انگلستان معین علی خواستار صد تاخیر

لندن: انگلیس همه طفیلی معین علی به نام یک سال تاخیر برای شروع جدید صد به عنوان مقامات ملاقات روز شنبه به در نظر گرفتن سرنوشت بحث رقابت است.
انگلستان و ولز Cricket Board (بانک مرکزی اروپا) مدتها اصرار جدید 100-توپ-هر-طرف قالب به توان هشت franchises به جای زبان انگلیسی کریکت را تاسیس 18 کلاس اول شهرستانهای حیاتی در جذب مخاطبان جدید به بازی.
اما با جهانی کریکت در یک وقفه به دلیل همه گیر معین ترس است که حتی اگر صد می کند متهور بهداشت و محدودیت های مسافرتی ممکن است آن را غیر ممکن را در بالا مشخصات در خارج از کشور ستاره.
“بهتر است برای آن به تاخیر می افتد” Moeen مجموعه به کاپیتان بیرمنگام ققنوس در صد گفت: در یک کنفرانس تلفنی در روز چهارشنبه.
“به عنوان بازیکن ما می خواهیم صد بازی با بهترین بازیکنان در سراسر جهان در دسترس می آیند و بنابراین آن را حس می کند که راه. آن است که احتمالا رفتن به بیش از حد به فشار در چند ماه گذشته از فصل.
“این امر می تواند کار سخت به فشار در صد به عنوان به خوبی. آن را مانند یک معامله بزرگ برای ما در این کشور است و ما می خواهیم آن را به بازی زمانی که همه چیز درست است و هیچ مشکلی وجود دارد در سراسر جهان است.”
هفته گذشته بانک مرکزی اروپا بیشتر تاخیر در شروع سال 2020 فصل تا ژوئیه 1 در اولین.
آن گفت: افتتاحیه صد به معنای شروع در ماه جولای خواهد بود در دستور کار جلسه روز چهارشنبه.
در حال حاضر وجود دارد یک افزایش پذیرش است که اگر 2020 فارسی فصل دریافت کند در راه مسابقات خواهد شد که به بازی در پشت درهای بسته که جلوگیری از صد دستیابی به یکی از آن اظهار داشت: هدف از طراحی تازه جمعیت به کریکت.
بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا در حال برنامه ریزی برای استفاده از شور و شوق ایجاد شده توسط انگلستان چشمگیر 2019 جام جهانی برنده شدن به عنوان یک سکوی پرشی برای ترویج بازی های این سال است.
جام جهانی-پیروزی تیم ملی عضو Moeen خواسته شده بود اگر از آن خواهد شد سخت تر برای جذب مخاطبان جدید اگر صد برگزار شد بیش از تا 2021.
“من مطمئن هستم,” او گفت:. “خلق و خوی و موج کریکت در انگلستان در سال گذشته ساخته شده آن را یک فرصت شگفت انگیز این سال به بازی بازی های صد اما بدیهی است که با آنچه در دنیا رخ داده است که به سخت تر در حال حاضر.”
32-در سال Worcestershire ستاره اضافه شده: “اگر ما می توانید دیگر بازیکنان بین المللی که در دسترس نیست در این سال به صد و حتی قوی تر برای سال آینده از طریق یک مینی-پیش نویس پس از آن ما می تواند به جذب مخاطبان جدید می آیند و تماشای کریکت.” (سازمان)

مقاله قبلینقطه طلا در بازار باقی می ماند بسته به علت سراسر کشور مستند: HDFC Securities
مقاله بعدیBCCI در عین حال به تماس در تمدید قرارداد بازرس DK Jain

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>