سابق اتحادیه وزیر می میرد, تاج 2 دختر تست +ve

بالا سیاستمداران ماموران قرنطینه در له

پلیس 2 بيمار در میان 40 امتیاز مثبت در جامو

Sanjeev Pargal
Sanjeev Pargal
جامو ژوئن 2: در عمده گذشت در بخشی از دولت نزدیک به 150 نفر از جمله سیاستمداران و برخی از افسران ارشد در دولت مدنی و وزارت بهداشت از جمله Ladakh خودمختار هیل شورای توسعه (LAHDC) له CEC-تقدیر رئیس های اجرایی نمایندگان دو از وزرای سابق, سابق-Lok سبها عضو و غیره تا به حال برای ادامه در صفحه اصلی قرنطینه زیر تخلف از روش عملیاتی استاندارد (SOP) در تغییر بدن سابق اتحادیه وزیر بود که اجازه گرفته شود و بعد از مرگ اما او بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19 اواخر شب گذشته در له. وزیر سابق دو دختر نیز آزمایش مثبت برای ویروس امروز.

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
دولت های منطقه له دستور داده است تا در سطح بالا پرس و جو به دست زدن به بدن سابق اتحادیه وزیر اتفاق افتاده است که به قد بلند و رهبر کنگره در قلمرو اتحادیه لاداخ و کشته شده بود دیروز در سن 83.
در جامو اصلی وزیر-رتبه IAS افسر بود که تماس اولیه از IAS مثبت افسر آزمایش منفی امروز. گزارش خود را در دو دستیاران که نمونه شده و این صبح توسط انتظار. در مجموع 40 نفر در منطقه جامو امروز آزمایش مثبت برای کوروناویروس.
منابع رسمی گفت: Excelsior که وزیر سابق رسیده له از دهلی نو در تاریخ 28. در ساعت اندکی از ژوئن 1 صبح او ایجاد عوارض خاصی در محل اقامت خود شد و با عجله به SNM بیمارستان در له که در آن او اعلام کرد به عنوان آورده مرده در 5.30 بعد از ظهر. اما مقامات مجاز بدن خود را به صفحه اصلی گرفته شده در له شهر پس از گرفتن نمونه برای COVID تست.
طبق پروتکل بدن به نگهداری در سردخانه بیمارستان تا گزارش نمونه است.
به عنوان اخبار ارشد کنگره رهبر مرگ گسترش تعداد زیادی از مردم از جمله افراد برجسته و برخی از افسران ارشد در دولت بازدید از محل اقامت سابق اتحادیه وزیر برای انتقال تسلیت خود به خانواده است.
مردم محلی از جمله برجسته کنگره رهبران همچنین بازدید از محل اقامت رهبر حزب.
اما همه شگفت زده شد زمانی که اواخر شب گذشته گزارش کنگره رهبر نمونه تست مثبت برای کوروناویروس. اما پس از آن آسیب انجام شده بود به دولت اجازه داده بود که بدن را گرفته و مردم از جمله شخصیت های برجسته بازدید به پرداخت بیعت خود را.
اواخر شب گذشته مقامات چرخش به عمل و شروع به جداسازی اعضای خانواده و تماس با ردیابی سابق مرکزی وزیر.
امروز حدود 150 نفر از جمله CEC چهار اجرایی نمایندگان دو از وزرای سابق و یکی ex-Lok سبها عضو چند برجسته کنگره BJP و رهبران مذهبی و برخی از افسران مدنی پلیس و اداره بهداشت و درمان که تا به حال یا بازدید محل اقامت متوفی یا درگیر شدند در برخورد با بدن فرستاده شد در خانه قرنطینه. برخی از پزشکان و para-پزشکی کارکنان SNM بیمارستان بود که با حضور مرحوم نیز قرنطینه.
وزارت بهداشت در زمان نمونه از تمام اعضای خانواده و بسیاری دیگر از افراد برجسته که در تماس با اواخر کنگره رهبر. در شب دو دختر از رهبران آزمایش مثبت برای این ویروس در حالی که دو تن از اعضای خانواده گزارش منفی است. گزارش از دیگر نمونههای انتظار در حالی که نمونه ای از مخاطبین بیشتر از تاج مثبت گرفته خواهد شد فردا.
این اولین تلفات کرونا در قلمرو اتحادیه لاداخ که 81 موارد مثبت و 33 فعال موارد است. چهل و هفت تاج بیماران درمان شده اند و مرخص شد. هفت فعال موارد در له و 26 در کرگیل منطقه.
تعدادی از افراد برجسته که تا به حال برای رفتن به قرنطینه اتهام دولت های منطقه از له با ارتکاب “جدی گذشت” اجازه می دهد بدن از وزیر سابق گرفته شود خانه بدون انتظار گزارش از تاج آزمون. آنها خواستار اقدام علیه افسران مدنی دولت خود را “بی منطق زدن” از این وضعیت است.
منطقه دادرس له Sachin کومار است, در ضمن, تشکیل سه کمیته برای پرس و جو به ساقط پروتکل در دست زدن به COVID مشکوک و بدن است. این کمیته متشکل Sonam Chosjor, معاون کمیساریای توسعه, له, Tsewang Gyaltson ارشد برنامه ریزی افسر DC له و Manzoor-ul-Haq معاون CMO له.
این کمیته خواسته شده است به ارائه گزارش در عرض دو روز.
در ضمن از 40 نفر امروز آزمایش مثبت برای Coronavirus در جامو منطقه از جمله دو نفر که یکی از آنها یک زن باردار که در حال بازگشت به Sunderbani پس از معاینه پزشکی در دولت کالج پزشکی (GMC), Jammu and پلیس پاسبان ارسال شده در پلیس منطقه خطوط (لاواژ) یودهمپور.
منطقه دادرس یودهمپور Dr Piyush singla sv (sv) گفت: Excelsior که یک پاسبان پلیس از لاواژ یودهمپور و نگهدارنده مواد غذایی مستقر در TCP یودهمپور باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در طول نمونه گیری تصادفی در بیمارستان منطقه یودهمپور.
“پلیس در انجام وظیفه در یکی از مراکز قرنطینه. نمونه از تمام پرسنل پلیس مستقر در لاواژ یودهمپور گرفته خواهد شد” دکتر singla sv (sv) گفت.
28-سال پیر زن بانکدار در Noida در اوتار پرادش که در حال بازگشت به محل اقامت خود در Bantalab هوایی 23-ساله از Domana با سفر تاریخ Ludhiana 36 سال از Akhnoor با سفر تاریخچه کرالا 51 ساله زن از دورگا ناگار 29-ماه-پیر زن 80 ساله را از Palath یک زن 60 ساله زن از Bishnah و 26 ساله جوانان از Akhnoor, همه در منطقه جامو تست کرونا مثبت امروز.
همه آنها بازگشته هوایی و قطار و اداری تحت قرنطینه در مکان های مختلف. آنها منتقل شده به COVID بیمارستان.
یک زن باردار از Nala, Sunderbani و مرد از Sial سوئی Sunderbani در Rajouri منطقه بود که پس از بررسی در GMC, Jammu آزمایش مثبت برای ویروس امروز. تماس خود را ردیابی است در قرنطینه و نمونه SSP Rajouri Chandan Kohli گفت. منبع خود را از عفونت نیز ترسیم او اضافه شده است.
فرد دیگری از Kalakote در Rajouri منطقه که در حال سفر تاریخچه بمبئی دارای آزمایش مثبت است. هر سه کرونا مثبت Rajouri منتقل شده به GMC.
در مجموع نه نفر امروز تست کرونا مثبت در Poonch منطقه از جمله یک زن باردار از روستای Behara Jhallas. شوهر او که راننده Tavera خودرو اجرا می شود که بین Poonch به Jammu بود اما در حال حاضر در خارج از جاده. هفت نفر نقطه از روستا سیزده بدر و Sabjian در مندی tehsil از Poonch منطقه که در حال بازگشت از کشورهای مختلف و تحت اداری قرنطینه نیز آزمایش مثبت برای ویروس SSP Poonch رامش Angral گفت.
نه نفر تست مثبت در Ramban منطقه و آنها هر رشته افراد که در حال بازگشت از سراسر کشور و یا تماس با ما از چنین افرادی. آنها منتقل شده از مراکز قرنطینه به COVID بیمارستان.
سونوگرافی درمانگاه در Ramban بود امروز مهر و موم شده به عنوان یک زن باردار آزمایش مثبت پیش از این در بازدید از این درمانگاه برای سونوگرافی.
یک زن 21 ساله جوانان با سفر تاریخچه دهلی نو, آزمایش مثبت در سامبا.
طبق آمار رسمی جامو منطقه در حال حاضر دارای 642 بیماران. از آنها 503 فعال هستند موارد در حالی که 135 نفر بهبود یافته اند و با وجود چهار مرگ و میر.
در ضمن به عنوان بخشی از تخلیه مردم از کشورهای دیگر و UTs رشته در جامو و کشمیر 2 Shramik قطار ویژه حمل مورد 3537 کارگران مهاجر چپ از کترا برای Chhattisgarh امروز.
با این تعداد خروجی کارگران مهاجر شده اند که برای بازگشت به صفحه اصلی متحده و UTs از طریق Shramik قطار ویژه از کترا پس مارس 19 رسیده است 35022 تا تاریخ.
دولت به تخلیه مورد 1,06,102 JK ساکنان رشته در دیگر نقاط کشور با توجه به COVID مستند از طریق Lakhanpur و ویژه از طریق قطار و اتوبوس تا تاریخ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>