هر کس در هند می توانید توت فرنگی, ماه گرفتگی در ماه ژوئن 5-6 اگر آسمان روشن باقی می ماند: قو

SILIGURI: توت فرنگی همیشه شیرین است. بنابراین ماه گرفتگی نیز حامل نام این عجیب و غریب, میوه های آبدار. ‘توت فرنگی, ماه گرفتگی’ ضربه تند وشدید زدن مناطق وسیع از سطح زمین در شب از ماه ژوئن 5-6.
هند یک کشور به داخل که رد پای از این پدیده آسمانی که همه را در هند می توانید ارائه آب و روشن باقی می ماند در آسمان با توجه به آسمان ناظران انجمن شمال بنگال (قو) وزیر Debasis سرکار.
در هند آن شروع خواهد شد در 11:15 pm در تاریخ 5 ژوئن خواهد شد و تا 2:34 AM (IST) در 6 ژوئن به مدت 3 ساعت و 18 دقیقه است.

اواسط گرفتگی یا عمیق ترین مرحله از گرفتگی برگزار خواهد شد در 12:54 am در ژوئن 6. هیچ ویژگی های عمده استدلال پشت شیرین نام ‘توت فرنگی, ماه گرفتگی است.’
این گرفتگی نیز قابل مشاهده می باشد در بسیاری از نقاط اروپا و آسیا و استرالیا و آفریقا و جنوب/شرق آمریکای جنوبی و اقیانوس آرام, اقیانوس اطلس, اقیانوس هند و قطب جنوب است. “نه اینکه یک ماه گرفتگی ها این است که رفتن به بسیار دیدنی” توضیح داد: آقای سرکار مشتاق آسمان ماهان که حساب در کیهان شناسی پیدا کرده است مکان در ناسا مرجع.
تعمیق سایه زمین بر روی سطح ماه خواهد بود بسیار تلفظ می شود. چون فقط 57 درصد از دیسک های ماه را از طریق ضعیف در بخش بیرونی این دایره سایه زمین شناخته شده به عنوان سایه روشن.
معمولا در طول یک ماه گرفتگی کامل ماه می گذرد از طریق سایه تیره از زمین شناخته شده به عنوان Umbra. این هسته درونی بخشی از دایره سایه.
“با این حال هر چند که دیدنی های آن فصل اهمیت نمی توان نادیده گرفت.” آقای سرکار شفافی.

آسمان ناظران انجمن شمال بنگال را یک طرح استادانه درست شده در این رویداد است. در یک طرف وجود دارد خواهد بود یک پروژه به مشاهده و ضبط آن را مطالعه جنبه های فنی.از طرف دیگر وجود خواهد داشت مشاهده ابزار نصب شده برای دانش آموزان و مشترک جمعی به رعایت آن است.
ارشد اعضای دانشجو را نشان می دهد جنبه های مختلف به بازدید کنندگان است. هدف این است که به تلقین علاقه به نجوم و علم در میان توده های مشترک.
“اما آسمان به نظر می رسد در کنار ما است. پیش بینی آب و هوا مناسب است برای مشاهدات” او مشاهده شده است.

تا سال 2020 به چهار penumbral قمری گرفت. یکی از اولین بود در 10/11 ژانویه. در ماه ژوئن امسال یک دوم به دنبال 4/5 ماه های ژوئیه و 29/30 نوامبر. تنها در دو مورد اول قابل مشاهده هستند از هند است. طی دو ماه طلوع خواهد کرد و یا مجموعه ای در هند آسمان قبل یا بعد از گرفتگی.
(سازمان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>