النا Jara: در حالی که یک ملت خواب: بدهی های مصرف کنندگان رویا-دولت


بخشی از یک چک به 2000 دلار کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند (CERB). کریس Helgren/ایسنا

نظر: چه اتفاقی می افتد زمانی که CERB پرداخت به پایان رسیده تعویق دوره برای رهن, اجاره, کارت های اعتباری و وام است و اقتصاد ما در حال اجرا کسب و کار به عنوان معمول ؟

اقتصاد کانادا شروع به سخن بیهوده موتور خود را پس از سه ماه وقفه. در بی سابقه, مد, اقتصاد مجبور شد به سرعت اسلم بر روی ترمز برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 ویروس. در حالی که کانادا نه به طور کامل داده شده است چراغ سبز فقط رتبهدهی نشده است, برخی استان ها را کاسته تا در ترمز و شروع به دوباره باز کردن در سرعت های مختلف. این ترک کانادایی با یک حس کلی از اسیر.

این خبر خوبی است. اما آن را نیز خبر بد — در اینجا به همین دلیل است.

حدود 10 میلیون کانادایی در حال دریافت کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند (CERB) اضافه کرد تا به 150 میلیارد دلار در مستقیم فدرال برای کمک به کسانی که در خارج کار می کنند. در عین حال به عنوان کسب و کار شروع به باز کردن درهای خود را, دولت را حمایت مالی به زودی اجرا شود. هیچ کس نمی تواند پیش بینی زمانی که شیپور خاموشی خواهد رفت خشک اما کانادایی ها نیاز به یادآوری شود که همه چیز تغییر خواهد کرد و در این فصل-خواب طولانی سرانجام به پایان رسیده است.

هر کس نمی خواهد از خواب بیدار در همان زمان, اما بدون شک وجود دارد, ساعت زنگ دار در ما آگاهی جمعی خواهد بود زنگ. در حالی که برخی ممکن است ضربه دکمه چرت زدن در زمان, هر کس باید از خواب بیدار از رویای دولت و چهره جدید خود را به مالی واقعیت است.

آمار اخیر از آنگوس رید موسسه تاکید این کشور را گمراه کننده خوش بینی. یکی در چهار می گویند که آنها انجام می دهند بهتر است در حال حاضر از نظر مالی از این زمان در سال گذشته و سه-در-10 معتقدند وضعیت مالی خود را بهبود می 2021.

ما باید به طور گسترده بپرسید: چه معنی است ؟ چگونه خواهد کانادایی مقابله در این دنیای جدید — که در آن برخی از بدهی روند و ماکرو-عوامل اقتصادی نقش مهمی است.

چه اتفاقی می افتد زمانی که CERB پرداخت به پایان رسیده تعویق دوره برای رهن, اجاره, کارت های اعتباری و وام است و اقتصاد ما در حال اجرا کسب و کار به عنوان معمول ؟ کمک رژیم کمک مالی برای کانادایی بود که همیشه در طراحی به عنوان یک راه حل کوتاه مدت; حمایت دولت پایین نرخ استقراض و پرداخت deferrals ایجاد حس کاذب امنیت در مورد امور مالی و اعتباری.

بیایید نگاهی به یک گام به عقب. کانادا یکی از مهمترین و مدیون ملت از همه سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) کشور. قبل از همه گیر کانادایی تلاش خود را روز به روز امور مالی شخصی و رشد خانوار مصرف کننده بدهی بنگاه به طور متوسط $1.76 برای هر دلار از درآمد یکبار مصرف تا پایان 2019.

کانادایی’ ناتوانی در مدیریت بدهی خود را به نور می آید هنگامی که به دنبال در آخرین مصرف کننده insolvencies از دفتر سرپرست از ورشکستگی است. در سال گذشته مصرف کننده عجز از پرداخت دیون اعداد به طور پیوسته افزایش یافته تا آوریل سال 2020 زمانی که آنها کاهش یافته و از 43 درصد از آوریل 2019. در ضمن در ماه فوریه و مارس سال 2020 وام مسکن refinancing ارقام پرید نزدیک به 400 درصد است.

همزمان بانک مرکزی کانادا در قطع کلید آن بهره هدف نرخ نیم درصد به کوسن شوک های اقتصادی و کاهش هزینه استقراض.

اقتصاددانان پیش بینی افزایش مصرف insolvencies و با گذشت زمان تاثیر اقتصادی به زودی آمار در راه های غیر منتظره.

کانادایی ها باید مقدار زیادی از فشار دادن سوالات بدون روشن پاسخ. مهم است به درک مسیر و گزینه های قبل از ساخت بیش از حد بسیاری از تصمیم گیری. در اینجا برخی از مسائل که مردم نیاز به شروع به فکر کردن در مورد.

اول, چگونه می تواند به مردم آماده برای شروع به ساخت پرداخت یک بار deferrals به پایان می رسد ؟

همچنین, چگونه وام و پس انداز گیری (برای پوشش هزینه های در طول این زمان) تاثیر آینده ؟ تصمیم گیری در اطراف کارت اعتباری استفاده و بهره بالا و یا وام payday در وام عدالت خانه وام گرفتن و یا تجاری در RRSPs و سرمایه گذاری های دیگر باید سنجیده و با دقت.

در نهایت با برخی از شرکت ها و بخش های استخدام — مردم باید یک کار و یا ادامه ادعا CERB? هر وضعیت متفاوت است — اما به احتمال زیاد وجود دارد فرصت های بزرگ در سطح زمین از راه اندازی مجدد اقتصاد است.

چندین غیر انتفاعی COVID-19 مالی مربوط به منابع برای کمک مستقیم کانادایی از طریق رقیق از خواب بیدار کردن تماس.

به عنوان تابستان به ارمغان می آورد با آن آغاز به تازگی تعریف شده “عادی” کانادایی ها باید درک کنند که آن را مهم تر از همیشه به آماده شدن برای چه می آید بعدی.

النا Jara است مدیر آموزش و پرورش اعتباری در کانادا, کانادا اولین و طولانی ترین ایستاده نه برای سود اعتباری مشاوره آژانس.


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>