Ely زن و شوهر در خانه امن پس از کابوس سفر

اما در 27 روز در میان زن و شوهر متاهل از لانه عقاب Township — حدود 15 مایلی جنوب غربی Ely — تجربه COVID-19 علائم روی بد بخت زاندم که شد شناور درمانگاه برای چند هفته پس از رد پورت حداقل یک دوجین از کشورها در طول ارتفاع COVID-19 بیماری همه گیر.

“تمام جهان وارونه در طول زمان ما به سمت چپ Ely و زمان صرف شده در زاندم,” Myntti گفت: تلفن چهار شنبه, آوریل 22 روز پس از ورود به خانه از یک سفر آغاز شد که فوریه. 19.

این زمانی است که Myntti و شرمن در سمت چپ تصفیه شده کابین آنها بازنشسته شده بود را در سال 2017 به درایو به میامی جایی که آنها باقی می ماند با دوستان به صورت چند روز قبل از پرواز به بوئنوس آیرس. پس از چند روز گشت و گذار در آرژانتین سرمایه آنها رفتگان مارس 7 به صورت برنامه ریزی شده 31-بعد هلند امریکا کروز در اطراف نوک آمریکای جنوبی و بازگشت به فلوریدا.

آنها آگاه از پتانسیل همه گیر قبل از خروج از الی بود اما چک با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و وزارت امور خارجه ایالات متحده و گفته شد سفر امن بود. هیچ مورد مثبت در جنوب امریکا که در آن زمان و کشتی های کروز هنوز هم خروج. آن را تا روز بعد از آنها آغاز کرده در 8 مارس است که وزارت امور خارجه هشدار داد در برابر کشتی کروز سفر و سه روز بعد زمانی که سازمان بهداشت جهانی مقرر این بیماری یک بیماری همه گیر.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“ما ساخته شده یک اشتباه که در نگاه به گذشته” Myntti گفت. “ما می دانستیم که یک خطر وجود دارد. ما فکر می کنیم می تواند در کشتی احمق ها یا the Voyage of the Damned با توجه به همه گیر است و دیگر کشتی در آسیا بودند دچار مشکل است.”

شرمن که متولد شهر نیویورک و بزرگ در فیلادلفیا تا به حال هرگز در یک سفر دریایی.

69 ساله هرگز بازدید مینه سوتا یا قبل از جلسه Myntti در سال 1988 زمانی که هر دو قانون تمرین در فیلادلفیا.

شرمن شد دادستان فدرال در ایالات متحده به دفتر دادستان ساخت متوقف می شود در فیلادلفیا, منهتن, میامی و روچستر نیویورک. او و Myntti ازدواج در سال 1989.

Myntti, 68 که پدر با حضور الی دبیرستان و مادر که متولد باخبر بود خودش متولد شده در دولوت. او به سفر در سراسر ایالات متحده به عنوان یک جوان ساخته شده اما سالانه حج به محدوده آهن.

زن و شوهر نقل مکان کرد به روچستر و تا به حال یک دختر, Rebekah شرمن-Myntti. Myntti بود بمانند-مادر در خانه برای 10 سال قبل از تبدیل شدن به یک معلم و بعد از آن سر از دخترش ،

Myntti پدر و مادر دونالد و ریتا شد طرفداران کشتی در طول 72 سال از ازدواج و به این زوج هدیه ای از یک هلند امریکا کروز در مدت کوتاهی قبل از ریتا درگذشت در سال 2019 در سن 92.

مسافران پر کردن پرسشنامه سلامت بود و خود را در درجه حرارت گرفته شده قبل از سوار شدن به زاندم.

“تئوری همه افرادی که در کشتی بودند سالم” شرمن گفت.

هفته اول از کروز رفت و به عنوان برنامه ریزی شده با زاندم توقف در مونته ویدئو اروگوئه; پونتا آرناس شیلی و پوند جزایر فالکلند.

اما در مارس 14, ایالات متحده آمریکا اعلام کرده بود یک اورژانس ملی و کشور شروع به بستن مرزهای خود را.

که در آن نقطه از جان گذشته برای پیدا کردن یک پورت و پرواز مسافران و خدمه صفحه اصلی هلند و امریکا به حالت تعلیق کروز در اواسط سفر. اما نزدیکترین کشور شیلی حاضر اجازه می دهد تا کشتی به اسکله.

مذاکرات رفت و در بین خط کروز وزارت امور خارجه و دولت شیلی که دوباره حاضر به اجازه فرود اما آیا تن دادن به آوردن سوخت و مواد غذایی و تجهیزات پزشکی به لنگر کشتی در سواحل, Valparaiso.

از مارس 14-22 زندگی روی عرشه کشتی باقی مانده عادی با گالاس و فعالیت برای حدود 1200 مسافر. اما در 22nd, کاپیتان Smit برای اولین بار اعلام کرد که مسافران و خدمه را دارا بودند علائم شبه آنفولانزا و هر کس که نیاز به قرنطینه در محله های خود را.

“از 22 مارس تا زمانی که ما متحرك در دوم آوریل ما محدود به اتاق ما,” Myntti گفت. “ما تا به حال یک شانس برای رفتن به خارج در گروه های کوچک در تفرجگاه اجتماعی فاصله و ماسک به گرفتن برخی از هوای تازه.”

در آن زمان شرمن در حال توسعه یک خشک, سرفه, سردرد و خستگی عمومی. Myntti بود حالت تهوع و تب با مشقت بار سردرد و قفسه سینه.

“ما هر دو شروع به احساس خستگی و درد با علائم شبه آنفولانزا,” Myntti گفت. “اما ما نمی تواند به درمانگاه و از آنجا که به ما گفتند نه مگر اینکه شما در حال زجر تنفسی.”

در ضمن زن و شوهر دختر یک فیلمساز شد با خیال راحت پناه در خانه در شهر نیویورک مرکز این ویروس در ایالات متحده آمریکا

“هیچ کدام از ما دست پاچه در مورد خودمان” Myntti گفت. “ما راه بیشتر دست پاچه در مورد دختر ما در بروکلین است.”

در مارس 29, کابوس اودیسه روی عرشه کشتی تا به حال پسرفت و حتی بیشتر. کاپیتان اعلام کرد چهار مسافر کشته شده بود — در نهایت سه نفر از آنها آزمایش مثبت برای COVID-19 — و صدها شکایت در مورد مریض بودن.

“توسط 29th, وضعیت وخیم شد,” Myntti گفت. “خوشبختانه کاپیتان یک نابغه بود نظر خود را در مدیریت بحران و ارتباطات بحران. او آرام و مهربان دلسوز و صادق به یک رشته خاص اما او نمی تواند ترس و وحشت.”

کاپیتان radioed به عنوان بسیاری از 12 کشور درخواست آنها را به بیماران بدحال کردن کشتی.

“وجود دارد در حال مرگ افراد در کشتی و 12 کشور گفت: هیچ” Myntti گفت. “غذای آماده در بخش های بزرگ است که در این بحران ها را ببینید بهترین و بدترین مردم است.”

کروز اقیانوس آرام کنار پاناما تنها مسیر بازگشت به فلوریدا بود و از طریق کانال پاناما. اما پاناما دولت بود و ثابت قدم در نه اجازه می دهد که کشتی زده گذشت.

یکی دیگر از هلند و امریکا کشتی روتردام پایین آمد به تامین پرسنل و coronavirus تست کیت. حدود 700 علامت رایگان به مسافران منتقل شده از زاندم به روتردام و هر دو کشتی سفر از طریق کانال پاناما در زمان ثبت.

“تنها پس از چند بسیار سنگین مذاکرات ما مجاز به عبور)” شرمن گفت. “در ابتدا آنها را نمی خواهید به اجازه دهید ما را از طریق. پس از مقدار زیادی از مذاکرات با وزارت خارجه هلند امریکا و پاناما آنها توافق کردند تا اجازه دهید ما را از طریق رفتن در نیمه شب زمانی که همه در آنجا ماند در داخل و ما با خاموش کردن همه چراغ ما. به پاناما می خواستم برای جلوگیری از داشتن هر گونه تظاهرات از جمعیت خود را از داشتن ارتباط با ما از طریق رفتن است.”

به همین ترتیب فلوریدا مقامات تردید برای پذیرش کشتی های ورودی به بندر تا زمانی که رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در نهایت کوتاه آمد.

“ما فکر کردیم که ما می خواهم به ماندن در آبهای بین المللی تا زمانی که به اندازه کافی فشار از وزارت امور خارجه و سیاستمداران منتخب به فورت Lauderdale اجازه کشتی بارانداز” Myntti گفت.

شرمن و Myntti متحرك با ساکنان فلوریدا در موج اول مسافران اجازه خاموش. آنها صرف 14 روز در انزوا در یک آپارتمان متعلق به فرانک برادر در ساحل جنوبی.

“ما تا به حال بسیار لذت بخش 14 روز در ساحل جنوبی و آن را احتمالا بهترین ساحل جنوبی بوده است چرا که هر کس قفل شده بود” شرمن گفت.

به طور معمول خشن منطقه توریستی ترک بود.

“برای شش بلوک شعاع هیچ کس به جز ما. آن دیوانه” Myntti گفت.

پس از اتمام quarantining زن و شوهر سوار صفحه اصلی — اغلب تنهاست خودرو سواری در بزرگراه کنار 18-چرخ — پس از رسیدن به پشت در لانه عقاب ها در روز سه شنبه.

“این واقعا وجد ما نمی تواند صبر کنید برای دریافت اینجا” Myntti گفت. “وجود دارد پوستر در راه گفت:” یکی بیشتر مایل ” و “به خانه خوش آمدید” در خانه مان. ما نشئه به خانه.”

Myntti گفت: آنها قصد گرفتن تست آنتی بادی و اگر در بر داشت به حال این ویروس به آنها اهدا خواهد شد پلاسما.

تا آنجا که زاندم و روتردام به عنوان چهارشنبه هر دو کشتی باقی مانده در سواحل باهاما با مسافران و خدمه که نتوانسته اند به خانه.

شرمن و Myntti گفت: هلند امریکا ارائه شده و بازپرداخت و/یا اعتبارات به مسافران اما مطمئنا سابق وکلا انجام می شود با صنعت کروز, راست?

نه کاملا. شش ماه قبل از اخیر خود شکست مفتضحانه آنها برای یک امضا کروز مدیترانه در ماه اکتبر و برنامه ریزی برای رفتن اگر کشتی با رزومه و سپس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>