Eriksmoen: داکوتای شمالی ballpayer تا به حال 5 پیوستن به هم تیمی های او با دزدان دریایی پیتسبورگ

برای فصل آینده او پیشنهاد شد به چنگال سران کلاس C تیم در لیگ شمال که در آن او بود درمان بطور قابل توجهی بهتر جامعه از او تا به حال شده است در فصل اول خود را. Stargell شد آفریقایی و بومیان آمریکا و در شهرهای کوچک که در آن او با بازی در تگزاس و نیومکزیکو او مجاز به اقامت در هتل ها با هم تیمی های خود و یا غذا خوردن در رستوران با آنها. در یک نقطه و او حتی تهدید به زور اسلحه به بازی بیس بال.

روسای مانند بسیاری از دیگر مزرعه (minor league) تیم متعلق به دزدان دریایی پیتسبورگ حال تلاش برای 15 سال گذشته. پس از جنگ جهانی دوم دزدان دریایی بودند همواره بد ترین MLB تیم خود را از تیم های مزرعه بودند subpar و آنها تا به حال تعداد بسیار کمی از چشم انداز عالی در خط لوله خود را. در سال 1946 چهار سندیکای است که شامل بینگ کرازبی خریداری دزدان دریایی اما این تیم ادامه داد: برای دست و پا کردن.

پس از به پایان رساندن در گذشته محل در لیگ ملی در سال 1950 با 57-96 رکورد دزدان دریایی استخدام شعبه Rickey خود را به عنوان مدیر در Nov. 1. Rickey تا به حال ساخته شده St. Louis Cardinals به یک تیم قهرمانی در 1930s و او نیز همین برای بروکلین داجرز در 1940s.

پس Rickey را جهت پیشاهنگی برای دزدان دریایی دیگر نادیده گرفته و با استعداد آفریقایی ورزشکاران و آنها نیز توجه بیشتر به بازیکنان بیس بال از کارائیب و آمریکای لاتین است. Rickey نیز قرار داده شده یک ارزش بالاتر در کار بازیکنان بیس بال که سرآمد در ورزش های دیگر و او امضا کالج بسکتبال ستاره مانند دیک Groat و جانی اوبراین و دوقلو, Eddie اوبراین.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

اگر یک ورزشکار تردید به ثبت نام, Rickey خواسته بینگ کرازبی به ایجاد یک تماس تلفنی شخصی به ورزشکار ، کرازبی خواهد و سپس به او بگویید که او می خواست پسر خود را برای بازی با “تیم” است که بسیار موثر بود. “آمریکا سنجی (تا به حال) به او اعلام کرد (کرازبی) را تحسین ترین مرد زنده” در سال 1948.

در سال 1956 دزدان دریایی به دست آورد اشراف و شروع فیلم این تیم با امیدوار کننده جوان بازیکنان بیس بال. این تیم تلاش می کرد برای اولین بار از چهار سال اما در سال 1960 وجود دارد امیدوار است که این تیم را پایان بالا .500.

Stargell بازی کرده بود پایه اول در سال 1959 اما دزدان دریایی’ مدیریت دیدم که پیشرفت خود را به لیگ های بزرگ می تواند مسدود شود چرا که آنها در حال حاضر خوب مشت زن کیر استوارت در آن موقعیت و آنها تا به حال یکی دیگر از جوان اول baseman Donn Clendenon مشتاقانه ضربه زدن بر روی درب برای پیوستن به این تیم است.

دزدان دریایی’ مدیریت پیشنهاد به Stargell که او باید تبدیل به خود اما است که می تواند مقدار زیادی از کار به دلیل او تا به حال مشکلات قضاوت از راه دور در پرواز توپ. یکی از اولین پرواز توپ ضربه به او در بیرون از محیط در بهار آموزش منعکس کردن سر خود را. اما از طریق تعیین و کار سخت Stargell تا حد زیادی بهبود یافته و زمانی که فصل شروع شده در مارس 15, 1960 او به نام شروع مرکز fielder برای اشراف.

بازی بیس بال در غرب میانه بالا گرفت و برخی از تنظیم زمانی که درجه حرارت یک کولر کوچک در ماه ممکن است, اما به طور کلی Stargell در بر داشت شرایط به مراتب برتر از بازی در جنوب ایالات متحده برای بیش از 20 سال در Dakotas و غربی مینه سوتا, سیاه و سفید, ballplayers بازی با هم در همان تیم و تعصبات نژادی علیه آمریکایی های آفریقایی تبار بودند بسیار کمتر از سایر نقاط کشور است.

در Grand Forks, Stargell و دیگر سیاه و سفید ballplayers ماند در YMCA با سفید ballplayers. او قادر به غذا خوردن در رستوران با تمام هم تیمی های خود و بیشترین صبح او را دوست خوب و هم تیمی ژن کوچه را به همین کافه برای صبحانه.

بایگانی: “آیا شما می دانید که” ستون

طرفداران این ستاد بودند و مشتاق برای شروع فصل در سال 1960 به ویژه هنگامی که باب روشن به عنوان مدیر جدید. نه تنها روشن بود یک مدیر خوب, اما او نیز بسیار عالی پارچ برنده بیش از 20 بازی در یک فصل دو بار. اگر چه روشن ساخته شده است هرگز آن را به لیگ های بزرگ به عنوان یک بازیکن او 13 سال به عنوان یک مربی لیگ.

گذشته از روشن outfielder Reg Grenald و دو ابزار بازیکنان بودند که 24 سال, همه بازیکنان دیگر و 22 نفر یا جوان. اکثر بازیکنان در این تیم تا به حال کمتر از دو سال تجربه به عنوان حرفه ای بازیکن بیس بال.

شش دیگر 1960 ستاد بازیکنان علاوه بر Stargell به پایان رسید تا ساخت آن را به لیگ های بزرگ: رکس جانستون outfielder بود و تنها یک بازی برای فقط یک فصل در لیگ های برتر; علم و Plaskett گیر بازی دو فصل; جیم Dickson, پارچ, بازی چهار فصل; رامون هرناندز پارچ به طول انجامید نه فصل; ژن مایکل shortstop بازی 12 فصل و ژن کوچه سوم baseman, بازی های برگزار شده برای 14 فصل است. همه آنها به جز Dickson, بازی های برگزار شده برای دزدان دریایی برای حداقل بخشی از خود را در لیگ حرفه ای است.

ژن میکائیل باور نکردنی حرفه ای با نیویورک یانکیز — نه به عنوان یک بازیکن اگر چه او به طور منظم خود را shortstop برای پنج سال, اما به عنوان یک مدیر و مدیر کل و مدیر سراغ کسی که مسئول توسعه استعداد در تیم در 1990s. در سال 1966-67 او نیز یک بازیکن حرفه ای بسکتبال با کلمبوس ستاره های دنباله دار از آمریکای شمالی بسکتبال لیگ.

اما مایکل بود که نه تنها رئیس را بازی کرده اند یکی دیگر از ورزش حرفه ای. رکس جانستون بود یک هافبک و زدن توپ returner برای Pittsburgh Steelers.

روسای بازیکن که بسیاری از مطبوعات در سال 1960 نمی پیوستن به این تیم تا midseason. دیل Hackbart بود که همه آمریکایی دفاعی در دانشگاه ویسکانسین که شد outfielder برای این ستاد در سال 1960. Hackbart بعد از صرف زمان با Green Bay Packers, Washington Redskins, مینه سوتا وایکینگ ها و سنت لوئیس کاردینالز در NFL.

خیلی از Stargell تلاش خود را در طول فصل در چنگال بزرگ متمرکز شده بود در حال تبدیل شدن به یک بهتر outfielder و توهین آمیز آمار از 11 خانه اجرا می شود و یک .260 طور متوسط پنبه حلاجی شده ممکن است به نظر می رسد قریب به اتفاق قربانیان اما آنچه دزدان دریایی مدیران دیدم این بود که توسعه یک برنامه به طور بالقوه بسیار عالی لیگ ballplayer.

در سال 1961 او پیشنهاد شد به اشویل (North Carolina) یک کلاس از یک تیم در اقیانوس اطلس جنوبی, لیگ, که در آن او ضربه 22 خانه اجرا می شود و ضربه زد .289. در سال 1962 Stargell فرستاده شد به کلمبوس (Ohio) یک لیگ بین المللی AAA تیم و پس از برخورد 27 خانه اجرا می شود در 138 بازی او پیشنهاد شد به دزدان دریایی یک تیم است که او را تبدیل به یک بازیکن ستاره بیش از 20 سال آینده.

ما را به این نتیجه داستان ویلی Stargell هفته آینده.

“آیا شما می دانید که” نوشته شده است توسط Curt Eriksmoen و ویرایش شده توسط Jan Eriksmoen از فارگو. ارسال نظرات و پیشنهادات خود را تصحیح و یا پیشنهادات خود را برای ستون به Eriksmoens در [email protected]

Curt Eriksmoen, Did You Know That? columnist

کوتاه و مختصر Eriksmoen آیا می دانید که ؟ مقاله نویس


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>