تجهیزات ناشی از آتش سوزی در جنوب رودخانه برگزار می شود به 5 هکتار

ریورساید — آتش سوزی باعث زنی تجهیزات سوخته حدود پنج هکتار و به طور خلاصه تهدید خانه های روز شنبه در جنوب رودخانه قبل از آن موجود بود.

صاحب ملک که خانه در مسیر فروغ دچار دود استنشاق اما آیا نیاز به بستری شدن در بیمارستان, مقامات گفت.

آتش سوزی گزارش شد در 1:20 بعد از ظهر در منطقه Mockingbird دره جاده و ون بارن بلوار فراتر از لبه جنوبی شهرستان ریورساید محدودیت در unincorporated جامعه وودکرست با توجه به کال آتش/Riverside County Fire Department.

یک دوجین موتور خدمه و دو دست خدمه از استان و شهرستان — شماره حدود 80 پرسنل مواجه می شوند و شعله های آتش سوزاندن در متوسط نرخ در دامنه کوه در چند صد متری از خانه های چند.

دو کال آتش هوایی تانکر و آب انداختن هلیکوپتر احضار شدند به محل ساخته شده و قابل اجرا بر روی brusher آن مانع از پیشرفت و نزدیک به خواص و هیچ یک از آن آسیب دیده بودند.

2:30 بعد از ظهر آتش را رو به جلو میزان گسترش متوقف شده بود و سه ساعت پس از آن به طور کامل موجود با توجه به مقامات شهرستان.

یک تحقیق نشان داد که یک ماشین چمن زنی پاکسازی خشک براش پرت جرقه و مشتعل پوشش گیاهی, مقامات گفت.

“در حالی که ساکنان به خوبی در نظر گرفته شده برای انجام کار درست و راه حق بدون اطلاعات مناسب و ایمنی, نکات درست می تواند راه را اشتباه وقتی که می آید به پاکسازی قلم مو در, خشک, روز,” با توجه به آتش نشانی بیانیه.

این سازمان توصیه ساکنان و پیمانکاران برای بررسی اطلاعات مربوط به هرس و کار در طول آتش سوزی های نجومی که به طور کلی اجرا می شود تا نوامبر است. کال آتش را فراهم می کند دستورالعمل در www.readyforwildfire.org

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>