Faf نشان می دهد راز از Dhoni را IPL موفقیت: استخدام بین المللی کاپیتان که به فکر اطفال

چنای: ماهندرا سینگ Dhoni هوشمند استخدام سیاست roping بین المللی کاپیتان که می تواند کمک stretagically یکی از بزرگترین دلیل برای Chennai Super Kings را شگفت انگیز موفقیت در لیگ احساس سابق آفریقای جنوبی کاپیتان Faf du Plessis.

CSK شده است یک قسمت 10 از 12 فصل لیگ و هرگز به پایان رسید پایین تر از نیمه نهایی و یا بازی آف.

“یک چیز بزرگ که CSK طول این سالها انجام داده و این اعتبار به MS و (استفان) فلمینگ مربی این است که آنها باید هدفمند کاپیتان – (ایمپلنت) McCullum خودم (Dwayne) براوو بدیهی است که MS (Suresh) Raina را کاپیتان های کمی – از آنجا که آنها می خواهند فکر کرکت بازان” 35 ساله گفت CSK وب سایت.

“بنابراین بسیاری از رهبران در درون گروه است که تجربه تفکر اطفال است که آنها چه می خواهند و بدیهی است که آن را ثابت کرده است که بسیار موفق” او اضافه شده است.

“Chennai Super Kings بزرگ است حق رای دادن به بخشی از. MS کردم چنین رهبری قوی. او برگ یک سوراخ که او در این زمینه” سابق آفریقای جنوبی کاپیتان مومی فصیح در مورد Dhoni.

Du Plessis شده است که بخشی از CSK است که واجد شرایط برای بازی آف در تمام 10 فصل و موفق به کسب عنوان سه بار صحبت در مورد شور و شوق خود را برای فیلدینگ, اضافه کردن تیم تا به حال چند بسیار خوب و دونده.

“من عاشق رفتن به موقعیت خود در این زمینه که در آن توپ می رود در همه زمان ها. ما خوش شانس در CSK که ما رو چند بسیار خوب و دونده. Jaddu (Ravindra Jadeja) باور نکردنی است او را قوی ترین بازوی جهان کریکت. Jaddu می خواهد آنها را امتحان کنید و اجرا کنید. او رفتن به توپ زیرا او می داند که اگر شما, شما را,” او اضافه شده است. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>