Eminem دریافت ایستاده در تعجب اسکار عملکرد

لس آنجلس Feb 10: پیچیده و هوشیار اسکار مخاطبان از دست رفته خود را به این آهنگ از امینم رپر که به یک عملکرد در 92 مراسم اهدای جوایز اسکار.
امینم که نام واقعی است Marshall Mathers, انجام, او, آهنگ محبوب “خود را از دست دادن” از “8 مایل” که او برنده بهترین آهنگ اصلی اسکار در سال 2003.
او موفق به دریافت تشویق ایستاده از که که از صنعت سرگرمی از جمله براد پیت, لئوناردو دی کاپریو, Gal Gadot, گرمی برنده Billie Ellish و آنتونی راموس.
اما فیلمساز کهنه مارتین اسکورسیزی به نظر می رسد unimpressed عمل.
این بود که امینم اول عملکرد در مراسم اسکار. او بنا به گزارش مجموعه به انجام در سال 2003 مراسم اما این پیشنهاد را رد کرد که آکادمی او را می خواستم به استفاده از سانسور نسخه از همین مسیر است.
او حتی حضور سپس جوایز نشان می دهد و خود را در اسکار پذیرفته نشد فیلم را با همکاری نویسنده لوئیس Resto.
این موضوع از سانسور به نظر نمی رسد ناراحت امینم در این زمان او به عنوان bleeped سه بار در طول عمل می کنند.
ارسال عملکرد خود رپر هم به توییتر برای تشکر از آکادمی برای اجازه دادن به او اتهام تا شب.
“اگر شما تا به حال یکی دیگر از شات یکی دیگر از فرصت… با تشکر برای داشتن من @TheAcademy. با عرض پوزش آن زمان من 18 سال به از اینجا دریافت کنید,” او نوشت: در کنار تصویری از Resto دریافت جایزه از جانباز خواننده-بازیگر Barbara Streisand.
با توجه به گزارش های متعدد “امینم” ظاهر شد و محکم نگه داشته و راز است. (PTI)

مقاله قبلی‘داغ’ مدیر متی گیلاس دوم ورزشکار پس از کوبه برایانت برای برنده شدن جایزه اسکار

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>