سابق شهرستان ریورساید سرپرست پاتریشیا ‘چوب پنبهای’ لارسون می میرد

پاتریشیا “چوب پنبهای” لارسون یکی از تعداد انگشت شماری از زنان منتخب به شهرستان ریورساید هیئت ناظران در طول زندگی حرفه ای از خدمات عمومی به Coachella Valley که 30 سال میرسد درگذشت.

لارسون 92 درگذشت یکشنبه, ژوئن 3, در پالم دزرت خانه شهرستان سخنگوی بروک Federico گفت. علت مرگ نبود فورا در دسترس است.

لارسون نمایندگی کویر در هیئت مدیره از سال 1982 تا 1994. قبل از آن او در خدمت هشت سال در پالم اسپرینگز Unified School District هیئت مدیره و پس از خروج از شهرستان دولت نشسته در Coachella Valley آب منطقه مدیره و مدیر اجرایی تبدیل شد از Coachella Valley انجمن از دولت های قبل از بازنشستگی از آن نقش در سال 2003.

او برای فرار کنگره در سال 1994 از دست دادن در جمهوریخواه اولیه احتمالی کنگره Sonny Bono.

در انتشار اخبار V. مانوئل پرز که نشان دهنده لارسون سابق منطقه ستایش او کمک به Coachella Valley, از جمله نقش او در ایجاد یک پایه استفاده می شود که مالیات بر فروش پول به صندوق جامعه های غیر انتفاعی خود را در گسترش Indio دادگاه و کار در ایجاد Coachella Valley حاشیه پنجه مارمولک زیستگاه طرح است.

پرز گفت که مادرش مشغول به کار در لارسون خانواده واحه انگور زمینه برای 18 سال است.

“من بهره مند از حمایت و راهنمایی و همچنین دوستی های تشکیل شده با بسیاری از اعضای خانواده شگفت انگیز,” او گفت: لارسون “سختی مدافع شرقی شهرستان ریورساید در حصول اطمینان از ما سهم عادلانه.”

سرپرست سابق جان Tavaglione گرفت و در سال 1995 پس از لارسون در سمت چپ از هیئت مدیره اما گفت که او با او در تعدادی از موارد.

“او تا به حال شهرت به عنوان سخت به عنوان ناخن, اما همیشه مایل به کمک به او در منطقه ترکیبات به کمال” Tavaglione نوشت: در یک ایمیل. “یک زن هوشمند با مدرک حقوق و کسی که کار انجام شده در طول دوره تصدی خود را در (هیئت مدیره).”

به عنوان سرپرست لارسون کی Ceniceros و سرخ کرده وبرشته تنسی تشکیل یک اکثریت از پنج عضو هیئت مدیره در 1990s. Dunlap درگذشت در ماه ژانویه در حالی که Ceniceros بود که در این شهرستان برای اولین بار زن سرپرست درگذشت در سال 2019.

امروز کارن اشپیگل که در سال 2018 است و در شهرستان تنها زن سرپرست و اولین زن برای خدمت در هیئت مدیره پس از Ceniceros, تنسی و لارسون.

در سال 2003 مصاحبه لارسون صحبت از چالش تغییر از خدمت به عنوان یک انتخاب سرپرست منصوب رهبر یک ائتلاف دولت ها است.

“این سخت بود در ابتدا” او گفت:. “کم کم من فکر می کنم من موثر است.”

اواخر روی ویلسون که موفق لارسون به عنوان سرپرست گفت: در یک سال 2003 مصاحبه: “او بسیار زیرک دیپلمات. او خوب persuader.”

لارسون است جان سالم به در برد با شش فرزند و 26 نوه Federico گفت.

به افتخار لارسون پرچم در شهرستان همه امکانات را به پرواز در نیمه کارکنان دوشنبه از طریق شنبه پرز شدهاند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>