Eriksmoen: تنها MLB بازیکن را به نفع خود 3 MVPs در یک فصل پیش از این برای یک داکوتای شمالی تیم

در سال 1979 ویلی Stargell برنده جایزه MVP برای فصل MVP جایزه ملی لیگ سری مسابقات قهرمانی و جایزه MVP برای جهان سری. پس Stargell شد 39 ساله در سال 1979 او شد قدیمی ترین بازیکن را به نفع خود جایزه MVP برای فصل و در پایان آن سال آسوشیتد پرس به نام او ورزشکار مرد سال.

Stargell همچنین دارای رکورد ضربه زدن به طولانی ترین خانه اجرا می شود در سه لیگ ballparks: ورزشگاه طفره زن در لس آنجلس جانبازان ورزشگاه در فیلادلفیا و سه رودخانه ورزشگاه در پیتسبورگ. در طول دهه 1970 او ضربه 296 صفحه اصلی اجرا می شود بیشتر از هر دیگر اتحادیه عمده در طول این دهه است. Stargell القاء شد به لیگ برتر از مشاهیر برجسته بر روی یک تمبر پستی و افتخار داشتن یک مجسمه او را ساخته خارج دزدان دریایی’ ورزشگاه بیس بال.

پس از بازی برای این ستاد در سال 1960 Stargell ترویج شد و در سال 1961 به اشویل کلاس یک تیم در جنوب اقیانوس اطلس لیگ همراه با بهترین دوست خود ژن کوچه و دو نفر دیگر هم تیمی های خود رکس جانستون و Reg Grenald. در حال حاضر اعتماد به نفس است که او مشروع حرفه ای بازیکن بیس بال و داشتن اضافه شدن چند پوند عضله او شد بسیار مورد توجه قدرت hitter. هواداران به او لقب “روی هیل” را به دلیل “طولانی homers او ضربه بر روی یک تپه بسیار فراتر از حق-زمینه حصار.”

در طول فصل Stargell آمار 22 خانه اجرا می شود batted .289 و تیم خود را برنده لیگ قهرمانی. در سال 1962 او پیشنهاد شد به کلمبوس دزدان دریایی’ AAA حق رای دادن در لیگ بین المللی همراه با کوچه و جانستون. پس از برخورد 27 صفحه اصلی اجرا می شود و پنبه حلاجی شده .276 در 138 بازی او پیشنهاد شد به پیتسبورگ دزدان دریایی در اواسط ماه سپتامبر.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در سپتامبر. 16, Stargell بازی در لیگ برتر بازی باقی مانده از این فصل او ضربه زد .290 در 31 بار در خفاش. دزدان دریایی’ مدیر دنی Murtaugh بود بسیار تحت تاثیر قرار با Stargell نگه داشته و او را در فهرستی به عنوان یک ذخیره outfielder که 1963 نجومی آغاز شد.

به زودی پس از شروع فصل آن آشکار شد که Murtaugh جوان outfielder می تواند تبدیل به یک روزمره بازیکن. در مه 23, دزدان دریایی معامله خود را به طور منظم چپ fielder باب اسکینر به Cincinnati Reds و Stargell شد اصلی خود را جایگزین. کوزه بعد شروع به شناسایی برخی از نقاط ضعف خود به عنوان یک hitter وظیفه و پنبه حلاجی شده خود را به طور متوسط کاهش یافت به عنوان فصل پیشرفت. او به پایان فصل پنبه حلاجی شده تنها .243 با 11 خانه اجرا می شود در 108 بازی.

سوپراستار روبرتو کلمنته Stargell را همکار outfielder با دزدان دریایی شد مربی خود و کار با Stargell برای تبدیل شدن به تهاجمی تر و در عین حال باقی می ماند انتخابی از زمین او خواهد نوسان در. Stargell “اظهار داشت خودش فصل بعد (سال 1964) بالا بردن او به طور متوسط 30 امتیاز انفجار 21 خانه اجرا می شود و ظاهر شدن به عنوان یک خرج کردن hitter وظیفه در هفت همه ستاره بازی است.”

در سال 1965 و 1966 فصل خوب بود نمونه هایی از این نوع بازیکن Stargell تبدیل می شد. در سال 1965 او آمار 27 صفحه اصلی اجرا می شود سوار در 107 اجرا می شود و آمار برای یک .272 متوسط است. در سال 1966 او ضربه 33 خانه اجرا می شود سوار در 102 اجرا می شود و ضربه زد .315.

اما در طول زمستان او را در 20 پوند بیش از آنچه در نظر گرفته شد ایده آل خود را 215 پوند بازی وزن و مدیر خود قرار داده و او را در یک تصادف از رژیم غذایی که sapped او را از بسیاری از قدرت خود را. Stargell آمار کاهش یافته و به 20 خانه اجرا می شود و 73 اجرا می شود batted و یک طور متوسط پنبه حلاجی شده است .271. شاید به دلیل سردرگمی به آنچه به عنوان وزن خود را باید Stargell به طور متوسط پنبه حلاجی شده آغشته به .237 در سال 1968.

پای Traynor سابق دزدان دریایی shortstop از 1920s و ’30s گفت: به مطبوعات که مدیر مورد نیاز برای متوقف کردن نگرانی در مورد Stargell وزن و ترک او را به تنهایی و کلمه رو به مدیر که در زمان مشاوره خود را. کمی دیگر از توصیه های ارزشمند آمد از کلمنته Stargell مربی که او را تشویق به استفاده از بت سنگین تر.

در اوت. 5 سال 1969 در لس آنجلس Stargell ضربه زدن به توپ 507 پا تبدیل شدن به اولین بازیکن تا کنون ضربه توپ به بیرون از ورزشگاه طفره زن و به او ضربه زد .307 برای فصل.

در midseason از سال 1970 سه رودخانه ورزشگاه در پیتسبورگ جدید شد ballpark را برای دزدان دریایی است. استادیوم بود خیلی بهتر مناسب برای Stargell پس از بیرون از محیط نرده ها بود به دور از صفحه اصلی به آنها داده شده بود در فوربس زمینه قبلی ballpark. در اوت. 1 دو هفته پس از سه رودخانه ورزشگاه باز Stargell گره خورده لیگ ضبط زمانی که او تا به حال پنج اضافی-پایگاه بازدید در یک تک بازی است. او تا به حال سه دونفره و دو خانه اجرا می شود که در روز.

بایگانی: “آیا شما می دانید که” ستون

دیگر انگیزه ای برای Stargell که سال بازگشت Murtaugh خود را به عنوان مدیر. در سال 1971 اولین فصل کامل در خانه جدید پارک Stargell شروع فصل با زدن 11 خانه اجرا می شود در ماه مارس به تساوی یک لیگ ملی ثبت. در 25 ژوئن به خانه اش اجرا فیلادلفیا پارچ جیم Bunning شد طولانی ترین خانه اجرا تا کنون ضربه در جانبازان ورزشگاه. Stargell پایان فصل به طور منظم پیشرو لیگ ملی در صفحه اصلی اجرا می شود با 48 و او نیز سوار در 125 اجرا می شود. دزدان دریایی مکرر به عنوان ملی, لیگ قهرمانان, اما بر خلاف سال 1970 آنها در رفت و به برنده سری جهانی.

در اوایل دهه 1970 Stargell شد یکی از بزرگ ترین ترس hitters در بیس بال است اما در سال 1975 او را شکست دنده او و از آن او را ناشی از درد به نوسان خفاش. سپس در سال 1976 همسرش, Delores بود زده با آنوریسم مغز و صرف شش هفته در کما. Stargell گفت: “من نمی توانستم تمرکز کنید. من فقط می تواند دیدن Delores با این همه تجهیزات بسته در ذهن من زیرفشار بسیار کمی.”

به دلیل آزار دهنده آرنج آسیب Stargell تنها در 63 بازی در سال 1977. در درجه اول به دلیل این شرایط Stargell قادر به بازی به عنوان به خوبی در آن سه فصل است.

در سال 1978 Stargell احیا حرفه ای پنبه حلاجی شده .295 با 28 خانه اجرا می شود و 97 اجرا می شود ضربه زد و او نام لیگ ملی باز گشت بازیکن سال. Stargell تبدیل شده بود انگیزشی رهبر برای دزدان دریایی و هم تیمی های خود شروع به تماس او را “میآید.” او به ارمغان آورد و تیم همراه با منسجم آهنگ “ما خانواده است.”

به دلیل رهبری او و ضربه Stargell برنده MVP co-افتخارات با کیت هرناندز در سال 1979 به عنوان دزدان دریایی برنده لیگ ملی شرق قهرمانی. در سه بازی رفت و برگشت از Cincinnati Reds, آنها برنده لیگ ملی قهرمانی با Stargell ضربه .455 و او به نام MVP. پس از آن در هفت بازی سری جهانی در برابر Baltimore Orioles, Stargell جمع آوری 25 مجموع پایگاه های جهانی سری رکورد. دزدان دریایی برنده این سری و Stargell بود و دوباره به نام MVP.

Stargell بازی برای سه سال دیگر با دزدان دریایی اما به دلیل تکرار صدمات او هرگز قادر به روزمره ballplayer. بازنشسته شد و پس از سال 1982 فصل شد و یک مربی برای بریوز آتلانتا و سلامت خود را به عنوان شروع به کاهش او به عنوان یک غربت لیگ کوچک پنبه حلاجی شده مربی برای بریوز. در سال 1988 در سال اول خود را از واجد شرایط بودن Stargell انتخاب شد به بیس بال از شهرت و او نیز تنها بازیکن انتخاب شد که در آن سال.

پس از چندین سال درد و رنج ناشی از مشکلات جدی سلامت, Nice Donnel Stargell درگذشت در 9 آوریل سال 2001. روز قبل از مرگ او در سال 2001 12-پا, 1-تن مجسمه برنزی در Stargell را مثل پرده برداری شد در نزدیکی سمت چپ میدان ورودی پارک PNC جدید ballpark را برای دزدان دریایی است.

در آوریل 2012, U. s. خدمات پستی اعلام کرد که در ماه جولای آنها آغاز خواهد شد فروش All-Stars برای همیشه تمبر های لیگ اصلی بیس بال نوابغ تد ویلیامز, Joe DiMaggio, لری Doby و ویلی Stargell. در آن زمان آنها نیز راه اندازی قبل از سفارش تمبر رقابت به “ببینید که بازیکن تولید می ترین دستورات است.” Stargell در بالا آمد با 8,220,355 مجموع سفارشات اتصالات شهادت چقدر آمریکایی ها قدردانی ویلی Stargell.

“آیا شما می دانید که” نوشته شده است توسط Curt Eriksmoen و ویرایش شده توسط Jan Eriksmoen از فارگو. ارسال نظرات و پیشنهادات خود را تصحیح و یا پیشنهادات خود را برای ستون به Eriksmoens در [email protected]

Curt Eriksmoen, Did You Know That? columnist

کوتاه و مختصر Eriksmoen آیا می دانید که ؟ مقاله نویس


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>