اپیدمیولوژی مورد ضرب و شتم به “خمیر” در Budgam

عرفان Tramboo

سرینگر ژوئن 3: ارشد دکتر بود که امروز مورد ضرب و شتم به پالپ توسط CRPF در مرکز کشمیر را Budgam منطقه زمانی که او در راه خود را به افسر ارشد پزشکی در (CMOs) در ستاد منطقه به صورت معمول وظیفه.
پس از خروج از خانه در صبح زود او را متوقف و در Chadoora توسط CRPF. آن را در نزدیکی منطقه بود که قبل از اعلام به عنوان منطقه قرمز و نیروهای امنیتی در مهار وقتی دکتر می خواست برای عبور از این منطقه است.
Dr Muzzafar احمد که در یک منطقه اپیدمیولوژی برای Budgam گفت: Excelsior که هنگامی که او رسیده در نزدیکی نقطه او متوقف شد. وقتی پرسیده شد که او گفت: او کارت هویت خود را نشان داد اما فایده ای نداشت.
“هنگامی که من به آنجا CRPF مردان گفت: من برای ماندن و نه به روش جاده ها که منجر به نقطه دیگر که در آن از معدن همکار منتظر بود برای من با یک خودرو; من به آنها نشان داد هویت من کارت حتی COVID تصویب شده است که به ما داده اما فایده ای نداشت,” او گفت:.
او اضافه کرد که او خواسته شده بود را به یکی دیگر از مسیر و نه او قصد. “من به آنها گفتم که این جاده منجر به سرینگر و که من باید برای رفتن به راه دیگر اما آنها تکان دادن نداشت; در ضمن از جایی که آنها pounced در من ضرب و شتم مرا به کمال” او گفت:.
آن بود که برخی از مردم محلی آمد و نجات و او را به CMO ،
مربوط به ذکر است در اینجا که منطقه اپیدمیولوژی او وظیفه بود در خط اول جبهه وقتی که می آید به ردیابی و نظارت COVID-19 موارد مثبت در منطقه است.
در هنگام تماس, نرم افزار CRPF Pankaj سینگ گفت: Excelsior که شده است وجود دارد برخی از سوء تفاهم و CRPF مردانی که متوقف پزشک می تواند تشخیص نیست اگر کسی به آنها نزدیک شد ،
“فقط وجود داشته است برخی از استدلال است. ما در حال ملاقات با نگران بعد از آن در شب و این موضوع را دوستانه حل و فصل شود,” او گفت:.
CMO, Budgam Dr Tajamul حسین گفت: Excelsior که او با ابراز خشم در مقابل بالاتر یو پی اس و که او تا به شده است مطمئن باشید که عمل خواهد شد.
“چه کسی این کار را; او (پزشک) ستون فقرات از COVID-19 کار که انجام شده در این منطقه تا کنون. او شده است مورد ضرب و شتم به خمیر. او است که با داشتن عضله پارگی بافت نرم آسیب; او قادر به راه رفتن به درستی” او گفت:.
او گفت که او گرفته است تا این موضوع با معاون کمیسر Budgam و همچنین کسی که مطمئن است او را به اقدام در این زمینه است. “من در ابراز غم و اندوه من; چه چیزی اتفاق افتاده است مایه تاسف است,” او گفت:.
در ضمن پزشکان انجمن کشمیر (DAK) را محکوم کرد حمله به دکتر Muzzafar توسط CRPF در حالی که تاکید به صورت رایگان بدون هیچ زحمتی جنبش از کارکنان پزشکی در سراسر کشمیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>