کارشناسان سوال با تاخیر عمل به عنوان مرگ و میر در چین coronavirus صعود به بیش از 2780

پکن : چهل و چهار نفر کشته شده اند از رمان coronavirus در چین در نظر گرفتن مرگ و میر در این شیوع به 2,788, چینی, مقامات بهداشت و درمان گفت: روز جمعه در میان رشد انتقاد از کارشناسان و عمومی است که این بیماری همه گیر شده اند که کمتر شدید اگر مقامات در عمل زمانی که اولین مورد تایید شده گزارش شد در ماه دسامبر.
در میان مرگ و میر گزارش شده در پنج شنبه, 41 بودند از مرکز هوبئی استان و پایتخت آن ووهان دو در پکن و یکی در سین کیانگ ملی کمیسیون بهداشت گفت: در آن گزارش روزانه است.
در مجموع 44 جدید مرگ و میر و 327 تایید موارد گزارش شده در روز پنج شنبه از سراسر چین به مراتب پایین تر از روز قبل می گفت.
به طور کلی موارد تایید شده در سرزمین اصلی رسیده اند 78,824 تا پایان پنج شنبه. در همه 2,788 که مردم از این بیماری تا کنون آن را گفت.
به عنوان حدت بیماری کند, انتقاد از مقامات چینی’ تلاش برای پنهان کردن شیوع این بیماری در مراحل اولیه خود بود و هایلایت شده توسط رسانه های رسمی در روز پنج شنبه در یک نادر انتقاد از سیستم پنهان کاری در حکومت.
شیوع این بیماری برای اولین بار ظاهر در دسامبر سال گذشته تا آن شدید توسط اواسط ماه ژانویه شدن کامل بیماری باعث ویرانی عظیم در کشور گزارش برجسته کاستی منتشر شده توسط دولت اجرا جهانی بار در روز پنج شنبه.
در حالی که چین و واکنشها در تلاش برای ترجمه و بومی سازی این ویروس به هوبئی استان با قوی اندازه گیری مانند قفل کردن بیش از 18 شهرستانها از جمله ووهان با بیش از 50 میلیون نفر آمد برای ستایش از سازمان بهداشت جهانی (WHO) در انتقاد نیز در حال رشد در خانه و بیش به همین دلیل آن را نمی سرمازده در جوانه.
این وضعیت باید بهتر شده است و اگر اقدامات کنترل گرفته شد زودتر زونگ اتباع گفت: یک پیشرو اپیدمیولوژی که او نیز در میان کسانی که در گروه کارشناس اعزام توسط دولت مرکزی به مرکز ووهان.
تحت اسکنر چین معروف بالا به پایین رویکرد تحت حزب حاکم کمونیست چین (CPC) با کمی قدرت به مقامات محلی.
چندین بالا به پایین مقامات به طور مداوم تغییر تقصیر را به گردن یکدیگر برای قراضه شیوع زودتر حاضر شده فرا گرفته در افکار عمومی و بحران با مردم خواستار بهبود فرایند تصمیم گیری در بهداشت و درمان کشور و نظام رسانه ها گزارش گفت:.
زونگ گفت: عمده سه coronavirus مربوط به شیوع در قرن 21 – سارس MERS و COVID-19 – تا به حال ارائه یک درس است که کشورها باید سرعت عمل به آنها را جلوگیری از گسترش بیشتر.
“این بیماری همه گیر شده اند که بسیار کمتر شدید اگر ما در زمان کنترل دقیق اقدامات در اوایل ماه دسامبر حتی اوایل ژانویه” زونگ گفت: به رسانه ها گفت که در روز پنج شنبه.
“ما تخمین زده است که تعداد بیماران افزایش به بیش از 100,000 اگر ما در زمان اقدامات [مانند city lockdown] پس از ژانویه 25,” او گفت:.
از دست رفته پنجره فرصت تبدیل شده است و عمده پشیمانی در میان COVID-19 شیوع نه تنها برای جانبازان پزشکی مشاور بلکه برای بسیاری از خط مقدم پزشکان و مقامات در داخل مرکز و منطقه ای مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) این گزارش گفت:.
بیشتر پاسخ به موقع شیوع این بیماری به عنوان به زودی به عنوان ویروس شده بود شناسایی شده اند که منجر به نتیجه ای متفاوت با توجه به شدت بیماری مسری موجب شده است تا بیش از 78,824 عفونت در سراسر کشور و مرگ 2,788 در چین است.
“ما باید به اقدام فوری ما به محض شناسایی ویروس. این درسی است که ما باید یاد بگیرند” زونگ گفت.
در چین CDC سیستم فقط یک “بخش فنی” با محدود ایستاده زمانی که او با اشاره به کاستی های در معرض میان شیوع او اشاره کرد و اضافه کرد که CDC باید با توجه به قدرت بیشتر و اهمیت آن باید بیشتر برجسته شده است.
این ضروری است به شکل از چگونه CDC می تواند یک نقش در مسائل بهداشتی و یا “یک بزرگتر می گویند” در هشدار به مردم در مورد پتانسیل اپیدمی خطرات و ارسال هشدارها به جای تنها با تمرکز بر انجام تحقیق و یا انتشار مقالات در مجلات پزشکی.
پس از شیوع سارس از سال 2002 تا 2003 که ناشی از بیش از 5000 عفونت و کشته 349 کشور چین راه اندازی بالا به پایین مستقیم سیستم گزارش دهی بیماری های عفونی و مهم بهداشت عمومی حوادث با گزارش USD 104 میلیون دلار با هدف گزارش و بررسی هر گونه بیماری به سرعت پس از دریافت اطلاعات در مورد تایید و بيماران مشکوک در بیمارستان.
اما به نظر می رسد شکست خورده اند در بالا بردن سطح هشدار در مورد کوروناویروس.
اولین مورد تایید شده و سپس ناشناخته “پنومونی” رخ داده است در تاریخ 8 دسامبر در ووهان. اولین نتیجه از یک عامل بیماری زا در نمونه های جمع آوری شده از 65 سال-مرد ثابت کرده است که ناشناخته “پنومونی” کشف شده در این شهرستان را ناشی از کروناویروس که 80 درصد شبیه به ویروس سارس جهانی بار گزارش گفت:.
مدت کوتاهی پس از, Li Wenliang یک دکتر محلی در ووهان عنوان “افشاگر” از بحران بلندی مشترک اطلاعات در مورد “سارس-مانند کوروناویروس” در ووهان بیمارستان ها در رسانه های اجتماعی که اول شد هشدار از سیستم بهداشت و درمان به عموم غیر رسمی ظرفیت.
لی که سکوت بود توسط پلیس محلی با هشدار شدید به گسترش شایعات درگذشت این ویروس در حال تبدیل شدن 10 پزشکی کارمند کشته در مبارزه با ویروس. به گفته مقامات بیش از 3000 کادر پزشکی آلوده شده با این ویروس.
از اولین مورد تایید شده در ووهان رسمی هشدار در مورد انسان به انسان انتقال از COVID-19 آن را در زمان بیش از یک ماه قبل از شدید اقدامات اتخاذ شد روزانه گزارش گفت:. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>