جذاب سیاه و سفید جوانان را تقویت Inland Empire

این بدون اغراق بگویم که ما در لحظه ای سرنوشت ساز در تاریخ روابط نژادی در امریکا است.

جورج فلوید را ظالمانه و دردناک قتل به دست پلیس مینیاپولیس مجموعه ای خاموش موج ملی ناآرامی است که ما را دیده اند و نه در 50 سال است. سیاه امریکا به مدت طولانی شناخته شده است که نژادپرستی نظاممند—از تجربیات دوران اولیه کودکی به فرصت های آموزشی به مسکن و محل کار تبعیض به پزشکی تبعیض و بیش از حد پلیس—دارای برش های کوتاه این دوره و خراب زندگی میلیون ها نفر.

بیش از چند سال گذشته این شناخت به دست آورده بیشتر کشش در بقیه از امریکا به دلیل در بخشی به حضور در همه جا از تلفن همراه فیلم برداری و پخش اعمال روزمره از تعصب نژادی و خشونت است. اما اجازه دهید فراموش نکنید مهمی که جوانان باید در جنبش های اجتماعی رهبری است. به لطف خود را به صلیب نژادی سازماندهی جوان راهپیمایان امروز که شناسایی به عنوان Latinx, بومیان آمریکا, سفید, آسیایی, آمریکایی یا جزایر اقیانوس آرام در حال آگاه از همه گیر ضد سیاه نژادپرستی و اثرات آن بر زندگی خود را.

رهبری از جوانان ممکن است به نظر می رسد مانند یک پدیده اخیر. اما نگاه عمیق تر در حقوق مدنی تاریخچه نشان می دهد که جوانان همواره در صف مقدم بوده است. در سال 1963 زمانی که سیاه و جنبش حقوق مدنی شروع به از دست دادن شتاب کودکان جنگهای صلیبی متولد شد. در مه 2 که در سال بیش از 1000 مدرسه در سن جوانی ترک مدرسه به مارس در مرکز شهر بیرمنگام. یادآور آن زمان همه ما دیده بان امروز با علاقه زیادی به سیاه و جوانان را به خیابان ها در اعتراض به مختل کند و ما را وادار به جمعی دوباره تصور فعلی ما سیستم ها و چارچوب های از عدالت کیفری و آموزش و پرورش به مسکن و اشتغال است.

از سال 2007 جوانان مشاوره اقدام شبکه (YMAN) کار کرده است برای حمایت از این سرسختی در میان سیاه و جوانان است. آموزش آنها را در مورد میراث است که آنها ادامه YMAN آنها را فراهم می کند با سیستم عامل ها و فرصت ها برای استفاده از صدای خود را ترویج خود درمانی و مراقبت از خود و اجازه می دهد افراد مسن به بهترین co-توطئه گران در این سفر هستند. در واقع ما تجربه کار با جوانان-سازمان های خدمت در سراسر کشور و جهان به ما آموخته است در یک درس با ارزش. سیاست ها و طرح های کار بهترین زمانی که بزرگسالان می توانند یاد بگیرند که برای به اشتراک گذاشتن فضا و حکمت با افراد جوان است. افراد جوان نگه دارید همه ما پاسخگو در راه قدرتمند هل دادن ما را بهتر از ما می تواند در خود ما و ساخت طرح ها و سیاست بسیار موفق تر از ما به طور معمول تصور کنید.

همان را می توان گفت: در مورد سیگما بتا Xi. SBX آغاز شده به عنوان یک باشگاه در ریالتو دبیرستان در سال 1998 است. به جای ناپدید شدن با فارغ التحصیلی از بنیانگذاران این سازمان تبدیل به مستقل و غیر انتفاعی. جوانان انرژی کمک سوخت این سازمان برای تبدیل شدن به پیشرو غیر انتفاعی در منطقه ارائه پژوهش مبتنی بر مشاوره و توسعه خدمات در مناطق حاشیه جوانان است. آن را نیز یک وسیله نقلیه برای توسعه رهبری; بسیاری از جوانان درگیر در SBX رهبران در سازمان و همچنین در جامعه به طور کلی.

ما همچنین می دانیم که یک یا دو سازمان نمی تواند آن را انجام دهد به تنهایی با توجه به چالش های سیاه و سفید جوانان در منطقه ما و نیاز به فرصت های متعدد برای رهبری و توسعه است. به این منظور ما کار کرده اند و همچنان به کار جمعی قدرتمند با سازمان هایی مانند BLU آموزش و پرورش پایه و اساس Tru تکامل, جوانان, اکشن, پروژه, جوان متفکرین و دیگران که اختصاص داده شده به حصول اطمینان که سیاه, youth voices مهم است.

با توجه به تمام این کار قبل از ما در منطقه در حال حاضر این فرصت برای ایجاد یک قوی تر در آینده با سرمایه گذاری در جوانان و دیگر جوانان از رنگ. ما تجربه جمعی در بخش غیر انتفاعی, عمومی, سیاست و انسان دوستی به ما بگویید که بیشترین بازده سرمایه گذاری آمده از ساختمان رهبری جوانان و دعوت از آنها برای شرکت طراحی سیاست راه حل. ما همچنین متوجه شدند از طریق پژوهش و تجربه است که توسط مرکز صدای جوانان به خصوص کسانی که بیشتر به حاشیه رانده شده ما در حال ایجاد نتایج عادلانه برای همه است. بزرگسالان می تواند کمک به تسهیل این روند اما سریعتر ما می توانید به داشتن افراد جوان منجر شود بهتر است ما خواهد بود در ایجاد راه حل های پایدار.

گرفتن وجود دارد نیاز استراتژیک و هماهنگ سرمایه گذاری در ساختمان قوی جوانان خدمت اکوسیستم در امپراتوری درون مرزی. در ماه های آینده ما حل و فصل به همکاری نزدیک تر با یکدیگر در همکاری با شرکای اجتماعی را در مورد سیستم های معنی دار تغییر در مناطق اعم از آموزش و پرورش و مسکن به عدالت کیفری و توسعه نیروی کار. این نوع از تحول جوانان ما در تماس هستند ، بیایید کمک به آنها برای ایجاد یک آینده همه ما می تواند افتخار.

دکتر Torie Weiston-Serdan بنیانگذاران و مدیر اجرایی جوانان مشاوره اقدام شبکه. کوری جکسون است مدیر عامل شرکت سیگما بتا یازدهم: SBX جوانان و خانواده خدمات. Karthick راماکریشنان استاد و مدیر مرکز نوآوری اجتماعی دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>