حصول اطمینان از رسیدن به عدالت تمام اولویت دولت: ساعت مودی

اللهآباد (هند): نخست وزیر نارندرا مودی در روز شنبه گفت اطمینان حاصل کرد که همه شهروندان دریافت سود و عدالت است و این مسئولیت دولت است و همچنین پایه ‘sabka saath, sabka vikas و sabka vishwas.’
پرداختن به یک جلسه عمومی در Samajik Sahakarita Shivir پس از توزیع دستگاه های کمکی در میان Divyangjan و شهروندان ارشد مودی گفت: خدمت 130 کرور مردم این کشور است اولویت دولت او.
ضربه در دولت قبلی گفت: آنها نمی مراقبت برای Divyangjan اما او تقدیر شد فکر کردن در مورد مشکلات خود و پیدا کردن راه هایی برای کاهش مسائل خود را.
قبلی دولت سازمان یافته بسیار کمی اردوگاه به کمک Divyangjan به خصوص مگا اردوگاه مانند یک سازمان در اللهآباد (هند) در شنبه او اظهار داشت.
“در 5 سال گذشته 9,000 اردوگاه در نقاط مختلف کشور سازماندهی شده برای متفاوت-abled و 2.5 برابر بیشتر ایدز توزیع شده است,” او گفت:.
“این مسئولیت دولت است که همه مردم را بهره مند و عدالت است. این است پایه ‘sabka saath, sabka vikas و sabka vishwas’,” نخست وزیر گفت. (سازمان)

مقاله قبلیدهلی دولت کمتر بیمار مطلع از مرکز در آن درک درستی از فتنه قانون: چیدمبرم

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>