امیلی Carrillo کمک می کند انتاریو مسیحی فوتبال دختران رالی گذشته Linfield مسیحی

 

 • میزبان تیم انتاریو مسیحی Taryn Galindo soars در مرکز یک گروه hug پس از امیلی Carrillo دوم از راست نمرات برنده اضافه کاری هدف در برابر Linfield مسیحی را به نفع خود CIF دولت بخش پنجم فوتبال دختران منطقه ای نیمه نهایی مسابقه 2-1 پنج شنبه, مارس 5 سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • Linfield مسیحی ضربه پنالتی توسط دنی ویلیامز منتقل می شود انتاریو مسیحی جکی Blattner تصویر در CIF دولت بخش پنجم فوتبال دختران منطقه ای نیمه نهایی مسابقه در انتاریو در روز پنج شنبه 5 مارس سال 2020 است. انتاریو مسیحی برد 2-1 در وقت اضافه. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • انتاریو مسیحی امیلی Carrillo, سمت چپ, مانیکور ماند در تدبیر حتی پس از به ثمر میزبان تیم دو گل در وقت اضافه بازی برابر Linfield مسیحی به پیروزی 2-1 در CIF دولت بخش پنجم فوتبال دختران منطقه ای مسابقه نیمه نهایی در خانه, Ontario, پنج شنبه, مارس 5 سال 2020 است. Taryn Galindo در سمت راست. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • انتاریو مسیحی Taryn Galindo از سمت چپ Nies Quintinilla و امیلی Carrillo اجرا می شود به سمت نیمکت پس از Carrillo گل پیروزی در وقت اضافه برابر Linfield مسیحی به پیروزی 2-1 در CIF دولت بخش پنجم فوتبال دختران منطقه ای مسابقه نیمه نهایی در خانه, Ontario, پنج شنبه, مارس 5 سال 2020 است. کاریلو به ثمر رساند و دو بار. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • انتاریو مسیحی میا Galdamez از سمت چپ دارای یک مو بالا بردن واکنش به برنده شدن CIF دولت بخش پنجم فوتبال دختران منطقه ای مسابقه نیمه نهایی در خانه, انتاریو در برابر Linfield مسیحی در انتاریو زمین خانه یکشنبه, آوریل 5 سال 2020 است. Taryn Galindo دوم از سمت چپ Nies Quintinilla و امیلی Carrillo که نمرات پیروزی در آغوش. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • Linfield مسیحی هایدی مارشال واکنش نشان می دهد پس از انتاریو مسیحی اضافه کاری هدف منتقل می شود او را به از دست دادن 1-2 در انتاریو در CIF دولت بخش پنجم فوتبال دختران منطقه ای نیمه نهایی مسابقه پنج شنبه, مارس 5 سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • انتاریو مسیحی مدیسون Bachar چپ و Linfield مسیحی Ryley می سوزد و سعی کنید به کنترل توپ در CIF دولت بخش پنجم فوتبال دختران منطقه ای نیمه نهایی مسابقه در انتاریو در روز پنج شنبه 5 مارس سال 2020 است. انتاریو مسیحی برد 2-1 در وقت اضافه. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • شور و شوق فریاد از صندلی های ارزان قیمت پس از میزبان انتاریو مسیحی شکست Linfield مسیحی 2-1 در وقت اضافه در طول CIF دولت بخش پنجم فوتبال دختران منطقه ای نیمه نهایی مسابقه پنج شنبه, مارس 5 سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • انتاریو مسیحی Nies Quintinilla جلوگیری می کند که لگد در حالی که تلاش برای به دست آوردن کنترل توپ در برابر Linfield مسیحی در طول CIF دولت بخش پنجم فوتبال دختران منطقه ای مسابقه نیمه نهایی در خانه, Ontario, پنج شنبه, مارس 5 سال 2020 است. آنها پیروزی 2-1. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • Linfield مسیحی سیرا برف نگه می دارد چشم خود را بر روی توپ در برابر انتاریو مسیحی در CIF دولت بخش پنجم فوتبال دختران منطقه ای نیمه نهایی مسابقه در انتاریو در روز پنج شنبه 5 مارس سال 2020 است. Linfield مسیحی از دست 1-2 در وقت اضافه. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • Linfield مسیحی تصویر سمت راست نمی تواند از دوئل انتاریو مسیحی از دست دادن 1-2 در وقت اضافه در طول CIF دولت بخش پنجم فوتبال دختران منطقه ای نیمه نهایی مسابقه در انتاریو در روز پنج شنبه 5 مارس سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

ONTARIO >> امیلی Carrillo نقل مکان کرد و به مدافع از ضرورت این فصل اما او به یاد همه از مهارت های خود را به عنوان یک گلزن پنج شنبه شب.

کاریلو به ثمر رساند این گل در دقیقه 63 و افزود: طلایی-هدف برنده در وقت اضافه, به عنوان, Ontario مسیحی دختران تیم فوتبال بسیج به ضرب و شتم همکار سفیر ایران در لیگ عضو Linfield مسیحی 2-1 در یک CIF دولت بخش پنجم منطقه ای نیمه نهایی مسابقه.

“ما تا به حال به تبدیل امیلی به یک مدافع از آنجا که ما شروع به سمت چپ عقب به حال آسیب ACL,” انتاریو مسیحی مربی دیو Belden گفت. “از نظر تاکتیکی ما را ساخته اند که تغییر به او قرار داده تا سه یا چهار بار در این فصل او به ثمر رساند تا یک زن و شوهر بازی-برندگان. امشب که حرکت تفاوت بود.”

شوالیه (19-8) سر به بالا-کشت Gabrielino (22-0-2) به صورت منطقه ای قهرمانی بعد از ظهر شنبه. این یک مسابقه برگشت از جنوب بخش تقسیم 6 مسابقه قهرمانی در آن Gabrielino 1-0 برنده این گذشته شنبه.

انتاریو مسیحی تحت اختیار در نیمه اول اما شوالیه تلاش در لمس نهایی و قادر به استفاده از آن شانس به ثمر رساند. انتاریو مسیحی outshot Linfield 8-0 در نیمه اول.

Linfield (19-6-1) بیرون آمد که حاصل کار دو تیم با پشت سر هم از انرژی و شیرها نزدیک به برداشت سرب در دقیقه اول نیمه دوم. Ryley سوختگی پایه یک صلیب از طریق جعبه جستجو برای الکسیس جونز اما حافظ ریگان La Force پشت سر هم کردن خط و ضرب و شتم جونز به توپ.

Linfield زیادی را صرف این بازی فرستادن توپ های بلند رو به جلو امیدوار جونز را در پایان چند. که استراتژی پرداخت در 48 دقیقه زمانی که جونز به پایین آورده شد در جعبه برای روشن مجازات است. دنی ویلیامز شدت و ارسال توپ را به گوشه پایین سمت چپ برای او 22nd هدف است.

کاریلو در پایان مطلوب گزاف گویی و ظهور یک شات بر سر Linfield را هایدی مارشال به سطح نمره در 63 دقیقه است.

انتاریو مسیحی جان سالم به در برد کمی از ترساندن در 76th دقیقه است. ویلیامز ارسال یک ضربه آزاد به سمت جعبه. La Force bobbled اولیه نجات و توپ به تیر برخورد کرد قبل از La Force در نهایت برداشت از آن را نگه دارید.

در سومین دقیقه از وقت اضافه, Ontario مسیحی قرار داده و فشار بر Linfield که تلاش برای روشن شدن توپ از خطر توپ سقوط بر روی پای چپ از Carrillo و او rifled برنده به net.

“این بسیار هیجان انگیز هر زمان که من این فرصت را به بازی تا بالا دوباره” Carrillo گفت. “در وقت اضافه با خودم فکر کردم چرا شلیک نمی کند آن را هر زمان که من فرصت و اجازه دهید ببینیم که چه چیزی اتفاق می افتد. من فقط خوشحال بود که بر روی هدف است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>