FAA پس از بررسی هریسون فورد بازیگر درگیر است در یکی دیگر از باند فرودگاه حادثه در جنوب کالیفرنیا فرودگاه

بازیگر هریسون فورد است دوباره موضوع اداره هوانوردی فدرال تحقیقات او پس از عبور از یک باند در حالی که یکی دیگر از هواپیما در حال نزدیک شدن به یک لمس-و-رفتن فرود هفته گذشته در هاوتورن فرودگاه شهری, مقامات گفت.

فورد بود که خلبانی یک Aviat نیرومند و درشت هیکل و آماده خود را به پرواز بعد از ظهر جمعه, مارس 24 هنگامی که یک برج اپراتور گفت: او را برای نگهداری از باند فرودگاه با توجه به آرشیو صوتی از برج.

فورد با این حال گفت: برج او عبور باعث استرن پاسخ از اپراتور است که او می خواهم “بهتر آن را انجام دهد به سرعت.”

“به من گفت: شما را به نگه داشتن شما نیاز به گوش دادن تا” اپراتور گفت.

“ببخشید آقا من فکر کردم دقیقا برعکس است. من خیلی متاسفم” فورد پاسخ داد.

هریسون فورد بود دوباره تحت بررسی توسط اداره هوانوردی فدرال پس از یک باند حادثه در هاوتورن فرودگاه شهری, مارس 24. (تصویر از طریق نقشه های گوگل)

هر چند نه به عنوان جدی دیگر اتفاقات ناگوار در 77 ساله بازیگر حمل و نقل هوایی سرمایه گذاری FAA شد و هنوز هم به دنبال این حادثه یک سخنگوی گفت.

چه ممکن است آمده از این تحقیقات نبود بلافاصله شناخته شده و سخنگو گفت چهار شنبه, آوریل 29 بود که هیچ چارچوب زمانی برای این تحقیقات است که می تواند شامل صوتی رادار تکرار و مصاحبه با خلبان.

FAA سخنگوی نمی توان گفت که این تحقیقات ممکن است منجر شود.

دیگر هواپیما بود حدود 3,600 پا به شرق هنگامی که فورد عبور باند و وجود دارد هیچ خطر سقوط سخنگوی گفت.

“آقای فورد عبور فرودگاه تنها فرودگاه در هواپیما خود را پس از او misheard رادیویی آموزش از صبا” یک نماینده در بیانیه ای گفت. “او بلافاصله اذعان به اشتباه و عذرخواهی به صبا برای خطا. هدف از این پرواز بود برای حفظ ارز و مهارت در هواپیما.”

این حادثه نبود فورد مربوط به هواپیما در جنوب کالیفرنیا. در 2015, فورد مجبور به انجام فرود اضطراری در یک Penmar گلف در ونیز در نزدیکی فرودگاه سانتا مونیکا به دلیل از دست دادن قدرت موتور.

فورد دچار یک بازوی شکسته و جزئی سر آسیب به عنوان یک نتیجه از سقوط.

در ماه فوریه سال 2017 FAA تحقیقات راه اندازی شد پس از فورد پرواز یک Aviat نیرومند و درشت هیکل به طور مستقیم بیش از یک taxiing مسافر در جان وین فرودگاه و فرود در فرودگاه به جای آن از باند فرودگاه. فورد پاک شد به زمین در باند فرودگاه با کنترل ترافیک هوایی.

بدون محدودیت قرار داده شد در فورد مجوز خلبان پس از دیگری بررسی توسط FAA.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>