کلمات تشویق: از تاریکی ترس به نور امید

Paul Knight

پل نایتارسال عکس

یادداشت سردبیر: هرالد به تازگی رسیده به روحانیت عضو در سراسر جامعه درخواست آنها ارسال نامه از نماز و یا کلمات تشویق برای هرالد خوانندگان.

“ترس تاریک خانه که در آن منفی توسعه” دوست من است و علاقه گفت. این است که درست است. در اتاق تاریک ترس و تولید افکار منفی و احساسات و اعمال است در دو زمان; فشار خون و افزایش ضربان قلب را افزایش می دهد افکار اجرا شایع و اغلب ما نزدیک ترین روابط را دریافت تجمع منفی است که باید توسعه یافته است.

این Covid-19 بحران تولید بسیار مورد نیاز احتیاط اما آن را نیز تولید ناسالم ترس. ترس ساخته شده بر روی انتظارات از عملکرد ضعیف گمنام. احتیاط و برنامه ریزی عاقلانه است اما بدون کنترل ترس فلج کننده و مخرب است. آیا می دانید که “آیا ترس” است که اغلب تکرار دستور در کتاب مقدس ؟

چگونه ما مبارزه ما ناخواسته ترس ؟

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

من به شما بگویم چه کار نمی کند برای من. من به طور کلی نمی تواند مبارزه با ترس من به طور مستقیم. ترس اغلب برنده هنگامی که من تمرکز بر روی مبارزه با آن را در پیشانی حمله. موثرترین دو ساده ساده ای نیست و اقدامات: من به نوبه خود نور و من تمرکز چشم من.

شما ممکن است به یاد داشته باشید از دوران کودکی خود را. زمانی که اتاق تاریک است و ترس است و در حال توسعه شما و یا شخص دیگری تبدیل نور و می گوید: “نگاه کن.” تبدیل نور به ارمغان می آورد در حقیقت به فضا و به ما اجازه می دهد برای تنظیم مجدد تمرکز ما.

برای من نور و تمرکز از طریق ارتباط من با عیسی مسیح و یا دیگران که او را دوست دارم. شما ممکن است شنیده ام که عیسی مسیح است که به نام “نور جهان” (یوحنا 8:12). حضور او و عشق ترس کاهش. او به ارمغان می آورد نور (حقیقت) و اجازه می دهد تا تمرکز به فکر ما است. نماز, عبادت, موسیقی, خواندن کتاب مقدس و محبت دوستان کمک نور و تمرکز. این به ما کمک گام به گام از تاریک خانه که در آن منفی در حال توسعه است.

پدر آسمانی,

در طول این زمان از بحران و ترس لطفا به نور حضور خود و کمک به ما تمرکز خود را در, عشق, مراقبت از شما و حضور شما. به ما اعتماد عمیق در شما که له ترس های ما با امید. خدا پناه ما و قدرت است. آمین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>