تخلیه داوطلب سپاه صلح تطبیق ناگهانی بخانه های کروناویروس

با هم سه جنوب کالیفرنیا زنان ساخته شده است یک قلب wrenching سفر بازگشت از بوتسوانا ماه گذشته بخشی از بی سابقه تخلیه 7,300 داوطلب سپاه صلح از 61 کشور جهان است.

تنها چند روز پس از سپاه صلح’ مارس 15 سفارش خواستار بازگشت همه داوطلبان خود را برای ایالات متحده به دلیل COVID-19 شیوع و مرتبط با سفر محدودیت جانت Curiel مری هلن گومز و لیندسی سالم در بر داشت خود را در یک پرواز از بوتسوانا گابورون پایتخت, در جنوب آفریقا.

آنها می خواهم درخت ریشه کن شده ناگهان از جوامع آنها می خواهم تبدیل به تثبیت در yanked دور از پروژه های که شامل مشاوره جوانان تقویت زبان انگلیسی درک مطلب, انجام, ایدز و اچ آی وی آموزش و پرورش و در سالم مورد کمک به آماده شدن برای شیوع است که او را مجبور به بازگشت به ایالات متحده است.

آنها بازگشت به لس آنجلس در میان همه گیر حتی قادر به آغوش عزیزان خود غمگین محروم از خواب در تلاطم معکوس شوک فرهنگی و بدون شغل هستند.

در گومز در مورد او می ترسید او می شود بدون حتی یک مکان باقی بماند چرا که او نمی تواند بازگشت به یک خانواده که در آن stepdad او دوره نقاهت بعد از یک سکته مغزی و مادرش دیابت است. پس از پاچه تماس های تلفنی سپاه صلح تحت پوشش هزینه دو هفته قرنطینه در یک هتل در نزدیکی سهل انگار.

در حال حاضر در حال ظهور از خود قرنطینه داوطلبان مجبور به پیدا کردن راه هایی برای کمک به خود در کالیفرنیا جوامع — و در ادامه به انجام آنچه آنها می توانند برای کمک به مردم در بوتسوانا ،

برای همه آنها از طریق بوده است در چند هفته گذشته Salem — که علاقه بهداشت جهانی شد piqued است توسط برنامه های درسی در ال سگوندو را Vistamar مدرسه — گفت: او احساس خوش شانس. اما این مفهوم است که کمک کرده است تا سهولت ذهن او بسیار است.

داوطلب سپاه صلح لیندسی سالم بود و کمک به آماده شدن مردم در بوتسوانا برای شیوع است که او را مجبور به بازگشت به ایالات متحده, رمان coronavirus. حسن نیت ارائه میدهد عکس

“قطعا وجود دارد شده است بسیاری از مخلوط پیچیده احساسات” Salem, 24 گفت: از طریق تلفن. “که امتیاز قادر به تخلیه شود شما در حال خروج از افرادی که به تصویب رسید شما به عنوان یکی از خود را و شما در حال ترک آنها را در یک وضعیت نامشخص.

“من کسی هستم که در دراز مدت می خواهد به کار در بحران و شیوع بیماری و حوادث و موقعیتهایی که به طوری که طرف از من می خواست به ماندن بگیرید. علاوه بر این واقعیت است که … من احساس کردم که من در ترک جامعه من و تیم من در یک زمان هنگامی که وجود دارد بسیار قطعیت و آنها واقعا نیاز است همه دست به دست در عرشه.”

از جمعه وجود دارد 13 تایید COVID-19 موارد در بوتسوانا و یک مرگ در منطقه که در آن Salem مستقر شد. پس از وضع اجتماعی فاصله دستورالعمل بوتسوانا دولت درخواست جمعه که قانونگذاران برای تصویب در شش ماه وضعیت عمومی اورژانس. در روز پنج شنبه تمامیت پارلمان این کشور از جمله رئیس جمهور را به قرنطینه رفت پس از یک پرستار در یک جلسه ویژه روز قبل آزمایش مثبت برای این بیماری است.

اما وجود دارد هیچ تایید مواردی که داوطلبان چپ و بنابراین دوستان خود را وجود دارد نگران بودند چرا که این سه نفر در حال پرواز — از طریق آفریقای جنوبی, قطر و انگلستان — به L. A., که در آن وجود دارد تقریبا 8,000 موارد تایید شده در این شهرستان عنوان از ظهر پنج شنبه.

“بسیاری از آنها ترسیده بودند برای ما,” سالم گفت. “برای آنها این دختران و پسران گرفته شده و پس از آن آسیب زا برای ما و برای برخی از خانواده های ما. فقط به عنوان خانواده های ما در ایالات متحده نگران بودند ما خانواده ها در بوتسوانا نگران بودند درباره ما سفر به L. A.”

جانت Curiel, 31, از همت یکی از بیش از 7000 سپاه صلح کاربرانی که مجبور شد به خانه از خارج از کشور در بوتسوانا با این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان او در حال حاضر زندگی در 32 فوت. جریان هوا تریلر سفر در پدر و مادر خود را جلو حیاط در همت در پنجشنبه 9 آوریل سال 2020 است. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

سالم گرفته شده برای ارسال تصاویر از مقالات و اخبار به روز رسانی به بوتسوانا است که او فکر می کند ممکن است به کمک همکاران خود را آماده کند. و در حالی که quarantining در یک بخش از عمه او را به خانه او در حال حاضر می خواهم گام به سوی او EMT مجوز در L. A. County بنابراین او می تواند کمک به پاسخ اینجا. روز چهارشنبه او شروع به کار داوطلبانه در یک COVID-19 تست سایت.

گومز در مصاحبه ای در این هفته به داوطلب در یک آزمایش مشابه سایت امیدوار است که این کار را تبدیل به یک موقعیت پرداخت که اجازه می دهد او را به حمایت از خود و در صورت لزوم انتقال وجوه به دوستان در بوتسوانا به کمک اگر آنها مریض است.

و پس از گذراندن زمان ساخت ماسک صورت در حالی که معترضان را به تنهایی در خانواده جریان هوا تریلر سفر در مقابل خود همت خانه Curiel برنامه ریزی برای بازدید از محلی بانک های مواد غذایی به پرس و جو در مورد فرصت های داوطلب.

“چه کسی می خواهد برای دریافت یک شغل در حال حاضر ؟ من نیز ممکن است مفید باشد گفت:” 31 ساله سابق مدیر برنامه Cal State San Bernardino.

برای کمک به بازگشت به داوطلبان در دریافت پای خود را در به چالش کشیدن محیط زیست سپاه صلح و ملی Peace Corps Association (یک سازمان غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار از طرف داوطلبان) ارائه انواع منابع از جمله ترویج مجازی نمایشگاه های شغلی و به اشتراک گذاری لینک به لیست کار در یک میزبان از سازمان های دولتی از جمله FEMA.

“من مطمئن هستم که بسیاری از (FEMA) تلاش در حال رفتن به مبارزه با COVID-19 و داوطلبان می توانید پلاگین را که گفت:” مارجوری M. Wass ارشد مطبوعات متخصص برای سپاه صلح از طریق تلفن. “این هنوز وابسته به آنها را به درخواست برای شغل و مصاحبه اما ما یک مقدار زیادی از منابع در دسترس داوطلبان در هر زمان اما قطعا در حال حاضر.”

مری هلن گومز بازگشت به L. A. از بوتسوانا پس از او در میان 7,300 داوطلب سپاه صلح تخلیه در سراسر جهان به دلیل COVID-19 شیوع. (حسن نیت ارائه میدهد عکس مریم هلن گومز.)

همچنین قانون در آثار به گسترش مزایای بیمه بهداشت و درمان و ارائه نوعی از جبران خسارت بیکاری برای تخلیه داوطلبان که خود را بیکاری چند ماه از هم اکنون و پس از آنها خسته شده اید اولیه خود را از خدمات مالی و پشتیبانی. همچنین بازگشت داوطلب سپاه صلح ” غیر رقابتی اشتغال در برنامه باز شده است و حتی کسانی که خدمت کرده ام کمتر از 12 ماه.

“این افراد (که هستند) استفاده می شود به کار در سطح جامعه در مورد مسائل است که در حال به چالش کشیدن به طوری که آنها در حال حاضر و قادر به دریافت در ترانشه و انجام کار است که باید انجام شود” گفت: Glenn Blumhorst رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی سپاه صلح ارتباط از طریق تلفن. “آن را نمی کند من در همه جای تعجب است که بسیاری از آنها از درگیر شدن در مسائل مربوط به COVID ویروس و کمک در هر راه که آنها می توانند.”

Wass گفت: سپاه صلح’ هدف این است که داوطلب بازگشت به میدان به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و قانونگذاران در حال کار به موسسه سریع نقل و انتقال و دوباره روند ثبت نام هر زمان که آن را عملی. اما آن را غیر ممکن می دانند که کشور را بازگشایی مرزهای خود را و یا راحتی با داوطلبان بازگشت و یا آنچه را که نیاز دارد بر روی زمین خواهد بود و سپس Blumhorst گفت.

هنوز تمام زنان گفت: آنها می خواهند به بازگشت به بوتسوانا.

“من تا به حال برنامه ریزی برای گسترش اقامت من در آنجا زندگی می کنند و به طور دائم وجود دارد گفت:” گومز 32 ساله مددکار اجتماعی که می خواهم قبلا در UCLA بیمارستان ها قبل از فرود در بوتسوانا در جولای 2018. “من تا به حال ساخته شده است زندگی من تا به حال یک خانواده و یک رابطه بهترین دوستان است من تا کنون ملاقات کرد. پس از آمدن به اینجا جایی که من کار ندارد آیا باید یک ماشین … من در تلاش برای از حالت فشرده خارج کنید و فکر می کنم در مورد آنچه که من می خواهم به انجام. اما من قصد دارم به عنوان به زودی به عنوان من می توانید بروید.”

تا آن زمان Curiel گفت که ایالات متحده می تواند به نفع از هجوم ناگهانی از بازگشت داوطلب سپاه صلح.

“بودن در سپاه صلح ساخته شده است ما بسیار انعطاف پذیر و قادر به انطباق با” او گفت:. “ما از 7000 نفر که در حال حاضر داوطلب دو سال از زندگی خود را به خدمات پس از آن بکر از منابع است که می تواند مفید برای جامعه خود ما در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>