انتظار می رود coronavirus افزایش دهید بیمارستان های دولتی به تقلا

با عصبانیت دنده به صورت ناشناخته بسیاری از COVID-19 بيمار کالیفرنیا نه تنها امن 1000-تخت پزشکی نیروی دریایی کشتی لس آنجلس بندر اما در حال آماده سازی برای اجاره حداقل دو توقیف بیمارستان میزبان مشهد-سبک پنجره واحد مراقبت, امن, اتاق هتل, استخدام بهداشت کارگران از بازنشستگی و در بیشتر کمک های پزشکی از کمتر زده متحده است.

برخی از بیمارستان ها در حال حاضر راه اندازی چادر در پارکینگ خود را نه تنها به بریس برای افزایش مورد انتظار به پایمال کردن ظرفیت های خود را, اما برای کمک به جداسازی coronavirus بیماران از دیگران است.

بیمارستان ها نیز به تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو و غیر ضروری دیگر بازدیدکننده داشته است و در حال بررسی جایگزین مسکن فرصت ها برای سلامت کارگران برای کمک به نگه داشتن خانواده خود را امن از عفونت است.

اما همچنان نگرانی هایی است که تلاش های کنونی به اندازه کافی نخواهد بود.

“ما در بازی uncharted waters” گفت: Jan امرسون-شیا کالیفرنیا انجمن بیمارستان معاون رئیس جمهور در امور خارجی. “این است که همه دست در عرشه وضعیت. ما مشغول 24/7 کار با دولت فدرال و مقامات در هر راه ممکن است.”

پیش بینی کمبود فضای تخت wildly مختلف متفاوت است چرا که معلوم نیست چه مقدار از جمعیت تبدیل خواهد شد آلوده — و بیش از آنچه دوره از زمان است. امرسون-شیا گفت: بیمارستان همراه با دولت در تلاش است برای افزایش ظرفیت تعریف نشده حداکثر.

“ما در حال تلاش برای به عنوان خلاق به عنوان امکان پذیر است,” او گفت:. “این بی سابقه است. … اما اگر ما کارها را درست انجام دهید ما ممکن است قادر به جلوگیری از بدترین از این پیش بینی.”

اندازه گیری قدر

غیر انتفاعی گروه خبری ProPublica زد مدل برای عفونت نرخ 20% و 40% و 60% گسترش بیش از 6 ماه از 12 ماه و 18 ماه. با یک نسبتا متوسط عفونت نرخ 20% گسترش بیش از 18 ماه Southern California counties را مناسب تخت موجود در بیمارستان با ظرفیت.

اما آن را شروع می شود به دنبال وخیم هنگامی که شما را از “نسیم” میزان 40% گسترش بیش از 12 ماه در ظرفیت موجود است.

لس آنجلس, نارنجی, شهرستان ریورساید و سان برناردینو خواهد همه نیاز به بیش از سه برابر این تعداد در حال حاضر اشغال تخت به جای 8 درصد از جمعیت پیش بینی شده برای نیاز به بستری شدن در بیمارستان به مدت 12 روز هر یک با توجه به ProPublica.

در لس آنجلس, برای مثال, این بدان معناست که 647,000 coronavirus بیماران نیاز 21,600 تخت بیش از 12 ماه. در اورنج کانتی آن خواهد بود 220,000 coronavirus بیماران نیاز به 7,320 تخت در طول همان دوره است.

اما از آنجا که مدل های مختلف متفاوت است بنابراین به طور گسترده وجود دارد که بدون پاک کردن هدف برای تعداد تخت است که در واقع مورد نیاز خواهد بود. علاوه بر این, ProPublica, پیش بینی نیست حساب برای تخت اضافی فضا در حال حاضر ایجاد شده است.

“این بهترین نیست به آویزان کنید تا در شماره های خاص به دلیل این است که پویا وضعیت” امرسون-شیا گفت.

در هر صورت کالیفرنیا شروع می شود در یک نقطه ضعف با یکی از این کشور پایین ترین نرخ از تخت بیمارستان — 1.8 تخت به ازای هر 1000 نفر در مقایسه با میانگین ملی از 2.4 تخت به ازای هر 1000, با توجه به انجمن بیمارستان های آمریکا را تا سال 2018 سالانه بررسی.

حدود نیمی از این ایالت تخت در جنوب کالیفرنیا با 21,693 در لس آنجلس 6,034 در اورنج کانتی 4,003 در سن برناردینو کانتی و 3,583 در شهرستان ریورساید با توجه به California Department of Public Health.

در حالی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom, با استفاده از, دولت پیش بینی کرده است گفت: نرخ ابتلا به عفونت می تواند به 56 درصد از کالیفرنیا 40 میلیون نفر در دفتر او بعدها توضیح داد که این مدل حساب نمی برای اقامت در خانه سفارشات و اجتماعی فاصله شیوه در حال حاضر در محل.

“ما به شدت در تلاش برای جلوگیری از که” امرسون-شیا گفت: از 56% پروجکشن.

به دنبال تخت پزشکان

در علاوه بر این به متصل کردن 1000 تخت USS رحمت در بندر لس آنجلس رئیس جمهور تهمت یکشنبه اعلام کرد که وزارت دفاع راست خواهد هشت بیمارستان در مکان نامشخص در سراسر کشور به ارائه 2,000 تخت است.

دولت نیز رسیده است معاملات اجاره به توقیف بیمارستان در لس آنجلس و دالی شهر است و با توجه به بازگشایی سن کلمنت بیمارستان که بسته در سال 2016.

آن تخت را لزوما نمی توان با استفاده از coronavirus بیماران. در عوض آنها ممکن است مورد استفاده برای دیگر بیماران را به رایگان تا بیشتر تخت موجود در بیمارستان ها برای ویروس قربانیان.

در ضمن بیمارستان در حال آزاد کردن تخت با به تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو مانند تعویض مفصل ران و فتق تعمیرات توسط دیگر نگه داشتن یک شبه بیماران خاص تست و توانبخشی و با حرکت برخی از بیماران به پرستاری ماهر امکانات.

“ما در حال بررسی همه پذیرش درخواست و بررسی پیشنهادها” گفت: استفانی سالن افسر ارشد پزشکی از کک مرکز پزشکی از USC.

در اضافی برای ایجاد فضای تخت کاهش از بیماران کمک می کند تا کاهش تعداد افراد در بیمارستان که می تواند در معرض این ویروس سالن گفت. قبل از ورود غربالگری در چادر در بیمارستان پارکینگ نیز کمک می کند کاهش تماس با افراد آلوده.

به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض که بسیار مهم است با توجه به کمبود ماسک و دیگر تجهیزات حفاظتی موجود برای پزشکان و پرستاران, او گفت:.

بیمارستان بود و به کارکنان که می خواهم آلوده شده است, او گفت:. چرا که ممکن است قرار گرفتن در معرض 46 نفر و بازدید کنندگان در کک قرار داده شده است تحت نظارت قرار است از دوشنبه. سالن گفت: 22 آزمایش منفی است. بقیه یا باید در انتظار نتایج یا “مرخص شده و در حال تعیین گام های بعدی.”

به آدرس بالقوه کمبود کارکنان دولت در حال توسعه قصد دارد به سلامت کارگران از بازنشستگی و شل شدن الزامات صدور مجوز برای پزشکان و پرستاران از خارج از دولت به کار در کالیفرنیا است. سالن گفت: کک است که در تماس با پرسنل که در حال نیمه بازنشسته و یا کار پاره وقت.

“ما در حال توسعه یک کار استخر از پزشکان و تعیین چگونه آنها می تواند بهترین مستقر” تالار گفت و اشاره کرد که بسیاری ممکن است تا پایان کار با غیر ویروس بیماران به صورت رایگان موجود کارکنان شرکت به کروناویروس مبتلا ،

او در بیمارستان نیز کاوش جایگزین مسافرخانه برای کارکنان پزشکی به منظور پرداختن به نگرانی های بهداشتی کارگران آلوده شدن و گسترش این بیماری به خانواده خود را.

در حالی که بسیاری از بیمارستان ها باید در واکنش به این فاجعه برنامه انتظار می رود له از بیماران از coronavirus بحران است و بسیاری از جلوگيري از کسانی که آماده سازی.

“ما باید به اورژانس افزایش طرح که شامل استفاده از فضا مانند لابی های که در آن ما انجام اعمال جراحی الکتیو,” سالن گفت. “ما در حال ادامه برای تصحیح آن است.”

نویسنده کارکنان دیوید روزنفلد کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>