Eriksmoen: نمایشنامه نویس اولین برادوی نشان می دهد محل در داکوتای شمالی

از سال 1923 تا سال 1958 نوشت: 55 پخش و 32 از آنها انجام شد در برادوی است. اندرسون معتقد بودند او هرگز موفق نمایشنامه او به زندگی در داکوتای شمالی.

پس از قرارداد خود را در Minnewaukan تمدید شد نه در سال 1913 اندرسون نقل مکان کرد و با همسر و پسر جوان به پالو آلتو کالیفرنیا به کار در کارشناسی ارشد خود را در رشته زبان و ادبیات انگلیسی در دانشگاه استنفورد. از سال 1914 تا 1917 او آموخته دبیرستان زبان انگلیسی در سان فرانسیسکو و نوشت: سرمقاله برای سان فرانسیسکو, شب بولتن.

بازگشت زمانی که اندرسون آمدن سن در داکوتای شمالی, بخش بزرگی از بزرگسالان ساکنان مهاجران از شمال اروپا بسیاری از آنها رشد کرده بود خسته از جنگ های مکرر در کشور خود و آمد به آمریکا برای جلوگیری از درگیری های مسلحانه. پاسیفیسم شد شایع در میان بسیاری از دولت شهروندان و اندرسون شد آوازی حریف از جنگ صحبت کردن در برابر امریکا درگیر شدن در جنگ جهانی اول با این وجود در تاریخ 6 آوریل سال 1917 ایالات متحده اعلام جنگ آلمان است.

به زودی پس از اندرسون دریافت یک پیشنهاد است که باید ظاهر شده اند به یک رویا که به حقیقت پیوست. درخواست خود را برای تبدیل شدن به رئیس انگلیسی گروه در وایتیر کالج پذیرفته شد. وهیتیر بود لرزنده و کویکر بودند به طور سنتی یک صلح محبت بی خشونت مردم بودند که مخالف جنگ است. به بالا از آن خاموش وهیتیر شد تنها دانشگاهی در امریکا به نام بعد از یک شاعر جان Greenleaf آمریکا و در زمان اندرسون در نظر گرفته خود را یک شاعر نیست یک نمایشنامه نویس.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در طول سال تحصیلی از 1917-1918 یک دانش آموز به نام آرتور اردوگاه در نامه ای به دانشگاه, روزنامه ترسیم خود دلیلی برای امتناع از ثبت نام برای پیش نویس است. این مقاله را منتشر نمی کند حرف خود را پس اندرسون نوشت: نامه دانشجویی دفاع. او در تلاش بود نه به استدلال می کنند که اردوگاه بود و از نظر اخلاقی درست اما این که “او سزاوار به شنیده می شود در مورد این موضوع که مهم به نظر می رسد به اندازه کافی برای او به طوری که او مایل به قربانی شهرت و آینده برای حمایت از نمایش خود را.” اندرسون خواسته شده بود توسط ریاست دانشگاه به “بازگشت از نامه خود” اما او خودداری کرد و پس از آن استعفا داد و از کالج در مارس 1918.

اندرسون رفت و برگشت به پالو آلتو به رزومه نوشتن سرمقاله برای بولتن اما او به زودی اخراج برای انتقاد از متحدان خود برای اعمال “غیر ممکن است جنگ غرامت در آلمان” پس از جنگ بود. سال بعد از آن بود که در ایران مسئله ای است که در درجه اول منجر به ظهور هیتلر که رسوب جنگ جهانی دوم است.

آلوین Johnson, the co-سردبیر جدید جمهوری اندرسون معتقد به حرکت به شهر نیویورک و نوشتن در مورد سیاست خود را لیبرال مجله. اما به زودی پس از پیوستن به مجله اندرسون خواسته شده بود توسط دیوید هربرت Croly این editor-in-chief, به وزش مشاهدات خود را. زمانی که اندرسون خودداری او از کار اخراج شد در سال 1919.

اندرسون مشغول به کار به مدت دو سال با, نیویورک, شب, جهان, روزنامه, و سپس پیوست نیویورک یک روزنامه که به او پیشنهاد پول بیشتر. در حالی که نوشتن برای او تاسیس شد و سردبیر یک مجله به نام های اندازه گیری: A, مجله شعر که جذب شاعران جوان مانند رابرت فراست Langston Hughes و کنراد آیکن را مشاهده کنید که اشعار خود را برای انتشار.

در اوایل سال 1923 اندرسون دعوت به شنیدن خواندن از یک بازی جدید, “راجر شخص بالغ,” نوشته شده و روایت توسط جان هوارد Lawson. “اندرسون بود unimpressed با بازی” اما زمانی که او آموخته است که لاوسون پرداخت شد $500 برای آن او بسیار علاقه مند است. “او احساس کردند که اگر چنین بازی می تواند به فروش می رسد و سپس او می تواند نوشتن یک خود را.”

تنظیم اندرسون را انتخاب کرد برای اولین بازی سفید “صحرا” بود جدا شده یک اتاق خانه رعیتی در غرب داکوتای شمالی در طول زمستان شدید. این یک تراژدی مربوط به یک تازه داماد زن و شوهر که بازدید شد جدیدترین همسایگان و بی اعتمادی و حسادت شروع به آشکار خود را. این بازی برای اولین بار انجام شده در استمفورد Conn., در اکتبر. 12, سال 1923 در مقابل مخاطبان بسته بندی.

برادوی تئاتر تولید کننده براک Pemberton آورده و سپس آن را به برادوی که در آن به عرضه در اکتبر. 18. بررسی از اصلی برادوی منتقدان مساعد شد: بولتون اینچه نوشت: “جالب بازی خوب و غنی”; جورج ژان ناتان نوشت: “کاملا جالب بازی بازی های”; و الکساندر Woolcott نوشت: “(بازی) است مانند درخشان شمشیر خود شجاعانه رانش رو به جلو است.” اما بازی بسته و پس از تنها 12 اجرای برنامه.

دو نفر که واقعا لذت می برد این بازی بودند جورج ابوت یکی از ستاره های سفید “کویر” و لورنس استالینگس یک تئاتر منتقد نیویورک هرالد و هم در مردان می خواستند به همکاری با اندرسون در آینده ایفا می کند. اندرسون نا امید شد با کوتاه اجرا در برادوی از اولین بازی است, اما او در حال حاضر می دانستند که نمايشنامه نويسي بود سرنوشت خود را. او نوشت: “داشتن یک طعم و مزه از تئاتر وجود دارد بدون توقف من بود” و او بلافاصله شروع به نوشتن یکی دیگر از بازی با ابوت.

ما ادامه خواهد داد داستان Maxwell Anderson هفته آینده.

بایگانی: “آیا شما می دانید که” ستون

“آیا شما می دانید که” نوشته شده است توسط Curt Eriksmoen و ویرایش شده توسط Jan Eriksmoen از فارگو. ارسال نظرات و پیشنهادات خود را تصحیح و یا پیشنهادات خود را برای ستون به Eriksmoens در [email protected]

Curt Eriksmoen, Did You Know That? columnist

کوتاه و مختصر Eriksmoen آیا می دانید که ؟ مقاله نویس


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>