همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد ND حزب قفقاز

دموکراتیک-NPL حزب قفقاز خواهد جلب توجه بیشتر سهشنبه با طرف در حال حاضر دوخته شده تا برای مغلوب ساختن پیشی جستن. دموکرات ها می توانید رای خود را در هر یک از 14 مکان در سراسر ایالت در حالی که جمهوری خواهان می تواند خود را می گویند در هشت مکان اما مغلوب ساختن پیشی جستن است تنها نامزد در انتخابات و وجود خواهد داشت بدون نوشتن-در گزینه.

تغییرات در قالب

داکوتای شمالی دموکراتیک اولیه است که به نام “آتشنشانی” حزبی به دلیل آن است که برگزار می شود در مکان های عمومی و اجرا توسط دولت و نه دولت. در قبلی انتخابات ریاست جمهوری سال این حزب تصمیم گرفتند به صورت سنتی حزبی که در آن رای دهندگان ممکن است نیاز به چوب در اطراف برای چند دور از رای گیری به مطمئن شوید که آنها رای شمارش شد.

تغییرات در این سال را به فرمت معنی رای دهندگان می تواند یک رای گیری و ترک — بسیار مشابه به عنوان آنها را در یک دولت-اجرای انتخابات است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

هر دو طرف باید پست الکترونیکی-در برگه های رای در این سال با دموکرات نورد گزینه ای را برای اولین بار. بیش از 3,100 دموکراتیک رای گیری شده بود درخواست شده توسط رای دهندگان به عنوان جمعه, فوریه. 28 به گفته سخنگوی حزب Alex Rohr.

Rohr گفت: این تنظیمات به معنای ایجاد روند رای گیری بیشتر فراگیر و قابل دسترس برای دانشجویان آمریکایی های بومی و مردم با نامنظم برنامه. Rohr گفت: تعامل با پست الکترونیکی-در گزینه های دلگرم کننده است. در مورد 3,350 مردم رای دادند در حزب 2016 حزبی که در آن برنی ساندرز ضرب و شتم نامزد احتمالی هیلاری کلینتون ،

گزینه ای برای درخواست دموکراتیک پست الکترونیکی-در برگه های رای دیگر در دسترس نیست و کسانی که در حال حاضر درخواست باید شهریور ماه مارس 5 به دفعات مشاهده شده است. جمهوری خواهان می توانید نسخه قابل چاپ برگه های رای خود را آنلاین و ارسال آنها را در روز قبل از انتخابات.

که در آن و زمانی که من رای دادن ؟

14 مکان برای دموکراتیک-NPL حزب قفقاز عبارتند از:

 • به فارگو–مورهد AFL-CIO ساختمان در 3002 اول Ave. N در فارگو.

 • این IBEW ساختمان در 1714 N واشنگتن سنت در گرند فرک.

 • AFL-CIO خانه زايمان در 1323 E جلو Ave. # 1 در بیسمارک.

 • این گلدستون هتل در 111 خیابان دوم شرقی در جمستون.

 • دیکنسون الک تسلیم در 501 الک رانندگی در دیکینسون.

دیگر رای گیری سایت در ویللیستن, مینت, Valley شهرستان وپیتون و شیاطین دریاچه و در دولت به چهار بانک بزرگ آمریکایی های بومی رزرو نیز باز خواهد شد. یکی دیگر از تغییر حکومت به معنی رای دهندگان نیز قادر به رای دادن در هر محل به آنها را انتخاب کنید به جای فقط یک نزدیک به خانه خود را.

تمام مکان های باز خواهد بود از ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر مرکزی و Rohr و گفت: امید به 95 درصد از آرا اعلام کرد 11 p. m.

حزب اتحاد قرارداد با نیویورک-بر اساس جهانی خدمات ارائه سنتی دستگاه رای گیری و شمارش کاغذ آراء Rohr گفت. این حزب نمی خواهد با استفاده از هر تست برنامه های کاربردی مانند است که ناشی از عمده مسائل فنی در آیووا ماه گذشته.

جمهوری خواه انجمن hd از جمله تعطیلات مسافرخانه در 3803 13th, خیابان S. در فارگو و Ramada Inn در 1205 N 43 سنت در گرند فرک باز خواهد شد از 5 بعد از ظهر تا 8 بعد از ظهر مرکزی زمان. دولت اوباما رئیس سابق کنگره ایالات متحده ریک برگ و گفت: شمارش آراء در داخل و امیدوار است تا آنها را شمارش 10 p. m.

چگونه می توانم در انتخابات شرکت کند ؟

اهالی داکوتای شمالی که مایل به رای دادن در دموکراتیک مسابقه در روز از انجمن نیاز به بررسی در یک رای گیری سایت و ثبت نام در یک “تعهد حمایت” به حزب. ارائه رسمی و کارت شناسایی نمی خواهد نیاز Rohr گفت.

دموکراتیک رای دهندگان را به یک انتخاب بین 12 نامزد از جمله:

 • برنی ساندرز مستقل سناتور ایالات متحده از ایالت ورمونت و خود توصیف “دموکراتیک سوسیالیستی” که برنده مقدماتی در نوادا و, New Hampshire.

 • جو بایدن سابق معاون رئیس جمهور آمریکا و سناتور ایالات متحده است که در تلاش برای تجدید نظر به متوسط رای دهندگان و اقلیت ها ،

 • الیزابت وارن یک دموکرات سناتور ایالات متحده از ماساچوست و قانون سابق استاد که هدیه خودش را به عنوان یک پیشرو نامزد شده است.

 • Ctq یک دموکرات سناتور ایالات متحده از ایالت مینه سوتا که در تلاش است به درخواست تجدید نظر به رای دهندگان میانه. او تنها عمده نامزد کسانی که به بازدید از داکوتای شمالی.

 • پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا که به دقت برنده آیووا انجمن و فسادهای خود را به عنوان یک سیاسی متوسط است.

 • مایکل بلومبرگ میلیاردر تاجر و شهردار سابق شهر نیویورک می گوید: “او تنها کسی است که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

همچنین ظاهر شدن در انتخابات هستند و در کنگره ایالات متحده Tulsi Gabbard میلیاردر تاجر تام Steyer و قطره استراحتی مایکل بنت John Delaney, Deval پاتریک و اندرو یانگ. این برگه را شبیه به هر ایالتی یا ملی رای گیری.

نتیجه اولیه حزب جمهوری خواه است که در حال حاضر تصمیم گرفت اما برگ گفت: این رویداد به عنوان یک خدمت غیر رسمی-لگد به مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی در دولت است.

“آن خواهید بود یک فرصت سرگرم کننده برای افرادی که حامیان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر کشور” برگ گفت.

تصویر بزرگتر

داکوتای شمالی دموکرات نمایندگی فقط یک قطره در سطل برای نامزدهای رقابت برای تضمین این حزب نامزدی. دولت است که ارزش تنها 14 متعهد نمایندگان با وایومینگ برای پایین ترین میزان در کشور است. به طور کلی وجود دارد تقریبا 4000 متعهد نمایندگان برای grabs.

دولت مقدماتی نیز یک هفته پس از “سه شنبه” هنگامی که بیش از یک سوم از کسانی که به نمایندگان اعطا خواهد شد به عنوان مینه سوتا و 13 کشورهای دیگر سر به پای صندوق های رای. قبلی ابتدایی مسابقه روز ثابت شده است محوری در مبارزات انتخاباتی.

همراه با اهالی داکوتای شمالی ساکنان می سی سی پی, میشیگان, آیداهو, میسوری و واشنگتن خواهد سر به پای صندوق های رای در مارس 10.

29 جمهوریخواه نمایندگان است که حضور در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه انتخاب خواهد شد در دولت کنوانسیون در تاریخ 28 مارس در بیسمارک.

هر کس که برنده نامزدی حزب دموکرات را نامزد جمهوری خواه است که به احتمال زیاد مغلوب ساختن پیشی جستن در Nov. 3 انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>