حتی قبل از شیوع بی خانمانی افزایش در Minesota

ST. پل — تعداد زیادی از مردم تجربه بی خانمانی در حال افزایش است در مینه سوتا به ویژه در میان افراد مسن, با توجه به مطالعه منتشر شد چهار شنبه, مارس 25.

این یافته ها بخشی از سنت پل امهرست H. وایلدر بنیاد سالانه معاینه دولت را بی خانمان جمعیت که شامل یک نگاه عمیق تر در جمعیتی از مردم که خود را در این گروه و همچنین دلایل به همین دلیل است.
این مطالعه نشان داد افزایش 10 درصدی در میان کسانی که تجربه بی خانمانی در سراسر کشور بین 2015 و 2018 بر اساس آن نقطه در زمان روش که شمارش تعداد افرادی که لازم نیست از خانه در یک شب در ماه اکتبر.
این مطالعه همچنین کشف 25 درصد افزایش در تعداد از مردم در سن 55 و بیش تجربه بی خانمانی و 62 درصد جهش در تعداد زیادی از مردم بودند و نه ماندن در پناهگاه معنی آنها یا اقامت در خارج و یا به طور موقت به دو برابر تا با شخص دیگری.
سی و دو درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که تبدیل شده بود به دور از پناهگاه در سه ماه گذشته است که بیش از حد کامل به آنها را در حالی که 33 درصد گزارش ماندن شب در نور-راه آهن قطار یا ایستگاه ترانزیت در سال گذشته است.

‘کشش در حال حاضر شکننده سیستم’

این یافته ها به ویژه نگران کننده به عنوان پناهگاه در حال حاضر شروع به دیدن یک افزایش قابل توجهی در تقاضا برای خدمات پس از گسترش coronavirus با توجه به تریسی Berglund, مدیر ارشد, مسکن ثبات برای خیریه کاتولیک.
“COVID-19 کشش است در حال حاضر شکننده سیستم” Berglund گفت و اشاره کرد که مردم دیگر از این گزینه برای سوار شدن به اتوبوس یا نور-راه آهن یک شب در میان خاموش کردن.
غیر انتفاعی نیز شاهد افزایش تقاضا برای آن “پرداخت-برای-ماندن” اتاق توسط آشپز, ماشین ظرفشویی, سرور و دیگران که از دست داده اند اشتغال با توجه به همه گیر.
“این همه فقط آبشاری,” او گفت:.

مزمن و اختلالات سلامت

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این مطالعه نشان داد که 81 درصد از بزرگسالان دچار بی خانمانی اند مزمن سلامت جسمی وضعیت در حالی که 64 درصد مبارزه با بیماری های روانی و 24 درصد مصرف مواد اختلالات. پنجاه درصد شرکت اتفاق می افتد و اختلالات.
بالا بودن تعداد مزمن سلامت جسمی اختلالات نمی تعجب Berglund که گفت: کارکنان در سازمان های غیر انتفاعی را پناهگاه در مینیاپولیس و سنت پل را به طور فزاینده ای سعی کنید و پیدا کردن تختخواب سفری پایین در فضا به جای همسر بیمار مشتریان.
در حالی که همه کسانی که زندگی در محدود پناهگاه آسیب پذیر هستند به coronavirus آن دسته از افراد به طور خاص می باشد. که واقعیت باعث شد هر دو رامزی و Hennepin شهرستان برای آماده سازی امکانات برای جداسازی و قرنطینه افراد دچار بی خانمانی که قرارداد این ویروس و یا تبدیل به علامت.
Hennepin شهرستان است که جدا در مورد 12 نفر در مرکز آن چهار نفر با تب هستند که جدا شده در پزشکی مهلت داخل زمین بالاتر در سنت پل در حالی که شهرستان رمزی کار می کند برای باز کردن مرکز خود.
یکی دیگر از قابل توجه پیدا کردن در این مطالعه است ادامه داد: در طول نمایندگی از آمریکا و سرخپوستان آمریکایی در دولت را بی خانمان جمعیت Berglund گفت.

شیوع ترومای دوران کودکی

این مطالعه همچنین با اشاره به شیوع ترومای دوران کودکی و در میان کسانی که دچار بی خانمانی و متوجه شد که 6 در 10 بزرگسالان بدون خانه را تجربه کرده اند فیزیکی و یا خشونت جنسی.
و مطالعه برجسته چقدر دشوار است برای صعود از بی خانمانی با محدود مسکن مقرون به صرفه در دسترس در سراسر ایالت.
به این منظور Berglund با تاکید بر نیاز به ادامه به تلاش و افزایش ظرفیت پناهگاه در حالی که به طور همزمان سرمایه گذاری در مسکن مقرون به صرفه تر.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>