود اجرای آن می تواند باعث مشکلات بیشتر از آن حل شد.

اوری مارتین کشیش در کنعان موراویا کلیسا در دونپورت و NDHRC عضو هیئت مدیره گفت: بسیاری از خانواده ها در داکوتای شمالی زندگی می کنند از چک به چک و با بسیاری از مردم از دست دادن شغل بسیاری دیگر آن درآمد.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“ما نمی توانیم صبر کنید” اوری گفت: با اشاره به تماس برای moratoriums.

اوری اضافه شده است که اقدامات انجام شده توسط دولت های ایالتی و فدرال برای ارائه کمک های مالی به خانواده ها و افراد می تواند در نهایت “کمی بیش از حد, بیش از حد دیر است.”

پرداختن به نگرانی که moratoriums ممکن است دعوت مردم به جست و خیز پرداخت اجاره بها حتی اگر آنها می توانید استطاعت به پرداخت آن نلسون گفت: به عنوان یک قاعده اهالی داکوتای شمالی پرداخت اجاره خود را.

“مردم نیست و به دنبال یک پاس رایگان,” او گفت:.

دیگران صحبت کرد که در طول پنج شنبه مجازی اخبار کنفرانس شامل جو Larson, کشیش کلیسای سنت مارک لوتری جماعت در فارگو.

لارسون با اشاره به کتاب مقدس است که صحبت از مسئولیت مردم برای مراقبت از افراد آسیب پذیر و او به یاد مخاطبان خود را که عیسی از نزدیک تراز خود را با مردم در حاشیه جامعه.

“ما آن را از طریق این بحران تنها, من فکر می کنم اگر ما به نوعی به یک دیگر,” او گفت:.

او اشاره کرد که خود را جماعت پرداخت اجاره به برگزاری خدمات در معبد بت ال کنیسه در فارگو و کنیسه مدیره به تازگی تصمیم گرفته است آن را نمی خواهد نیاز به سنت مارک به پرداخت اجاره برای ماه آوریل است.

“آنها این را به عنوان یک ژست حسن نیت به ما کمک می کند آن را از طریق این بحران” لارسون گفت.

نلسون و دیگران در روز سه شنبه در کنفرانس خبری به بورگوم نمرات بالا خود را برای دست زدن به بحران و شفافیت است که با او بوده است اطلاع رسانی دولت ساکنان از آنچه در جریان است.

اما آنها گفتند moratoriums در فروش اموال به رهن و اخراج باید بخشی از پاسخ و آنها را تشویق اعضای عمومی به ادامه مکالمه و نوشتن به بورگوم را به حمایت از آنها.

“این (بحران) است که فوق العاده بی سابقه ای گفت:” Andrea اولسون, مدیر اجرایی, North Dakota جامعه مشارکت اکشن.

منابع برای سوال در مورد اجاره کمک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>