اختلاس در سطوح BDO دفتر Bhoond

A Bowli in worst condition. —Excelsior/Pardeep
یک بو در بدترین شرایط. —اکسلسیور/Pardeep

پول برداشت بدون اجرای کار

Excelsior خبرنگار

کتهوا, ژوئن 2: اختلاس از بودجه دولت تحت MGNREGA طرح به ميدان آمده است در روستای Badadi در Panchayat کلبه از بلوک Bhoond در کتهوا منطقه.
طبق منابع بلوک دفتر توسعه (BDO) Bhoond اتحاد خارج 19,000 تومان برای ساخت و ساز از بو و حمام و نشان داده شده پرداخت شده است تحت این طرح به کارگران در روستای Badadi در حالی که بر روی زمین هیچ کار انجام شده است. علاوه بر این در سوابق این گروه نشان داده است استفاده از 40 کیسه های سیمان و دیگر مصالح ساختمانی در کار
هنگامی که روستاییان آمد به دانستن در مورد خروج پول برای ساخت و ساز از یک بو با حمام در حالی که هیچ کار انجام شد در زمین با بلوک دفتر توسعه Bhoond آنها مطرح شده رنگ و گریه.
مقدار خارج شده است توسط BDO دفتر Bhoond و تمام معاملات ثبت شده و نمایش داده شده در وب سایت دولت از 17 فوریه تا 23 فوریه سال بدون آگاهی از BDC رئیس Naib Sarpanch, Sarpanch یا هر Panchayat عضو و یا روستاییان. این بو و حمام ساخته شده بود در مقالات دیده می شود در وضعیت بدتر در زمین و نه حتی یک پنی تک شد صرف در تعمیر آن. روستاییان تا کنون وابسته به این بو که در بدترین شرایط گفت: Naib Sarpanch, Narinder کومار و Ashok Kumar , Panchayat عضو WNo 6, کلبه Panchayat.
ساکنان این روستا که احساس فریب خورده توسط مقامات بلوک مونتاژ در نزدیکی بو و مطرح قوی اعتراض به مقامات. آنها ادعا شده که این وجوه اختلاس شده توسط توسعه روستایی بخش.
آنها گفتند که زمانی که BDO Bhoond را به عهده گرفت و او آمد به دانستن در مورد بودجه خارج شد روی نام بو ، وب سایت چاپ را نشان می دهد ساخت و ساز از بو با حمام و خروج از 19000 تومان تحت MGNREGA برای پرداخت حقوق کارگران, صدور 40 کیسه سیمان و سایر هزینه ها. این Panchayat اعضای شگفت زده شدند که در مورد اختلاس از بودجه زیر بینی خود را. آنها بلافاصله مطرح اعتراض و خواستار تحقیق قضایی به این موضوع است.
آنها همچنین فاش کرد که پس از آن BDO و Gramsewak فریب خورده روستاییان در نام توسعه و خواستار تحقیقات در دیگر توسعه آثار ساخته شده توسط RDD.
زمانی که در تماس با معاون کمیسر کتهوا OP Bhagat گفت که این موضوع آورده شده است به او توجه کنید و به کارگردانی معاون توسعه روستایی برای بازدید در محل و ارسال گزارش بلافاصله.
به ADC RDD, کتهوا N D شارما گفت که او deputed یک تیم از مقامات برای رسیدگی به این منطقه خواهد شد و آنها گزارش خود را در روز پس از آن علیه افراد مسئول خواهد بود آغاز تحت قانون است. این تیم به رهبری توسط BDO N K Chandan.

مقاله قبلیدو جیش طالب در پولوما
مقاله بعدیحفظ هماهنگی موثر counter-terror پاسخ: DGP

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>