تورنتو: استفاده بیش از حد از گوشی های هوشمند و رسانه های اجتماعی ممکن است همراه با پریشانی روانی و خطر خودکشی در میان نوجوانان با توجه به چکیده ای از مطالعات.

بررسی منتشر شده در Canadian Medical Association Journal متمرکز در گوشی های هوشمند استفاده کنید و نه از نظر بازی های آنلاین.

“پزشکان و معلمان و خانواده ها نیاز به کار با جوانان را کاهش دهد ممکن است اثرات مضر گوشی های هوشمند و رسانه های اجتماعی در روابط خود را, حس, خود, خواب, عملکرد تحصیلی و عاطفی رفاه” گفت: Elia Abi-Jaoude از بیمارستان برای کودکان بیمار (SickKids) در کانادا است.

این تحلیل توسط محققان از جمله کسانی که از تورنتو غربی بیمارستان در کانادا شامل راهنمایی برای پزشکان و والدین و معلمان در مورد نحوه کمک به بچه های مدیریت گوشی های هوشمند و رسانه های اجتماعی استفاده کنید.

محققان گفتند این یافته باید در میان عوامل در نظر گرفته شده توسط پزشکان و محققان که در زمینه جوانان در سلامت روان.

“با توجه به اهمیت حضور و مشارکت جوانان در کاهش مضرات بالقوه از رسانه های اجتماعی یک prohibitionist رویکرد خواهد بود معکوس” محققان در بیانیه ای گفت.

“برای نوجوانان امروز که نه شناخته شده در جهان بدون رسانه های اجتماعی و دیجیتال تعاملات هنجار” گفتند.

این بیانیه را توضیح نمی دهد که چگونه بسیاری از مطالعات که در نقد و بررسی.

محققان اشاره کرد که مزایای بالقوه دسترسی آنلاین به مولد سلامت روان اطلاعات و همچنین موانع کم به منابع مانند اینترنت مبتنی بر صحبت کردن درمان را نمی توان با تخفیف.

این همچنین شامل سواد رسانه ای, خلاقیت, خود, بیان, احساس تعلق و مشارکت مدنی گفتند.

یک نظرسنجی اخیر از ایالات متحده نشان می دهد که 54 درصد از نوجوانان فکر می کنم آنها صرف بیش از حد زمان در گوشی های هوشمند خود و در حدود نیمی از آنها کاهش در استفاده محققان گفتند.

“Encouragingly جوانان به طور فزاینده ای تشخیص منفی تاثیر رسانه های اجتماعی در زندگی خود و شروع به اقداماتی برای کاهش آن” گفتند. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im